Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bida

Śliczne tipsy żelowe

Polecane posty

Miłe Panie z Wrocławia ,zwłaszcza z dzielnic Gaj ,Huby ,Krzyki polecam Paniom specjalistkę zajmujęcą się tipsami żelowymi.Podaję te okolice ponieważ Pani ta ma sporo klientek, a ze względu na niedawną przeprowadzkę mieszka w tych okolicach i tam pracuje.Umawia się z klientkami w ich domach lub u siebie i robi cuda z paznokciami. Naczytałam sie na tym forum wielu uwag na temat paznokci i pań wykonujących tipsy i dlatego postanowiłam zrobić jej reklamę ,bo warto. z resztą każdy kto widział moje paznokcie ,pytał o jej telefon.Ta pani wymyśliła sobie sposób na częsta bolączkę kobiet noszących tipsy.Robi coś co powoduje,że tipsy nie pękają . Paznokcie są bardzo naturalne,a nie jak łopaty, równiutkie i gładkie (żadnych gór i dolin). Do tego przepięknie maluje.Wzorki wymyśla sama do tego maluje je również swoim sposobem dlatego są niezwykle delikatne i wyraźne,nie rozmazują się.Po malowaniu zabezpiecza je tak,że są śliczne jeszcze przez dwa tygodnie. Naprawdę nie widziałam jeszcze w gabinetach kosmetycznych tak pięknych i precyzyjnych wzorków.Można je nosić nawet do pracy ,a paznokcie do ślubu to marzenie.Tipsy żelowe robi w cenie 80 zł z malowaniem,a samo malowanie 30-35 zł ,ale waaarto.Naprawdę serdecznie polecam. Pani ma na imię Ania podaję numer telefonu 501-071-591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×