Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaudiazBB

Mój facet pozwala na jedzenie tylko co sam zrobił doradzcie

Polecane posty

Gość Agent 47
A ty kurva mi się nawet kupować jesteś pewnie na maxa ciekawym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloooooo a jaki problem w tym, ze on robi wszystko samemu skoro jego biznes sie na tym opiera? ja z przyjemnoscią zjadłabym w barze, gdzie miałabym pewność, że produkty sa świeżutkie i bez konserwantów to nie obsesja tylko biznes, a że jada to również w domu to na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
ma tez przyprawy w ogrodzie typu mieta melissa rózne szklarnia oj duzo tego jedzie pyszne na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by tam to odpowiadało:) to wszystko jest dużo smaczniejsze. Ja sobie przyprawy hoduje na parapecie w zimie, a w lecie na balkonie:D Choć tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
a wierzysz w zywnosc tak zupelnie bez chemii?to powiem ci ze to mit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
a moze chociaz sol kupuje?????!!!!!!!!!!!nie abym sie czepiala goscia jak dla mnie dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze chyba nie padl
taki glos--- ja bym byla zachwycona !!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dosc ze zdrowo to jeszcze ON gotuje kurwa mac - baba, jak nie ma problemu to se znajdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
dobra ja sie juz goscia nie bede czepiala.jak sobie zyje niech sobie zyje.nie moj problem.ale nadal nie wiem po co klaudio zalozylas ten topik!!!!!!!!!!!bo po cos on jest??????????no tak czy nie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
topik załozony tak zeby sie wygadac podzielic swoimi doswidczeniami poznac wasza opinie co sadzicie o takim facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elantonio
a podjadasz batoniki ze sklepu, czy gdybyś coś takiego zrobiła to uznał by to za zbrodnie? ; p Powiem tak, jeśli na tym opiera się jego biznes to ok, gorzej jak ma obsesje na tym punkcie. A na wakacjach co jadł? chyba nie zabrał ze sobą krowy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
to znowu ja a cukier to skad ma pewnie buraki albo trzcine uprawia no i masz racje elantonio a batony jada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Ze słodkosci mamy miód piecze ciastka szarlotke robi winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
no nie mow ze ma nawet pasieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elantonio
Hmm ale jak by przyjął np informacje, że byłaś gdzieś tam byłaś głodna i koleżanka wyciągnęła cię na pizze? ; p Awantura? Jak pojedziecie np na miesiąc wakacji to co będziecie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
prawde powiedziawszy to na wakacje nie wykupuje z wyzywieniem bierze cos swojego poza tym rzdako wyjezdzamy daleko ale mnie nie ciagnie do zarcia ze sklepu bo on swietnie piecze gotuje w sumie jest nawet ok a jego bar ma wiele dan które sa na kazda kieszen i ma duzy ruch w tym barze pierogi gołąbki nalesniki krokiety ziemniaki z maślanka swojskie jedzenie mieso wszytko praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
elantonio czytalas/es wszystkie posty.mie ten facet tak zaintrygowl ze temat draze i draze!!!!!!!!!jak dla mnie to ciekawy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elantonio
To musisz tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś wstanie żyć z takimi restrykcjami żywieniowymi. I czy nie dojdzie kiedyś do rozstania w stylu "zjadłam batonik a on mnie rzucił co robić?" Ale jak ci smakuje i wolisz to niż papu ze sklepu to tylko się cieszyć, i że tak lubi gotować ; ) Ja gdy coś zrobię do jedzenia to jest wielkie święto ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
Mozna powiedziec ze zdobył mnie jedzeniem? :) Bo np posyłał tace z pieknie przystrojonymi owocami na niej taka patere i ja podał mi jego kolega on stał z daleka i sie usmiechnał tylko dbał o mnie jak nikt karmił figami wybierał owoce rozbudzajace dla kobiety.Wiedział gdzie mnie zabrac zeby było fajnie ale jesli chodzi o zycie to jemu nie zalezy na wystawnym zyciu raczej skromne warunki ale ja go kocham najbardziej na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
no a figi skad mial.na pewno kupil bo w naszych warunkach klimatycznych nie uchoduje.no i tu go mam.nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiazBB
Figi akurat na wczasach w Grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to najprawdopodobniej szaleniec z tej hinduskiej sekty Hary Kryszna, i jako dziwoląg w naszym kraju, jest jakimś dziwnym okazem, no pośmiać się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×