Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaudiazBB

Mój facet pozwala na jedzenie tylko co sam zrobił doradzcie

Polecane posty

Gość KlaudiazBB

Mam narzeczonego prawie meza który sam robi jedzenie na zasadzie zdrowej zywnosc sam piecze chleby bułki ma szklarnie kury prowadzi sklep i taki bar mleczny czy wam by przeszkadzało takie cos u faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Dlaczego ktoś miałby mi mówić co mam jeść? Może mnie przekonywać, zachęcać, ale ostateczna decyzja jest tylko moja i nikt nie ma prawa mnie z niej rozliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysla
jaki nawiedzony! nie daj sobie wejsc na glowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
jedzenie jest dosc monotonne choc smaczne nawet wode ma ze studnii jest dobra.przygotowuje sam jogurty nat. serki typu wiejski kefiry pierogi masło maslanke praktycznie nic nie kupuje w sklepie z zywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co ??? jesz tylko to co on ci każe przecież to nie normalne pewnie że by mi to przeszkadzało jem to na co mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
powiedz ze zartujesz bo nie uwierze :) sam piecze bulki , chleby , i maca kury - zajebisty kolo ale chyba ma pierdolca na punkcie tej zdrowej zywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
trudno powiedziec.jaby mnie gnebil codziennie tym jedzeniem i zdrowa zywnoscia to cos by bylo nie halllooo.kazdy ma swoj rozum i wole nie mozna nikogo do niczego zmuszac.w przeciwnym wypadku zakrawa to na ubezwlasnowolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu coś niezdrowego do jedzenia. jakieś frytki czy inne świństwo z paczki i powiedz że sama podgrzewałaś i jak nie zje to się obrazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ty chyba lubisz byc podpożadkowana komuś nie masz swojego zdania >>??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysla
a moze mi przeslac jedna kure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
w szklarni ma warzywa wszystko powiem szczerze bardzo dobre ale troszke obawiam sie reakcji znajomych.Dosłownie wszytko robi sam i tez na tym zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratisówka
Bielyje rozy bielyje rozy biezzaszczitny szypy Czto s nimi sdielal snieg i morozy liod witrin golubych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
no nie z tymi kefirami maslankami i innymi duperelami to juz wielka przesada.sorki ze tak powiem ale on chyba jest zdziebko na glowe chory.bez urazy ale trzeba go leczyc.w przeciwnym razie nie poprzestanie tylko na jedzeniu ale zacznie sam budowac dom i tylko z materialow ekologicznych czyli z kurzego kalu ulepionego oczywiscie wlasnymi rekoma.widzialam to w programie dokumentalnym na BBC.ja pierdoooleeee!!!!!!!!!sorki za wyrazenie ale troche mnie ponioslo co to za typ faceta.jak dla mnie to horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zdrowej żywności
Też bym nie chciała, żeby mnie do czegoś zmuszać. Ale jeśli ten mężczyzna istnieje naprawdę to Ty go porzuć i daj mi jego adres. Bo mnie do takiej zdrowej żywności nie trzeba zmuszać. I marzę, żeby prowadzić takie gospodarstwo ekologiczne - chętnie mu pomogę przy takiej pracy. Proszę, daj mi jego adres. Na te świństwa ze sklepów to już nie mogę patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zdrowej żywności
czy ten mężczyzna istnieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
Istnieje z zawodu jest piekarzem ale uczył sie troche gotowania umie tez piec.Ogólnie osoba była w porzadku poznalismy sie na wczasach gdzie ujał mnie kultura osobista spodobał mi sie z wygladu i było o czym gadac a to jak opowiadał ze chce miec swój interes przyjełam jako atut ze chce sam do czegos dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
super! mój woli napoje gazowane, fast foody, chipsy, słodycze... :/ a ja wolę zdrową żywność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
O dziwo ten bar przynosi mu zyski bo to cos orginalnego a jedzenie w nim jest smaczne dobre niektórzy lubia swojskie jedzenie powrót do natury przeszłosci nawet moda retro wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
W ogóle jestem zadowolona ze zwiazku z nim bo mnie szanuje nie zdradza a sposób w jaki mnie zdobywał sprawił ze poczułam sie otoczona troska i zainteresowaniem ze komus na mnie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
Jedynym problemem jest brak czasu monotonnosc posiłków ale jedno musze przyznac odkad jadam "jego jedzenie" czuje sie naprawde dobrze lepiej sypiam schudłam chciałąm zrzucic i sie udało cera sie poprawiła wyniki takie ogolne sa znacznie lepsze choc nigdy nie narzekałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
no to jak taki idealny to o co ci dziewczyno chodzi.nie kumam po co zalozylas ten topik?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem co ci nie pasuje to, że zalezy mu zebys jadała jego wyroby? jak dla mnie super, poza tym sama to doceniłas a do kogos tam, kto nazwał twojego chłopaka nienormalnym - kiedyś ludzie jadali TYLKO to co sami zrobili i tez byli, za przeproszeniem, "popierdolenie"? nie kazdy musi sie zywic sztucznym jedzeniem, fast foodami czy samyi konserwantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
do candywoman nie chodzi o zdrowa zywnosc jako tako tylko o tego faceta.sama duzo gotuje i staram sie zawsze uzywac swiezeych i w miare organicznych produktow.takie dania samemu przygotowane sa naprawde smaczne i nie porownujmy tu tego do fast food'ow bo co ma piernik do wiatraka.ale wydaje mi sie lekka obsesja robienie i hodowanie doslownie wszystkiego samemu.bo przeciez dziewczyna napisala ze on niczego w sklepie nie kupuje.jak dla mnie wariactwo.a ciekawe skad bierze mleko na te przetwory jak maslanka kefiry i serki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
mleko od krów kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
jego dziadkowie jeszcze zyja i od zawsze mieli pola krowy kury barany taka agroturystyka mieso z tego tez było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
w zasadzie wszystko co ma do jedzenie nie pochodzi ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
aok rozumiem a przyprawy to skad bierze?tak z ciekawosci zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
to ze mleko od krow jasne przeciez nie od byka nie!!!!!!!!!:)pytalam o zrodlo i juz wiem rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×