Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaborejko

sala weselna jaworzno/mysłowice.tychy

Polecane posty

Gość juliaborejko

cześć potrzebuję pomocy w znalezieniu sali na wesele, gdzieś pomiędzy jaworznem, mysłowicami i tychami; chodzi mi o samą salę, nie w restauracji; będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksafofpaofjpaojf
hej byółam oststnio na weselu w sosnowcu nad jeziorem balaton. Mają przepienkną salę, jedna ściana est oszklona, za nią taras i przecudowny widok na jezioro z wyspą. Sala elegancka i porzadna. piekne miejsce. Sama chce miec tam wesele :) http://www.balaton.net.pl/ miejsce ustronne oobcuy Ci sie nie plataja. jakies 10 min od jaworzna. pozdrawiam. Najlepiej jedź obejrzyj bo zdjecia nie oddaja uroku tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksafofpaofjpaojf
albo miedzy jaworznem a tychamii w lesie saą promnice maly zameczek nad jeziorem http://www.promnice.com.pl/ zobacz sobie ofertę dla gości :) ciekawa. Ja na swoje wesele waham sie miedzy tyymi dwoma :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthia
Koło Fiata w Tychach jest Dom Weselny,zaraz za dyskoteką Paradiso koło Hotelu Corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofania
jest sala w Tychach za tesco, bardzo duza i fajna. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaggia
Witajcie, bylam w sali w Sosnowcu i w Promnicach i zdecydowanie bardziej podobaja mi sie Promnice, choc drogo, ale za to jaki klimat... Co do cen to są bardziej elastyczni w niedziele, moze sie skusze! pogadam z narzeczonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripski
Szanowni Państwo pragniemy zaprosić Państwa do naszego Domu Przyjęć "Nad Jeziorem" tel 603 701 732 www.nadjeziorem.hg.pl Oferujemy profesjonalną organizację oraz obsługę: - wesel - bankietów - komunii - studniówek - konferencji - bali sylwestrowych - styp - innych imprez okolicznościowych (także możliwość rezerwacji sali na 203 m2 i 80 m2 na organizowanie kursów, szkoleń itp.) Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości wraz z szerokim wyborem smacznych dań i potraw. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości do 100 osób. Sala ma powierzchnię 203 m2. Jest wydzielone miejsce na podeście dla orkiestry. Miejsce to łączy się bezpośrednio z miejscem, w którym można tańczyć (wykonane z drewna). Orkiestra ma możliwość doskonałej współpracy z osobami siedzącymi przy stołach dzięki jednej powierzchni na której znajdują się wszyscy goście. Możliwość dowolnej konfiguracji stołów i krzeseł według życzenia klienta. Bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Mysłowicach polecam Deltę w dzielnicy Brzęczkowice.A Tychy słyszałam, że Elita ale nie wiem czy to restauracja czy sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijtinka
a czy ktos z was zna restauracje ALF w trzebini? nie moge znalezc informacji nic o tej sali weselnej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszki
czy może wie ktoś coś więcej o restauracji i hotelu CORONA, głównie interesuje mnie jakość i ilość weselnego jedzenia. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkkk
Cześć, mam pytanko czy ktoś może mi coś doradzić gdzie mogę zrobić wesele z hotelem na 120 osób nie za bardzo drogo. Okolice Mysłowic, prosiła bym o kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek_85
Hotel Trojak Mysłowice: Plus to okolica, obsługa Minusy: 3 sale a w tym 3 wesela (3 panie młode). Koszt za 1 dzień 180zł a dwa dni 280 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Polecam wam: Delte Mysłowice-Brzęczkowice El Toro Mysłowice-Hubertus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcalenie
EL Toro to nie jest knajpa przy Hubertusie. W centrum przy fontannie Grunwaldzka 22. Szczerze mówiąc to mała klitka z kiepskim wystrojem ale różne są gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
wcalenie - to o czym ty mówisz to jest pub w centrum mysłowic, mają oni specjalną sale na wesela - sala do 110 osób i znajduje się ona na Hubertusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziwczyny czy któras z was miała już wesele w EL TORO na Hubertusie - jest to nowa sala, nie moge znaleść jeszcze żadnych opini ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podonosze - czy któraś z was miała wesele w Mysłowicach na Huberusie? proszę o opinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1985
Cześć, jestem zainteresowana salą w Jaworznie,tj.dom działkowca na Hucie. Jeśli ktoś chciałby odstąpić termin na 2010 rok to proszę o kontakt 668 312 799.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalik66
Witam. co do sali na Hubertusie to naprawdę odradzam jedzenie beznadziejne i bardzo mało totalna porażka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie, Oddam termin 07.05.2011 w sali Finezja w Wojkowicach Kościelnych. Sala śliczna, przestrzenna, wystrój nowoczesny. Koszt za osobę to 170zł. Chciałabym jedynie odzyskać wpłaconą zaliczkę w wysokości 1000zł. Bardzo żałuję, że muszę oddać tą salę, ale niestety plany odnośnie ilości osób na weselu uległy radykalnej zmianie. Więcej informacji pod numerami tel. 501559329 lub 500543394. Serdecznie Zapraszam Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysłowiczanka
polecam catering z mysłowic - wesołej maja pyszne jedzenie (staropolskie) i bardzo fajne ceny. Firma nazywa sie silesia catering i mają lokal na działkach na wesolej. jezeli ktos chce podaje stronę www.silesia-catering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Balaton"
w Sosnowcu, sala zawilgocona i zagrzybiona. pokoje hotelowe ogrzewane tylko w momencie jak goście się kwaterowali (niestety niektórzy musieli sami odpowietrzać kaloryfery),bez ciepłej wody, natomiast po weselu nie było ani ogrzewania ani wody w ogóle. odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidka 102
El Toro w Mysłowicach nie polecam!!!!! byłam tam na weselu , obsługa to jedna wielka porażka, kelnerzy nie mają pojęcia jak obsługiwac gosci. Jedzenie to catering chociaż właściciel mówi że gotują na miejscu- jest to nie prawda, BRAK KLIMY!!!!!!!!! podają do stołu jedno danie to poprzednie sprzątają także na stołach są pustki, ale wtedy nikt nie sprawdzi ile czego wydali i oto im chodzi bo kelnerzy po weselu mają taką wyzerkę że głowa mała. Ogólnie nie polecam szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kans
Ja także nie mogę polecić El-Toro przy Hubertusie. Obsługa fatalna! mało jedzenia, nie jest odpowiednio ciepłe. Smak potraw także jak dla mnie niezadowalający. Ponadto obsługa kradnie - zginęło mi kilka butelek dobrego alkoholu, a obsługa twierdziła, że się rozbiło! FATALNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Polecam: większość sal na Pogorii a w szczególności Catamaran! Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa! W Tychach Magnolię, Elitę,Magnat... Jak coś dzwońcie to pomogę cośik.... Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×