Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trtr

targi ślubne - iść czy nie

Polecane posty

Gość aliman
dziwne ....wydawało mi się że ceny są wszędzie podobne nawet za minimalną powierzchnię. A gdzie ulotki , gdzie banery reklamowe, gdzie reklama w gazetach A jeśli ktoś robi poczęstunek, to też koszty niesamowite.... Mnie w każdym razie wyniosło to wszystko bardzo dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paura111
warto!!! Ja nigdzie nie mogłam znaleść bótów dla siebie(rozmiar 41:-)) i trafiłam na targach fajne na niskim w Opolu biały bucik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ślubem tez bylam na targach i kupilam sobie sukienkę ! W ogole firma miala świetne stoisko przygotowane prez http://www.art-co.com.pl/oferta.html i to chyba ono przyciągneło moją uwagę i zdecydowałam sie podejsc. Nie żałuje ani troche, bo dzieki temu znalazłam przepiękną sukienkę ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko wystawcy albo organizatorzy targów je tak zachwalają :D Ja byłam i nie dość, ze nic nie znalazłam ciekawego, to jeszcze umęczyłam się okrutnie. W takim tłoku nie da się nic załatwiać. Jak można spokojnie obejrzeć reportaże fotografa albo poprzymierzać suknie, kiedy na ramieniu dyszą Ci zniecierpliwione kolejne pary. Podobny efekt da posiedzenie w Googlu albo na Gumtree z kubkiem ciepłej herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam i polecam. Zależy też czego kto szuka, bo nie wszystko można tam znaleźć czego się szuka, ale za to sporo można się dowiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Zobaczyć zawsze można,o ile ktoś dysponuje wolnym czasem.Targi ślubne to trendy,moda inspirowane szukaniem nowych atrakcji dla klienta,co oczywiście wiąże się kosztami.Moim zdaniem chłodne podejście do tematu,rozsądek,to najlepszy sposób na wstępny zachwyt nowościami w tej materii.Czy można coś"wyłuskać",pewnie tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z targów na ktorych bylam w Tarnowie i w Krakowie, znalazlam sukienke, a od jednej firmy zamowilam polowe rzeczy fotobudke, fontanne czekoladowa i golebie do wypuszczania- w dobrej cenie dostalam te wszystkie rzeczy, mozecie sami podzwonic i popytac o oferty cenowe u Pani Agaty firma www.limuzyna4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123124
dokladnie mozna zaoszczedzic duzoo czasu na takch targach i znalezc np kilka rzeczy ktore ma jedna firma, ja znalazlam firme www.limuzyna4u.pl ktora dala mi z******te ceny na kilka rzeczy, dekoracje kosciola, auto i czekoladowa fontanne. Pogadajcie z pania Agata sami zobaczycie i bedziecie zadowolenie, profesjonalna firma i nie interesje cie nic na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkaaaa
A słyszeliście o taakih targach w Warszawie jak Airport Open Bridal Day? http://openbridalday.com/ ? Podobno maja byc jakies pokazy mody, rabaty i wstęp jest wolny Wybiera sie któras z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybieram, bo po pokazie bedzie można przymierzyć sukienki, a coś sie nie moge zebrać, żeby zadzwonic i się umowic na wizyte w saonie. Pisza, że to maja być spokojne targi, więc moze nie będzie tłoku i będzie mozna spokojnie porozmawiać ze wszystkimi. Kilka lat temu byłam świadkową na ślubie siostry i wtedy chodzilyśmy po roznych targach. Bylyśmy na Torwarze i w jakimś hotelu, nie pamiętam juz jakim w warszawie. W hotelu było bardzo przyjemnie, bo nie bylo tloku, można bylo usiąsc, na spokojnie poglądać zdjęcia bukietów i dekoracji i porozmawiać. A do tego firmy nie byly nachalnem więc było naprawdę miło. Trzeba chyba tylko pamiętać, żeby na Open Bridal Day pobrać bilety, bo nie wiem, czy bez tych biletów wpusczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek891
Słyszeliście może o Education&Fun? Chyba w Nadarzynie. Wybieram się z dziewczyną (no partnerką bo mamy razem dziecko :p) - mają być jakieś atrakcje dla dzieciaków tych mniejszych i większych. Ktoś coś wie/słyszał? Bo nie wiemy na co się dokładnie nastawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno! warto isć. Jest masa stoisk tego typu www.aastudio.com.pl/ przepięknych z resztą i możesz zobaczyć różne gadżety i potrzebna na ślub rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu mogę śmiało polecić Małopolskie Targi Ślubne! Szczególnie takim parom, które chcą jednego dnia załatwić większość formalności ślubnych i weselnych - przecież na targach jest cała branża ślubno-weselna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
targi sa swietne wszelkiego rodzaju! bywam na nich bardzo czesto. slubne kiedys byly takie gdzie wiekszosc stoisk bylo tak eleganckichjak te www.aastudio.com.pl . bylo tam doslownie wszystko. i bylam bardzo zadowolona po nich - i obkupiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy w niedziele 21.02 do Opola na targi. Ja chcę popatrzyć przystrojenia samochodu, sali a narzeczony jedzie zamówić i zobaczyć na żywo jak prezentuje się wódka z polanian, bo tą mamy na uwadze. Gdzieś czytałam na forum że pan Marek , który koordynuje stoiskiem pomaga w wyborze wódki i obliczają ile ma się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
targi fajna sprawa, co do wódki z polanina butelka oryginalna. Byliśmy u znajomch i mieli właśnie m.in tą wódkę i bardzo fajnie prezentowała się na stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli wstep bezplatny to idz-co ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my właśnie jedziemy jutro na targi do Bydgoszczy popatrzyć i może zamówić jakiś alkohol, a za ten grawer z polanina to dodatkowo się płaci? Może jutro będzie ich stoisko to zapytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak:) grawer już się robi :) w realu jeszcze ładniejsze te wódki z polanina i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jedziemy 2 kwietnia na targi ślubne właśnie podpatrzyć wódeczki nie tylko. Mam jednak takie pytanko, czy takie targi są darmowe czy płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś byłam to chyba płaciło się z 10 zł ale byliśmy w innym mieście więc może jest inaczej. Jednak powiem że warto pojechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na targach przed swoim ślubem ale w gruncie rzeczy nic ciekawego nie wyniosłam dla siebie, najlepiej jednak podziałały polecenia znajomych, które miały to już za sobą i wiedziała co się sprawdza a co nie, gdzie warto kupować, tak znalazłam chociażby suknię ślubną, koleżanka mnie zaprowadziła do jennifer-vaiano i od razu znalazłam tę jedyną sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec z końców pojechaliśmy do Gogolina, zamówiliśmy wódkę z polanina + grawer , zaproszenia i winietki na stół. Wszystko w tonacji złota i satyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz gdzieś blisko ciebie organizowane, to jak najbardziej iść :) nie zaszkodzi pojść i zobaczyć, a ja znalazłam wile inspiracji do mojego wesela na krakowskich targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cenowo ta wódka polanin? za grawer płaci się coś dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooola1990
Zależy tak naprawdę czego szukasz. Nie spodziewaj się tam jakichś innowacyjnych pomysłów. Jeżeli jednak jeszcze nie masz wybranych zaproszeń, sukni i tak dalej... świetna sprawa! Polecam też zajrzeć na jakieś strony branżowe, na przykład, http://naslubnymkobiercu.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiablondie26
Cześć moim zdaniem warto pójść - wyrobisz sobie zdanie a może uda Ci się znaleźć coś ciekawego. Ja na targach znalazłam np. fantastycznego DJ'a , który świetnie poprowadził imprezę weselną - nawet babcia się bawiła (polecam www.djnawesele-opole.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś szukal dobrego wykonawcę budowy stoisk targowych to super takie coś robi firma http://wexpol.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×