Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joluniak

ORBITREK THORN 4145 KOŁO 12,5 KG -- opinie tego konkretnego produktu

Polecane posty

Gość joluniak
sprzet jest swietny bez zarzutu :D wszytsko ladnie mi sie modeluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_lukasz
To się cieszę . dziś byłem w sklepie sportowym i ćwiczyłem sobie na różnych modelach orbitreków, i to co mi przyszło do głowy żeby sie z wami podzielić to fakt iż należy zwrócić jak steppery są mocowane do koła zamachowego. jeśli w taki sposób http://www.wojo.com.pl/wojo/orbitrek/hammer4145_2.jpg to moim zdaniem jest OK, ponieważ koło więcej "buja" przy ćwiczeniach niż np w takim modelu http://www.wojo.com.pl/wojo/orbitrek/7573.jpg gdzie montaż drążków od steppera został wykonany w części centralnej koła zamachowego. Moim zdaniem ma to kolosalne znaczenie dla komfortu ćwiczeń. Jeszcze jedno pytanko, czy regulacja siły oporu działa poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adek_33
Szukałem sobie informacji na teat licznika do Thorna 4145 i rafiłem na świetną polemikę pomiędzy Tomkiem70 i wołkiem. Ubawiłem się swietnie i chciałbym wyrazić swoje zdanie na ten temat. Oczywiście pełna racja jest po stronie Tomka70 i popieram go w każdym słowie. Wołek, opamiętaj się chłopie i nie próbuj udzielać pomocy lub wyciągać jakichkolwek wniosków jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia. Taie pojęcia jak "kultura", "pomoc" czy wiele innych jest Ci po protu nieznana. Tomek70, jeśli Twoja prośba jest nadal aktulna to oferuję swoją pomoc, zeskanuję instrukcję orbiteka 4145, który wczoraj sobie złożyłem i prześlę na maila, tylko daj znać na jakiego. I jeszcze prośba do ogółu - jeśli by ktoś rozgryzł ten licznik (chodzi o funkcje FAT BURNING czy WPRWADZANIE DANYCH OSOBISTYCH, które są w instrukcji a nie ma w liczniku) to dajce znać. Pozdrawiam wszystkich i owocnego biegania na orbitrekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołek
Do adek_33 oraz tomek70, po co zaśmiecacie ten temat. Przypominam iż tematem przewodnim są opinie na temat thorn4145, a nie instrukcje obsługi tego modelu, czy budowa licznika. Załóżcie sobie swoje wątki, a także osobny do polemiki ze mną ;]. Adek33 widzę że pojęcie etykiety w necie jest ci obce, no cóż bywa i tak. resztę sobie daruję. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vww
A nie orientuje się ktoś , na jaki wzrost ten model jest przewidziany ( ja mam 190) i jaki ma skok pedała ( czy jest możliwość regulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek70
Do adek_33 Witam. Nie zaglądałem tu od dawna, dopiero dziś spojrzałem i ... :-) No cóż duch w narodzie jednak nie zaginął. Temat jest jak najbardziej aktualny. Będę bardzo wdzięczny za zeskanowaną instrukcję. Z góry dziękuję. ps. wołek jest bardzo czujny, nieprawdaż... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllka
Witam, tez szukałam wszedzie instrukcji do tego orbitreka. Posiadam Hammera 4145 12,5 kg to ten sam model tylko firma inna ale wszystko inne jest identyczne. Jesli to mozliwe to rowniez prosze o przeslanie skanu na maila, bylabym wdzieczna. Pozdraawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_m
Witam, ja z tym samym problemem - wczoraj dojechał mój Thorn 4145. Złożenie bez problemu, ale nie mam instrukcji i nie wiem co i jak z tym licznikiem? Jeśli ktoś może to bardzo proszę podeślijcie mi zeskanowaną instrukcję na maila - ana_m1@o2.pl Za wszelkie dodatkowe wskazówki co do wskazań czy ustawień licznika będę wdzięczna. Liczę na Waszą pomoc, a przy okazji - pozdrawiam wszystkich użytkowników orbitreków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba12345
Szukalem informacji o w/w orbitreku i wpadlem na ten temat. Oczywiscie przeczytalem rowniez wypowiedz Wolka: \"Jak ktoś się dupą wołową urodził, to już takim pozostanie\". Z calym szacunkiem do Ciebie Wolku, ta odpowiedz jest niesmaczna i obrazliwa. Naprawde nie rozumiem dlaczego w ludziach jest tyle uporu, wystarczy przeprosic, a nie wymyslac naprawde pokretnych odpowiedzi. P.S. Jak Wasze orbitreki, przymierzam sie do kupna tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK K-ck
. . . . . . . MAM TEGO ORBITREKA I JEST SUPER ALE MUSZĘ SPRZEDAĆ WIĘC JEŚLI KTOŚ CHCE KUPIĆ TO PISZCIE: v.victim@gmail.com . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołek2
tej co wciska komuś super orbitrek ale już na sprzedaż, ciekawe czemu sprzedaje, skoro taki super, niech idzie na allegro. btw kupiłem sobie tego orbitreka i codziennie ćwiczę i jest super, jest instrukcja, ale sorry, tam jest napisane jak skręcać orbitreka w sumie dla przedszkolaka, bo ja skręcałem nie patrzać w papiery, więc o co taki hałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili69
Witajcie, ja tez mam tego orbiego ...rowniez uwazam ze jest super..ale nie mam motywacji by cwiczyc na nim...i poprostu mi sie nie chce... wiec go sprzedaje i jak ktos ma ochote kupic to zapraszam...stan idealny..jeszcze ponad rok gwarncjii.. cena ok 550 zł do negocjacji oczywiscie..no i + przesylka..chyba ze ktos z Krakowa by chcial to moze byc odbor osobisty juz złozonego orbiego... Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolek2
nie rób tego, ten orbitrek ci życie uratuje, na prawdę, jak 20 min na nim posmigam to na następny dzień zasuwam że wszyscy się dziwią, jakbym się czegoś najarał, no ewentualnie za 300 stówki mogę wziąć drugi se :) po prostu siadam przed jakimś meczem i heja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorn
Posiadam ten model i jestem średnio zadowolona. Chyba zostałam nabita w butelkę i wciśnięto mi na allegro wadliwy model:O Licznik po tygodniu się popsuł, w kole ciągle coś stuka i puka. Do tego jak na nim cwiczę to odnoszę wrażenie że rozchodzi się, buja się na boki itp. Boję się, że pewnego razu rozleci się. Sprzedawca niby super chce uznać reklamację ale każe wysłać na swój koszt. Chyba bardziej opłaca mi sie dać go do napawy niż odsyłać, zreszta już sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MITZEKATZE
Witam, planuje zakup orbitreka,nie wiem jaki najlepiej wybrac, czy energetics, kettler czy firmy thorn, ktory jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnośnie sprzętu Thorn jest jakiś serwis w razie popsucia sie sprzętu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vienetta
Nie kupujcie tego orbitreka, bo to jakiś szajs. Określone jest, że maksymalna waga osoby ćwiczącej to 120 kg, więc ja ważąc niecałe 85kg myślałam, że sprzęt będzie porządny. W końcu nie kosztował 300zł tylko 700zł... Z montowaniem nie było żadnego problemu, ale... przejechałam dokładnie 12,8kg i zaczęło coś skrzypieć w kole zamachowym. Napisałam do Sprzedawcy (kupiłam na Allegro), otrzymałam odpowiedź, że mam sprzęt wypoziomować. Ustawiłam go więc z poziomicą w ręce na gumowej macie (by nie przesuwał się po podłożu) i koło nadal skrzypiało. Rozkręciłam obudowę, dokręciłam wszystkie śrubki, nasmarowałam smarem wszystkie części i skręciłam. Przez dwa dni był spokój. Przejechane 40km i orbitrek na nowo skrzypiał... Wszystkie śrubki dokręcałam przed wejściem na sprzęt, więc to nie wina śrubek. Zareklamowałam sprzęt, bo wydawał mi się wadliwy... Bez przesady żeby skrzypiało coś, na czym ćwiczy się od 5 dni :) Odesłałam na własny koszt, po 2 tygodniach otrzymałam nowego, oryginalnie zapakowanego. Zmontowałam, poćwiczyłam przez tydzień i historia się powtórzyła... Ludzie, mam rowerek stacjonarny na którym ćwiczą codziennie 3 osoby 7 dni w tygodniu. Rowerek jest mechaniczny (niby głośny), ma ponad 3 lata i chodzi ciszej od tego niby rewelacyjnego orbitreka magnetycznego. Podobno miał chodzić z natężeniem ok. 20 decybeli, a moje oba Thorny 4145 chodziły tak głośno, że budziło się dziecko śpiące na drugim piętrze w moim domu. TRAGEDIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×