Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TUŚKA

książki o ciąży

Polecane posty

Witam. Chcemy z Mężem w tym roku postarać się o dzidziusia. Chciałabym jak najwięcej dowiedzieć się o ciąży przed ciążą, żeby potem (w czasie ciąży) czytać już tylko o wychowaniu i dorastaniu w pierwszych latach dziecka. Dlatego mam pytanie. Jakie książki radzicie przeczytać a jakich zupełnie nie. Proszę o pomoc. Na rynku jest pełno książek i zupełnie nie wiem którą wybrać. Chciałabym coś o objawach ciąży, rozwoju dziecka w okresie ciąży, zagrożeniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
we wszystkich jest jedno i to samo-poza tym jesli masz dostep do netu to uwazam za zbedne płacenie 50 zł za ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale ja jestem wychowana na książkach i nie lubię szukać takich informacji w necie. Jeśli któraś z Was zna jakąś ciekawą książkę, to jeszcze raz proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo -jestem wychowana na ksiazkach i bardzo je cenię, na samym początku ciaży od razu zaopatrzylam sie w kilka pozycji :) : -W oczekiwaniu na dziecko -Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg, Sandee Hathaway -to chyba standard, bardzo popularna i lubiana,obiektywna, czasami potrafi uspokoic w momentach niepotrzebnego strachu o zdrowie malenstwa -CIĄŻA Poradnik dla rodziców -Deans Anne -bardzo ladne wydanie, duzy format, kredowy papier, ladne fotografie. Lubie ją zwlaszcza ze wzgledu na super kalendarz rozwoju maluszka-kazdy tydzien wyodrebniony, opisany wraz ze zdjeciem usg dzieciątka. Zagladam do niej regularnie juz od 29 tygodni :) -Zdrowa ciążaMarie-Claude Delahaye - tą troszke mniej lubię chociazby ze względu na inny sposob liczenia tygodni i miesięcy ciąży niz ogolnie przyjety (czyli od OM) i mnie to troche myli i zbija z tropu czasem, troszke mniej informacji, bo i ksiazeczka zwiezlejsza, mniej okazala Mam tez ze dwie ksiazki o odzywianiu w czasie ciązy ale jakos rzadko z nich korzystam :) odkad w pierwszym trymestrze moglam i tak patrzec na to na co moglam :)wiec zadne przepisy w gre nie wchodzily, zwlaszcza jakies wymyslne jak np w tej -"Ksiazka kucharska dla kobiet w ciaży\". Ale ogolnie to prawda ze w kazdej pozycji są podobne informacje tylko ujete pod róznym kątem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje
W oczekiwaniu na dziecko - wg mnie najlepsza. A kilka miałam w ręce, więc mam porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Chyba kupię tą \"W oczekiwaniu na dziecko\". Choć z drugiej strony czytałam o niej, że info się powtarzją co pare stron i wcale nie jest taka najlepsza. No, ale skoro pare z Was ją poleca, to chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×