Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna z wakacji

łatwa czy moze normalnaDD

Polecane posty

Gość dziewczyna z wakacji

a jak myslicie i sie zastanawiam 2 lata temu na wakacjach poznałam faceta było miło całowalismy były to jakies 4 dni przez te 2 lata cały czas mamy ze soba kontakt internetowy bo on jest z katowic ja z łodzi wiec wiadamo ze nic poza tym no miło nm sie rozmawia itd lubimy sie no i teraz w ferie okazało sie ze w tym samym czasie jedziemy do zakopca w ferie wiec sie zamierzamy spotkac czuje ze w porywie chwili moge sie z nim przespac czy, z mojej strony bedzie to kurewstwo;) bo nie wiem co sobie moze o mnie pomyslec....sadze ze raczej do tego moze dojsc bo czuje do niego silny pociag:Da i ja jemu obojetna nie jestem i nie wiem czy dobrze ze chce to zrobic dodam ze spałam z jedym facetem mam 22 on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rece opadaja SRUUU
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
nie no wiem ze to infantylne pyatnie poprostu sie zastanawiam bo faceci dzini sa i czasem nie wiadomo czy warto mysle ze moze kurestwo to nie bedzie bo jakby mnie miał za jakas głupia łatwa panienke to by 2 lata ze mna kontaktu nie utzrymywał co nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily z Gdańska
Zrób to co uważasz za słuszne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
nie no tak w sumie szukam usprawiedliwienia dla siebie .....bo jak sie przespie to zeby moralniaka nie było:D:D:D wiec sie przespie a co mi tam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjksjfdhfjdgfh
ja tam bym sobie bzyknęła:) bzyku bzyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchajcie sie
na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda...
Jak jestes w zwiazku to to oczywiscie byłoby ku_rewstwo, jak jestes wolna to zrób jak uwazasz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
to Twój i tylko Twój wybór...przemyśl to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriaaa
Jak sie czasy zmienily :) ja uwarzam ,ze baw sie dobrze jezli tego chcesz i kiedy bedziesz z nim bedzies ztego pragnela to to zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeka
tak jej radzicie a dziewczę pyta czy moralniaka mieć nie będzie? Otóż na Twoim miejscu upewniłabym się czy w tych Katowicach jakaś panna nie została, która robi za jego oficjalną partnerkę..dwa lata ,,wsystko mogło się zdarzyć..no chyba,ze to Tobie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
o panne sie nie matrwie bo wiem, ze jej nie ma bo jak sie z kims spotykał to zazwyczaj widziałam, bo mi mówił wiec mam nadzieje z frajer nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
w takich okolicznosciach było by nara z mojej strony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 22 lata i tez spalam tylko z jednym facetem i tez mam ochote przespac sie z kims ot tak :P ale tego nie zrobie, bo mimio wszystko nie chce z kimkolwiek i chyba nawet nie umiem, aczkolwiek jest jeden taki ktos, z kim bym mogla, ale to niesmialy prawiczek, ktory na dodatek mnie nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie chce niedziewicy
skoro jest prawiczkiem to po co mu uzywana? to pewnie obrzydliwe dla niego, ze ciagnelas pale innemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
ja tez nie mam ochoty robic tego z kimkolwiek bo nie mam tego w zwyczaju, ale z nim mogłabym bo pewnie było by fajnie;) tak spontanicznie i miło poza tym no znamy sie juz troche, kontakt mamy stały a wiem ze nie jest on typowym ruchaczem, tylko jest całkiem spoko w stosunku do dziewczyn wiec mysle e watro zaryzykowac do odwaznych swiat nalezy raz w zyciu mozna zaszalec:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteście obydwoje wolni i majtki same ci spadną na jego widok to niema sensu ich podciągać, a jak facet przypomina Nelly Rokita to się zastanów, i nie słuchaj tego niedoruchanego pacana co wszedzie picuje o dziewicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×