Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

jak nosicie 2-3mies. dzieciaczki?

Polecane posty

moja córeczka ma 2,5mies. nie chce być już w rożku, łóżeczku, nie chce leżeć, ubzdurała sobie na prosto. nie wiem co robić bo to chyba za wcześnie na takie noszenie? gółwke trzyma dobrze i plecki też sztywno.jest strasznie ciekwaska, babki nauczyły ją noszenia pleckami na ich brzuchu-piersiach i \"zwiedzania\" mieszkania, teraz nie mogę zmusić jej do leżenia,a boję się o kręgosłup:( kupiliśmy jej leżaczek i nawet, że się w nim bawi, ale też nie daje się oszukać na długo:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f82e95ec4144a1f6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie był ten sam problem, mała też bardzo szybko chciała zwiedzać mieszkanie i tak ma do dzisiaj. Nigdy nie lubiała być noszona na leżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka widzę ze twoja córeczka ma taki sam leżaczek jak moja:) ale powiedz walczyłas z tym jakoś? nic jej się nie stało, nie wiem może pogadam z pediatrą? ale to są jakieś jaja ona tak sie śmieje, gaworzy,bryka nogami( w sekundzie jest rozkopana) i co najlepsze ogląda tv, że ja nie wiem co z nią robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie walczyłam, moja też bardzo szybko trzymała się sztywno, a jak mogła wszystko swobodnie poznawać i oglądać otoczenie to była po prostu najszczęśliwsza na świecie. A z tych leżaczków to wiele dzieciątek korzysta z tego co widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku w leżaczku wytrzymywała góra 15 minutek, teraz jak dobrze pójdzie to i godzinkę da radę. Najbardziej lubi siedzieć ze mną w kuchni, ja się krzątam i opowiadam jej co robię, ona opowiada mi coś po swojemu:) No i ostatnio odkryła, że jak dobrze machnie to leżaczek się buja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, ja dosyć szybko podniosłam jej oparcie do tego wyższego poziomu, bo jak miała chyba 3 miesiące to na leżąco jej się już nudziło. Fajna ta twoja niunia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej małej też się trochę powycierały szczególnie z tyłu główki, ale to co teraz odrosły to są już solidniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona albo się śmieje albo krzyczy, generalnie już ostro pokazuje charakterek...Łobuz mały z niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko z tymi ubrankami to tak jak z suknią ślubną, raz ubrane i potem odłożone. Chyba coś pokombinuje żeby sprzedać, bo nie wiem czy się jeszcze przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki mam ten sam problem , mój mały 2 listopada skończył dwa miesiace, też trzyma sie prosto choć główkę jeszcze mu podtrzymuję bo się czasem zachwieje, ale uwielbia spacerki po ieszkaniu i jak sie do niego mówi, patrzy na wszystko zaciekawiony, wieczorem tak sie drze ze poprostu musze z nim choć na 10 minut pochodzic, na leżąco nie chcę sie już nosić, pręży sie i płacze, tylko na prosto, niewiem czy tak już mogę,narazie chyba jeszcze niew ie zdo czego są rączki i nózki ale macha nimi ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam 2 stycznia skończył dwa miesiace, pomyliłam nazwy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzidziuś ciekawy świata to znaczy, że wszystko z nim ok. I nie martw się niedługo odkryje do czego mogą służyć rączki - do wpychania do buzi hehe:) Na nóżki przyjdzie czas trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie moja ostatnio non stop wkłada rączki do buzi-całe piąstki! aż się bałam czy to nie ząbki-słyszałam o takim przypadku że dzidzia w 2mies. zaczęła ząbkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w ciąży to nie mogłam się doczekać Nadusi, a teraz jak tak wariuje to mówię jej żeby wchodziła do brzucha bo nie mam siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki mój mały rączki już od dawna do buzi wkłada, i to całe by chciał zeby weszły!, ja myśląłm ze to objaw ze jest głodny, ale rzeczywiscie chyba macie rację ze moze odkrył swoje rączki bo jeść nie zawsze chce, nózkami narazie tylko macha, planuję zakupic matę edukacyjna podobno jak sie dziecko zaczyna tak ciekawic swiatem to jest super, bo go ciekawią te ruszające sie zabawki, macie takie maty? co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaczęła się straszliwie ślinić i wpychać rączki jak miała 2 miechy i tez myślałam, że to ząbki. Przeszło jej pod koniec 5 miesiąca i ząbków na razie nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziwczyny tak czytam te wasze wypowiedzi i..... jakbym mowila o swim synku.:))))) Moj maly dzis konczy 2 miesiace i robi dokla´dnie to co wasze dzieciaczki:)))) a juz sie martwilam ze tylko ja mam problem z noszeniem i usypianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, nie zniechęcaj się tak szybko z tą matą, u twojej małej to trochę jeszcze za wcześnie żeby interesowała się zabawkami. to przyjdzie później. U nas mata się sprawdza, tylko co jakiś czas muszę małej zmieniać zabawki, bo szybko się nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ona bawi sie zabawkami a raczej w nie uderza tylko w macie ma po rogach i nie dostaje a w lezaku nad soba wiec daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×