Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaborejko

sala weselna jaworzno/mysłowice.tychy

Polecane posty

Gość RoPaS
Niestety muszę przestrzec przed restauracją "U MACHY" w Mysłowicach-Kosztowach. Właściciel nie dotrzymuje słowa, jest opryskliwy a momentami wręcz chamski. Na weselu zwracał gościom uwagę, by byli ciszej ! GDY ZABAWA TRWAŁA W NAJLEPSZE! Ponato jedzenie, które dał nam po weselu było chyba sprzed tygodnia, ponieważ było już psujące się. Na weselu było wszystko świeże, dużo jedzenia i dobre. Kelnerki również miłe. Mam zastrzeżenia jedynie do właściciela, który za dużo rzeczy chciał nam narzuać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 88
niedawno byłam na weselu w sali na Janowie w Mysłowicach. Jak na mój gust to bardzo wytworna i funkcjonajna sala. Obsługa bardzo młoda, jednak jak zauważyłam pod okiem właścicielki widać profesjonalizm i coś więcej. Jest to chyba osobiste zaangazowanie i przyjemność z pracy (nie wiem jak inaczej mozna to określić). Co do jedzenia, to przede wszystkim było tego bardzo dużo i bardzo smaczne. Co sie podobno nie często zdaża, rosół i mięsa były gorące. Zapomniałam na poczatku o nazwie, więc pisze Hoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka24###
Witam polecam salę w Cielmicach zaraz za Tesco sala duża ,ogród ,miła obsługa i dobre jedzonko a ceny naprawdę niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia 24
Super sala na wesela w Tychach zaraz za tesco można wynająć lub zlecić obsługę firmie cateringowej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×