Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodaj mnie do znajomych

dlaczego kazda samotna babka tu na forum pisze ze....

Polecane posty

Gość dodaj mnie do znajomych

Ze znajomi sie dziwia sie jest sama, ze jest zadbana , ladna kobitka, ktorej niczego nie brakuje?:P:P nie przesadzajmy drogie panie jak ktos jest sam wiele lat to cos z uroda i charakterkiem nie tak:P a ladne to mozecie byc w swoim mniemamniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g prawda
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
deska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentika
ktoś ostatnio pisał o ciekawej odmianie raszpli, a brzmiało to raśpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda jest brzydka :P oczywiście ja nie o sobie, bo ja akurat straszę co rano, na szczęście na mojej ulicy już się przyzwyczaili i nawet ruchu co rano już nie wstrzymuję jak kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurdynko
Nie zgadzm się z Twoim twierdzeniem! Jestem sama bo taką podjęłam decyzję (nie umię się zakochać) chyba, że ,,znajdę" prawie idealnego faceta, który mi będzie odpowiadał pod względem wyglądu oraz charakteru - to wybiorę inną drogę życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
NIE:P a u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z urody jest jak najbardziej to charakter musi miec skopany...rok,dwa...ok-moze jakos tak sie glupio ulozylo...ale dluzej to nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I szczerze to nie rozumiem za cholere kobiet,ktore co chwila powtarzaja jakie to one sa piekne....Boze...troche skromnosci...Bo zazwyczaj mowia to paszczaki,albo takie,ktore maja kasiastego faceta,co im daje forse na wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
"mojej"pewnie to zwisa i powiewa:D aczkolwiek miałem dziś już tel, wystukany numer i gotowy do akcji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak-to akurat glupio zabrzmialo bo mowa o kobietach,ktore tego faceta nie maja... :) Ale mimo wszystko nie lubie kobiet,facetow zreszta tez,ktorzy uwazaja sie za niewiadomo co,a jednak nikogo nie maja... Zenua po prostu... Chyba chca sie dowartosciowac i tyle.Ja tez tak jak deska uwazam,ze wygladam jak pudlo ;) Ale jakos z tym zyje.A jak sie ladnie ubiore to nawet zdarza mi sie wygladac czlowiekopodobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
po godzinach zbieram pudła:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sory-to dewiatka napisala cos co mi spasowalo ;) Bo mam o sobie takie zdanie jak ona...a bynajmniej podobne bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym, że jeśli ktoś jest permanentnie sam i nie jest to jego własny wybór, to musi być tego jakaś przyczyna - dlatego teksty typu \"jestem piękna, inteligentna, ambitna, majętna - dlaczego jestem sama?\" traktuje z dużym przymrużeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
wątpię w jej suchoty:P spodnie spuszczałem wystarczającą ilość razy:D a do Ciebie mogę zadzwonić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
spokojnie z tymi pudłami:P najpierw musze starą kolekcję wrzucić do spalarni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie :( Mam dokładnie cztery takie koleżanki w wieku 24 - 31 lat. Jedna jest naprawdę bardzo atrakcyjna, trzy pozostałe całkiem ładne, niezłe figury, niezłe twarze. Wszystkie po studiach, mają pracę, mieszkania, nie chcą być utrzymywane, żadna z nich nie ma obsesji wyjścia za mąż czy natychmiastowego rodzenia dzieci, raczej są otwarte. Charaktery w normie, nie są to jakies zołzy czy porąbane egoistki, a mimo to trafiają im się sami słabeusze albo popaprańcy. I to od lat! I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazgów
aby zaobserwować relację pomiędzy niszczącą siła kobiecego umysłu a erekcją wsteczną tym spowodowaną:P mnie już wsio opadło i ciągnie się po podłodze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszka ---> najwidoczniej jednak nie wiesz o wszystkim, jeśli chodzi o koleżanki. Naprawde fajnej, inteligentnej i ładnej kobiety faceci nie wypuszczają tak łatwo z rąk, a już na pewno nie każdy, z którym się taka babka spotykała - no wybacz, ale w taki zbieg okolicznosci nie uwierzę ;) Ty też nie powinnaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszka----> Moze Ci faceci to nieudacznicy,ktorzy przy tych kobietach czuja sie jak u mamusi...Wiedza,ze sa bezpieczni...Cholera go wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no, paru z nich znałam :D Faktycznie takie duże dzieci. Jeden stracił prace i nie przyznał się przez półtora miesiąca, ale... nie szukał nowej. Codziennie rano gdzieś wychodził i dopiero po tym, że był jakiś dziwnie spięty i nie opłacił rachunków, które zwykle miał płacić dziewczyna zaczęła się domyślać, że coś jest nie tak. Jak go przycisnęła, to się przyznał, że wywalili go z pracy. Zanim zaczął szukać kolejnej minął kolejny miesiąc, a on siedział przed telewizorem i sie dołował. W przerwach rozmawiał przez telefon z matką na drugim końcu Polski, nabił kilka stów na rachunku. Drugi był artystą plastykiem i zarabiał grosze. Dziewczyna najpierw pracowała na jednym etacie, potem wzięła drugi, na koniec trzeci. Prosiła, zeby zatrudnił się przynajmniej w jakiejś agencji reklamowej, robił rysunki do prasy na zlecienie /sama jest dziennikarką, mogła pomóc/, a on nie i nie. Bo on uprawia wielką sztukę, a ona w niego nie wierzy, więc go nie kocha. To, że go z tej miłości praktycznie utrzymuje miesiącami i latami bylo ok :( Trzeci wprowadził się do kobiety i zaczął żadać zmian w jej mieszkaniu i życiu. Nie lubi kotów, więc pozbądź się tych dwóch paskudztw. Kupmy samochód. Ona się zgodziła, ale okazało się, że samochód ma być na jego nazwisko, za to kredyt ma wziąć... ona :O Facet zarabiał więcej niż ona, kupował masę ciuchów, jadał kilka razy w tygodniu w drogich restauracjach, ale kiedy zaplanowali wyjazd, okazało się, że ma debet na koncie i za wszystko powinna zapłacić ona. A kiedy jeździł do rodziny w innym mieście okazało się, że odwiedza byłą i u niej nocuje :O Takie przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akmmmmmmdmdm
Klaudka27, jesteś przemądrzałą idiotką!; pamiętam, jak kretyńsko i niepotrzebnie pokłóciaś się z zeską na jej topku. Twoje poglądy wyrażane tutaj są równie żałosne. życzę ci, że facet kopnął cię w tyłek, a ty przez następne pięć lat była sama jak palec, mimo swoich rozlicznych zalet. Wtedy może zrozumiesz coś więcej o samotności. Szczerze mówiąc jesteś naprawdę upierdliwą osobą - wyrazy współczucia dla twoich uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×