Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lekko falująca

po rzuceniu palenia-TRAGEDIA ze zdrowiem

Polecane posty

Gość ZAPALONY
Wiele osób mnie pyta jak szybko rzucić palenie , bo mi się udało, a im średnio idzie. Co mam im odpowiadać skoro nie wierzą, że głównie trzeba to sobie w głowie poukładać? Mówiłem im, że troszkę pomógł mi wspomniany przez Ciebie Tabex, ale każdy uważa, że to magiczna tabletka. Jak nastawić ludzi do rzucenia palenia, przekazać im sens tego? Przecież ja zrobiłem to dla siebie.. Nie dla fejmu, czy z nudy. Chciałem prawdziwie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_mm
Tabex to jedno, ale bez silnej woli i po prostu tego żeby chcieć rzucić się nie uda. Wsparcie bliskich ma też duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyllda88
Ok, a od czego zacząć rzucanie, co zmienić czy tak z dnia na dzień po prostu odstawić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam dalej nie palić jak się czujecie? Ile nie palić? Jak długo męczył iście się? Wczoraj minęły 2miesiacy jak nie pale raz jest lepiej raz gorzej ale pierwszy miesiąc to nawet wstać z łóżka się bałam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie palę drugi miesiąc, udało mi się rzucić na dobre dzięki temu, że zaczęłam wspomagać się tabletkami recigar, cała kuracja trwała 25 dni początki były najtrudniejsze, ale już po 5 dniach nie mogłam patrzeć na papierosy, miałam obrzydzenie. Na tabletki natrafiłam przypadkowo w aptece, przeszła całą kurację i już jestem ponad 2 miesiace bez papierosa, do tego dorzuciłąm jeszcze zdrowy tryb życia. Uwolniła się w końcu od nałogu który towarzyszył mi przeszło 10 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2020 o 17:20, adelllll napisał:

Ja już nie palę drugi miesiąc, udało mi się rzucić na dobre dzięki temu, że zaczęłam wspomagać się tabletkami recigar, cała kuracja trwała 25 dni początki były najtrudniejsze, ale już po 5 dniach nie mogłam patrzeć na papierosy, miałam obrzydzenie. Na tabletki natrafiłam przypadkowo w aptece, przeszła całą kurację i już jestem ponad 2 miesiace bez papierosa, do tego dorzuciłąm jeszcze zdrowy tryb życia. Uwolniła się w końcu od nałogu który towarzyszył mi przeszło 10 lat. 

nadal żyjesz bez papierosów?? Szukam skutecznego sposobu na rzucenie papierosów dla mojej mamy stąd pytanie czy ten Recigar jest nadal skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×