Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantodea

FAS-ALOKOHOLOWY ZESPÓŁ PŁODOWY-DO MAMUŚ KTÓRYM PIWKO W CIĄZY NIE SZKODZI...

Polecane posty

ale mnie jedna mama rozbawiła dlaczego cytrusów nie można esc gdy się karmi?????a to dlatego ze alergizują i tonie musi być teraz a potem dzidzia rok czasu i jak ja zsypie to sama sie przekonasz jak potem dziecku dasz a ono w krosteczki i dlaczego????bo mama zjadla podczas karmienia otóż dlatego. a nie jest prostackie umoralnianie w tym wypadku tylko z troski o dzieci , a jesli nie chce tego słuchać to poprostu nie prowadzi dyskusji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssdeded
a łyka piwa też nie mozna, raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enmida no to ty zrozumiesz ale sa takie co nie rozumieja bo nie wiedza wiec chyba warto im powiedziec i ustrzec ich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. a nie brzydzi cie anonikowe rzucanie oskarzen? tak cie brzydzi troska o dzieci? nie skomentuje.nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie -\"kazdy robi z wlasnym dzieckiem co mu sie podoba\"... to jestwlasnie znieczulica spoleczna dzieki ktorej mam prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale jak sama widziesz, na takie zachowanie nie ma rady. mozesz pisac i pisac, a one jedyne co zrobia to zaczna Ci ublizac bo same niby wiedza najlepiej, ze nic dziecku nie bedzie. niestety. szkoda tylko, ze nie maja podstawowej wiedzy na ten temat i wola wierzyc kolezankom niz badaniom czy lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i nie mogę
seks z wielkoma facetami to nie jakies szalenstwo ja spróbowałam w zyciu wiele podróże, alkohol, narkotyki i seks z wileoma facetami KOLEJNY BłUSKOTLIWY CYTAT Z MATKI POLKI - MYSZA 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea ZGADZAM SIE Z TYM CO PISZESZ, rowniez nie sięgam po alkohol w czasie ciązy, choc bardzo lubię alkohol, nie będe truła dziecka, ale z drugiej strony te dziewczyny co piją , są juz dorosły powinny wiedziec, same sie dowiadywac, co szkodzi dziecku, a Ty swiata jednym postem nie zbawisz, wiekszosc z tych co pije jest swiadoma szkodliwosci, ale nie umie sie powstrzymac, albo są uzaleznione!Niestety za duzo w was agresji matki \"niepijące\", mysle, ze taka agresja wobec innych matek tych pijacych..tez moze wam zaszkodzic na płod.Nie stresujcie sie całego swiata nie zbawicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssdeded
a ja pytałam i zostałam zignorowana!! a łyka piwa też nie mozna, raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew mnie nie ma agresji, ale tez nie ma przyzwolenia na takie zachowanie. niestety swiadomosc spoleczna odnosnie picia w ciazy jest znikoma i minie wiele lat zanim sie to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssdeded
a ja pytałam i zostałam zignorowana!! a łyka piwa też nie mozna, raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz sobie czy
DZIECkU, gdy już sie urodzi, będziesz "ŁYKA PIWA" raz na tydzień?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i nie mogę
myszka83 zdradzałam mojego byłego faceta NIE ZŁAUJE błyskotliwa matka polka mysza 83- ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy mylisz sie znam chyba z 5 matek , wykształconych , ktore dobrze wiedziały o szkodliwosci alkoholu i nadal piły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle to co ci da łyk piwa
?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i nie mogę
margines społeczny- i jeszcze sie tym szczyci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam ze terazjes moda na picie palenie i wogóle na wszystko co nie powinno sie robić podczas ciąży.zastanawia mnie tylko czy jesli taka mama nie jest wstanie w tym momencie powstrzymać się przed wypiciem piwa jednego czy lampki wina to co będzie jak dziecko się urodzii przyjdą znajomi to nie bedzie mogła powstrzymać sie przed kilkoma bo przy rozmowie zleci a potem mama do chodzi do siebie a dziecko cóż gdzies tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enmida
i wlasnie oto chodzi INSTYNKT MACIERZYNSKI jedna go ma a druga nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze jesli ktos nie moze sie powstrzymac to ma juz problem z uzaleznieniem..w innym wypadku odstawia sie dana rzecz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyszle matki ktore pija alkohol zawsze znajda jakies wytlumaczenie swojego zachowania.Niw eirze w to ze nie widza iz alkohol szkodzi plodowi.Tlumacza sobie wlasnie\"aa tam przeciez wdychamy z powietrza swinstwa jemy swinstwa to co mi zaszkodzi szklaneczka piwka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to nie tyle kwestia tego, że kobiety nie wiedzą o szkodliwości alkoholu w ciąży, co kwestia głupich lekarzy i kochanej rodzinki - większość z nich lansuje tezę że \"odrobina od czasu do czasu nie zaszkodzi\". A przecież dziewczyny, zwłaszcza młode często wzorują się na takich \"autorytetach\". Mój poprzedni ginekolog (kobieta) też stwierdziła że nie zaszkodzi, a jak mam skurcze macicy (stawia mi się dość mocno niestety), to powinnam sobie popijać trochę czerwonego wina albo dobrego koniaczku... Zgroza! I to wieloletni, doświadczony lekarz położnik, dyrektorka jednego z warszawskich szpitali :o Ja akurat lubię wypić czasem dobrego drinka, albo czasem lekko \"zabalować\' na imprezie, ale w trakcie ciąży - ani kropelki i już. Nie rozumiem jaki to problem wytrzymać 9 miesięcy bez alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze ci strasi lekarze maja z tym wlasnie wiekszy problem, moze przez to, ze kultura picia w Polsce jest tak zakorzeniona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie klade do lozka bo mnie przeziebienie lapie nie pozabijajcie sie tu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze się odniosę do argumentów typu "ja piłam (moja bratowa piła) a dziecko urodziło się zdrowe". Po pierwsze - równie dobrze mogę napisać że znam faceta który wyskoczył z okna na 3-cim piętrze i nic mu się nie stało - czy to znaczy że takie skoki nie są niebezpieczne i można to robić? Po drugie - czasem są to zaburzenia w rozwoju których nie zauważamy same - tłumaczymy sobie że dziecko jest bardziej płaczliwe bo tak ma, wolniej się uczy, bo ma inne zainteresowania, jest nerwowe bo jest wrażliwe po prostu itd. Takich przypadków i takich wymówek jest masa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enmida
ja jak wypije lampke winao drinka to mi juz szumi w glowie,jakby sie mailo czuc po tym dziecko,no pewnie pijane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka
dziewczyny, ale jak ktos wypije łyka piwa, raz na tydzien, to nic dziecku nie bedzie!!powaliło was cay co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pielęgniarki
myszka83 ja w ciąży piłam najczesciej piwo pierwsze trzy miesiace to musiałam chocyb wypic szklaneczke piwa wiczorem i juz ok wina nie znosiałm lubiłam latem drinki smirnoff NO JA NIE WIEM CZY PICIE CODZIEMNNE W PIERWSZYM TRYMESTRZE CIĄŻY JEST TAKIE NORMALNE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka
do do pielegniarki!!ale czy ja pisałąm o piciu szklanki piwa, czy smirnofa codziennie?pisałąm o łyku raz na 2 tygodnie, cyz na tydzien!!!kobity czytajcie ze zrozumieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×