Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskastudentka

praca w Anglii.studia w Polsce.......

Polecane posty

Gość ciekawskastudentka

czy ktos mial takie polaczenie? chce zaczec studiowac mgr uzupelniajace na kierunku skarbowosc i rachunkowosc ale nie qwiem czy dam rade pracujac w Uk? ktos ma podobne doswiadczenia? oczywiscie studia z indywidualnym tokiem nauczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do pytan. jestem ciekawa jak sobie radzicie. wiem, ze sie da bo znam takie osoby. maja tryb indywidualny, ale ja wolalabym w zaocznym, bo jest sie bardziej na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyszczegolnie. interesuje mnie jak laczycie loty do Polski z zajeciami i jak wykupujecie bilety. wczesniej czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskastudentka
zaocznie z trybem indywidualnym.......... to pewnie ciezko...troche sie boje.............nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilka osob, ktore tak studiuja i radza sobie calkiem nie zle. dlatego sama sie nad tym zastanawiam. pewnie wzielabym indywidualny, ale i tak latalabym w miare mozliwosci na wazniejsze zjazdy. najbardziej tylko boje sie sesji bo wtedy trzeba byc caly czas na bierzaco, a terminy egzaminow nie sa czesto wczesniej znane i nie wiem jak pogodzialabym to z praca. jesli chodzi o reszte to jak masz w miare fajnych znajomych, ktorzy zalatwia Ci notatki i inne materialy to nie powinno byc problemu, ewentualnie caly urlop poswiecalabym 2x do roku tylko na okres sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×