Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ronn

Chyba jednak faktycznie kobiety aż tak bardzo na wygląd uwagi nie zwracają

Polecane posty

No ale ja dalej nie rozumiem co to znaczy "styl bardziej sportowym ale z klasą" :) Napisz mi, to może sobie jakiś ciuch na wiosnę kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowy z klasą - bojówy z krokiem na kolanach, bluza z kapturem o 10 rozmiarów za duża, srebrne adidaski bejbolufka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo chodzi mi o to, żeby ubrać sie luźno i wygodnie ale nie w dresy, bluzy hip hopowe itd możliwe, że chodzi mi o taki styl jaki Ty preferujesz tzn dżinsy, adidaski, polo i marynarka ale musiałabym to zobaczyć żeby powiedzieć czy o to mi chodzi bo są różne adidaski, rożne dżinsy , różne marynarki itp i wiesz dużo zależy od kroju, materiału i innych czynników ;) pozatym ja znawcą mody nie jestem i nie radziłabym sie moimi opiniami sugerować :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek Ty weź cichaj kołku :P :P :D sie znasz na ciuchach jak świnia na skokach przez przeszkody :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dzięki. To wszystko już wiem :) Miłego wieczoru wam życzę, mnie już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta bluza, huuhahahahaha :D spodnie też w takie paski i można szpanować na balu akwizytorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ja sie tylko pytam czy założylibyście a nie proponuje :P mój facet powiedzial , że takie cos z futerkiem to dobre dla gejów, podobnie jak szalik na szyi a teraz wielu facetów tak się nosi :P więc pytam nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się też nawet podoba ale facetom chyba niekoniecznie bo inne gusty mają z tego wynika :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalik jest ok, i jak temperatura spada poniżej -10 to zawsze noszę, chyba, że mam golf, zresztą nie tylko ja Bluza z kożuchem - gejowa szaliczek - kozacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×