Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodaj mnie do znajomych

dlaczego kazda samotna babka tu na forum pisze ze....

Polecane posty

Gość akmmmmmmdmdm
BTW moje życzenia mają moc sprawdzania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana, może masz rację. Ale nie mogę zrozumiec, czemu tak często się zdarza, że kiedy kobieta radzi sobie sama w życiu i nie chce nic, prócz kogoś, kogo można kochać i polegać na nim, to trafiają jej się tacy faceci szukający Mamy Muminka albo uniwersalnej opiekunki? No, bo jak to inaczej nazwiesz? Ile razy spotykam się z nimi, zawsze dziękuję losowi, że spotkałam normalnego faceta, jesteśmy razem od kilkunastu lat i nadal potrafimy się z tego cieszyć... A z drugiej strony cholernie mi ich żal, to są naprawdę fajne dziewczyny, zasługują na trochę szczęścia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmmmmmmdmdm ---> dla moich uczniów??? A skąd wniosek, że jestem nauczycielem??? Nigdzie nigdy nie podałam tekiej informacji :) co do sporu z zuską - chyba właśnie nią jesteś, bo tam akurat zuski nie poparł kompletnie nikt, mnie natomiast wiele osób, które sie wypowiadały. Padło pod moim adresem wiele bardzo miłych słow, więc coś mi się tu nie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszka----> Nie wiem,moze takie zaradne kobiety przyciagaja wlasnie takie fajtłapy...bo chyba innego wyjscia nie ma.Oni wiedza wtedy,ze o nic sie nie musza martwic...Takie jest moje zdanie:) A jeszcze odnosnie takich kobiet to wiekszosc chyba wlasnie w internecie wyspisuje swoje rzekome komplemetny....no tak-bo tu nikt nie udowodni,ze nie ma racji,ze klamie.W razie czego sa przeciez setki zdjec naprawde ladnych kobiet,ktore zawsze mozna wkleic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

koszka ale z ciebie plotkarska kokosza, zreszta wy wszystkie do paplania sie nadajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×