Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Problem......

Polecane posty

Bardzo sie boje uzywac tamponow boje sie ze przebije błone boje sie ogolnie sobie wsadzic nie wiem jak to jest,a chciałabym sprobowac prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz
sprobujesz to nie bedziesz mogla patrzec na podpaski, blony nie przebijesz, nie ma takiej mozliwosci, na poczatek kup sobie tampony ob mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada najlepsza
jak się boisz to nie używaj - jak przestaniesz się bać to będzie oznaczać, że już dorosłaś do uzywania tamponów i możesz je zacząć używać (na zmianę z podpaskami oczywiście, bo zdrowie najważniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska por fawor
no nie wiem... ja tam właśnie tamponem uszkodziłam sobie błonę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jak juz - ja zaczęłam używać i do podpasek wróciłam. Mi tampony nie pasują w ogóle. Bardzo źle się z nimi czułam. I jeszcze dostałam od nich nadżerki. Ale większość kobiet sobie chwali. A Ty zaza nie bój się, błony sobie na pewno nie przebijesz. Tak jak wyżej zostało napisane. Kup sobie na początek mini, będą odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze srututuuu
ja zaczynalam od ob, ale to dlatego, ze ktos mi je polecil. dzis uwazam, ze lepsze sa tampaxy z aplikatorem na pierwszy raz i pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka212
ja zaczęłam gdy miałam ok 16 lat i uszkodziłam (naderwałam) sobie błonę... wiec to co piszą w gazetach i na ulotkach to nie do końca prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×