Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

....mam dosc.....czas zrzucic zbędne kilogramy!!!!!kto ze mna?......

Polecane posty

Gość jaga198
ja jestem najstarsza z was tu chyba 34 mi stuknie w pażdzierniku ale duchem się czuje jak osiemnastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Autorko!!! No ja jestem dosyc młoda...mam 17lat!:) No i mam do zrzucenia jakieś 30kg, daję sobie na to czas jakoś do czerwca!:D Jestem z woj. łódzkiego...:D juz wiele razy sie odchudzalam z roznym skutkiem raz w wakacje w ciagu niecalego mies. schudlam 7kg... a sknczylo sie to 10kg jojo, :(:(:( a tylko dlatego ze kombinowalam z dietami zastosowalam wszystkie : MM, bezweglowodanowa, MZ:D , RD, south beach, kapusciana, kopenhadzka, az w koncu niemoglam sobie poradzic i zaczelam jesc wszystko!!!! A wiem, ze gdybym sie trzymala tego MZ to juz bylabym laska, bo zaparcie mialam i to niemale! ALe niemoge juz sie zamartwiac i musze dzialac a do czerwca napewno juz mi sie uda!:D Chyba nie widze zadnej innej opcji, albo niechce zobaczyc;) Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim kobitkom!:* Oczywiscie wsparcie dla nas najlepsze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Moze i ja sie przylacz. Przed swietami zrzucilam jakies 6 kg a teraz chcialam bym reszte nadmiaru ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ustawcie sobie takie stopki jak ja bedzie wam łatwiej mowie prawde jak czlowiek widzi ze zalicza swoje cele pokoleli dazace do wymarzonej wagi jest mu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluczka powiem ci cos moje marzenie to tez 30kg ale to juz tak hmm gorna granica marzen ogolnie to 20kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja stosowałam MŻ oczywiście bez słodyczy to mi to nic nie dało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie zamiar cwiczyc??ja nie za bardzo lubie cwiczyc ale zmuszam sie, codziennie chodze do pracy na nogach a to jest jakies 25minut :,malutko ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubię ćwiczyć idę około 20 min i ćwiczę w domu około pół godziny. Ale chce zacząć ćwiczyć jogę około 1,5h ale nie wiem czy to pomoże!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ide na m jak milosc:)odezwe sie jutro po pracy, 3majcie sie wiem,ze damy rade 3mam kciuki za was!!!jestescie silne i wytrwale!!!! robicie to dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry16
a jak mozna sie zaczernic i zrobic ta stopke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schwarz14
Mogła bym sie dołączyć?? A i mam pytanie jaka dietę macie zamiar stosować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak:) mozesz zapraszam przede wszytkim kazda robi swoje ale cel wspolny:) ja poprostu MŻ i ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schwarz14
No to ja zaczynam od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem codziennie na tamtym topiku, Cherilady tez.. ale widze, ze znudzilo Ci sie nasze towarzystwo.. pozdrawiam i życze wytrwałosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nasz topic wcale nie upadł a odzywamy sie zawsze jak mamy tylko chwilke wolnego... ja i kasiulka20 jestesmy tam przeciez codziennie wytrwała tez czesto sie pojawia... no ale ok twoja sprawa.. porodzenia zycze i zaglądaj do nas jak znajdziesz czas buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moge dolaczyc... juz tyle razy probowalam ze az szkoda no ale coz... kiedys musi sie udac... wiec tak mam 20 lat, 168 cm wzrostu i zdecydowanie za duzo naturalnej izolacji ktorej z checia sie pozbede... wiec od jutra zaczynam diete... kupie sobie jakies herbatki oczyszczajace i mzoe zmusze sie do jakiejs godziny cwiczen dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zakladasz nowy topik
przeciez jeszcze istnieje stary... nie rozumiem dlaczego macie taka silna potrzebe zasmiecania kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moge dolaczyc... juz tyle razy probowalam ze az szkoda no ale coz... kiedys musi sie udac... wiec tak mam 20 lat, 168 cm wzrostu i zdecydowanie za duzo naturalnej izolacji ktorej z checia sie pozbede... wiec od jutra zaczynam diete... kupie sobie jakies herbatki oczyszczajace i mzoe zmusze sie do jakiejs godziny cwiczen dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic bo nie jestm głodna a jabuszka nie mogę:( Idzie nieźle mozna tak powiedzieć właśnie jestem wykończona po ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×