Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odważna....

10 kg w dół - zapraszam

Polecane posty

Gość pchelka2008
Witam, mogę się przyłączyć do rozmowy?? Może na początek cos o sobie... Mam 21 lat, 160 cm wzrostu i 69 kg wagi. Ten wynik mnie nie satysfakcjonuje dlatego miesiąc temu zaczęłam stosowac dietę. Wiecie, zero pieczywa, słodkich napojów, makaronów, ziemniaków itp.Tylko przed słodyczami się nie uchroniłam :( I tak po miesiącu moja waga wskazywała 66 kg.A ostatnio znowu jest 69 :( co ja mam robić, żeby skutecznie schudnąć?? Doradźcie coś?? Czy powinnam chodzic na siłownię, a może sama nic nie zdziałam i potrzebny mi dietetyk? Może macie jakiegos fajnego dietetyka w Warszawie?? Nawet nie wiecie jak liczę na Waszą pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Od trzech dni powoli ograniczam jedzenie, nie jem słodyczy. 19 lat, 180cm, 71kg, 6kg do stracenia, na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy jedzenia tak bardzo nie ograniczam tylko staram sie jeść mniej kaloryczne posiłki. Np. dzisiaj zjadłam: Obiad:Barszcz biały z kiełbasą i jajkiem(200-250kcal) Kolacja:2mandarynki(13kcal), 2 banany(160kcal) I do tega napój 200ml(62kcal) To razem wychodzi:435-485kcal A co do wieku to mam 15lat. A ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu wszystko co napisalam sie skasowalo :( Odważna gdzie jestes ?? bo sie rozpanoszylam :P Witacie pchełka i Lulu :) Jezeli chodzi o Ciebie pchełko to ja osobiscie nie jestem za totalnym ograniczeniem na raz pieczywa ziemniakow makaronu itp.... bo sama tez sie przekonalam ze mala ilosc tojuz jojo :( napewno cwiczenia duzo daja.... Fajnie ze odwazna zalozyla ten topik bo w grupie zawsze latwiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka2008
Zapracowana czy w takim razie uważasz, że mozna normalnie jeść pieczywo i inne i chudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i mnie nie ma bo chwilowo ćwiczę, ale jak coś piszcie to odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchelka napewno kazdy organizm jest inny. Ja bedzie juz 2 lata temu jak schudlam 8kg. jedzac normalnie tzn wszystkie produkty ( w mniejszych ilosciach) oczywiscie poza slodyczami i bardzo duzo cwiczac.... niestety potem pofolgowalam ze slodyczami i jojo wrocilo :(:(:( a jestem teraz wsciekla na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pchelka2008-------> Można, ale w nie za dużych ilościach. Produkty takie jak chleb czy makaron mają dużo kalorii np. 1 kromka ok100kcal. i jak się je za dużo to się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak ułożyć z tego jakieś nisko kaloryczne danie: *groszek, marchewka,kukurydza, sos pomidorowy, makaron, tuńczyk, musztarda, jajka, ser, śmietana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikea
zgodnie z obietnicą witam Was w pon, nastawiona na ostre odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
ja tez sie przypisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikea
witaj:) ile chcesz zgubić?? i jaki masz plan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ojoj ciezko bylo ale oganiczalam sie mimo wszystko w weekend :P tym razem (bo pewnie kazda kilkanascie razy juz probowala cos zgubic) musimy wytrzymac wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikea
witaj zapracowana:) oooo u mnie też bylo b ciężko! ale dzisiaj wstałam dzielnie zmotywowana do działania, wypiłam kawusie, wciągnęłam jogurt i jestem pełna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a gdzie, Wy wszystkie jestescie?? Jak Wam idzie ?? :o ja dzisiaj pofolgowalam rano :O i juz do konca dnia nic nie zjem :( jak jest u Was pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunda24
hej. chcialabym sie do Was przylaczyc... Przede wszystkim podstawową zasadą jaką chce wprowadzic w moje zycie to MŻ. Wzrsot 1,66 waga 66 kg. (masakra) Nie wyobrazam sobie sciagnac kurtki zimowej... Zero slodyczy, ziemniakow, pieczywa, makaronow... czyli tego co uwielbiam ;) Musze zaczac jesc wiecej jogurtow, otrębów i owocow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunda24 ja tez jak na razie nie chce ściągać kutki zimowej :P:P i obym z wiosną mogła to spokojnie uczynic :P i tego Wam tez życze :) Ja piję teraz barszczyk czerwony :) genialne odkrycie ze niezle oszukuje zaladek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odważna....
czesc dziewczyny! jak postępy? przepraszam za porzucenie topiku ;) mialam "maly" kryzys, ktory niestety odbil sie tez na diecie i nie mialam glowy do tego wszystkiego no ale jedno dobre - nie przytylam przez ten czas, a nawet 1kg mi spadl teraz od 3 dni znow wrocilam do porzadnej diety jestem zadowolona bo moja mama powiedziala ost, ze bardzo widac ze duzo schudlam i ze dobrze wygladam :) super, to jest fajna motywacja do dalszych zmagan co do wymieniania sie dobrymi radami - to ja polecam Wam ispagul http://www.ispagul.pl/ naprawde nieźle likwiduje uczucie glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×