Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arax

Mam problem

Polecane posty

Gość Arax

Doradzcie mi co zrobic aby nie miec pryszczów? od czego one tak wychodzą? nie od czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd one wychodza
jak żeś się czekolady nażar to ci sie narobiło pryszczów :p trea trza bedzie wygniatać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
ja znalazlam lekarstwo w solarium,zacznij od 5min i kazdego dnia zwiekszaj dawke promieni uv,po okolo 10dniach pryszcze znikna(nie na stale)i dodatkowo bedziesz mial ladna opalenizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura-To najgorsze co mozna zrobic...zobaczysz sama jak przestaniesz odwiedzac solarium :O Wysypie Cie tak,ze juz nawet nie spojzysz w kierunku budynku,w ktorym solarium sie znajduje. A jesli wyskakuja Ci sporadycznie to moze rzeczywiscie wina niewlasciwej diety...Na jednych czekolada zle dziala,na innych nie ma zadnego wplywu.Powszechnie uwaza sie,ze produktami,ktore moga(aczkolwiek nie kazdemu musza) szkodzic,sa : -napoje gazowane -smazone potrawy -czekolady -chipsy -alkohol Moze wystarczy dobry krem,badz tonik...Albo kup sobie tabletki z dodatkiem drozdzy-znaczy sie majace w skladzie drozdze-ja np biore humavit i regularne branie przynioslo u mnie efekty juz po jakims tygodniu,moze poltorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z domowych sposob polecam maseczke z drozdzy-ja wlasnie wtakiej przesiaduje ;) Nie chce mi sie juz pisac jak ją zrobic-wystarczy,ze wpiszesz w google MASECZKA Z DROZDZY...na pewno znajdziesz sposob na jej przygotowanie... A jest naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×