Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYTAJKA21

JAK CZĘSTO I ILE MINUT SSĄ PIERŚ 2 MIESIĘCZNE DZIECI?

Polecane posty

Gość PYTAJKA21

Mam pytanie do mam dwu miesięcznych dzieci. Jak często wasze maluszkissą pierś w dzień, co ile godzin? I jak długo, ile minut trwa takie karmienie? Bo moja córcia w dzień ssie co 2 godziny (albo i częściej) tak 5 - 10 minut, a w nocy co 3- 4 godzinki ssie około 10 minut. czy to jest prawidłowe? W dzień bardzo mało śpi, tak około 4 razy po 15 - 30 minut a w nocy spi po 3 - 4 godzinki. czy to też normalne że w dzień tak mało śpi? Ona ma dopiero 2 miesiace i 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 2 miesiące skończyła jakiś czas temu, ale napiszę Ci jak to było u nas. Tak mniej więcej do 3 miesiąca spała w dzień 2-3 godzinki, w nocy budziła się średnio co 4. I w nocy jadła trochę dłużej, w dzien natomiast góra 10 minutek i była najedzona. Moja znajoma ma teraz 2-miesięczną córeczkę i u nich jest tak, że mała bez przerwy wisi na cycu-nawet godzinę, w międzyczasie przysypia i tak w kółko. Widzisz więc, że to bywa naprawdę róznie. Jeżeli tylko maluszek rozwija się prawidłowo to wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pytajka! Dwa miesiace i 3 dni mowisz....To dokladnie tyle ile moj Olek :) On w ciagu dnia je tak: ok.7-8, potem 12, 16, 20 i polnoc. Czyli co 4 godz. I potrafi wisiec dlugo na obu cycach. Rano zaczyna od 10 minut, w ciagu dnia zwieksza do 30 min. A w nocy jak sie go \"zatankuje\" kolo 24 to potrafi dotrwac nawet do rana. Tylko jak ma kryzys to o 4 krzyczy. Tak jest u nas. Ale roznie to bywa, bo przeciez kazde dziecko jest inne.Jesli twoja Coreczka dobrze przybiera na wadze (ok.150-200 g na tydzien) to wszystko jest w porzadku:) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×