Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asega

Ważne pytanie do ciężarnych.

Polecane posty

Witam. Napiszcie mi proszę , czy kiedy oczekiwałyście na okres , który nie nadszedł , miałyście normalne objawy , jak przed nadejsciem okresu? Bóle brzucha , delikatne skórcze? Staram się o dziecko juz od dłuższego czasu , narazie okres spóznia mi sie marne dwa dni jednak cały czas odczuwam delikatne bóle jajników.Nie chcę się nastawiać i czekam do 32 dnia cyklu ,czyli do środy , chociaż cykle mam najczęsciej 28 dniowe,ponieważ każde rozczarowanie związane w ciązą okropnie odchorowuję. Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz o tym pisałam, ale ja przed terminem okresu nie czułam się jakoś inaczej niż zwykle, tylko piersi mi sie trochę zmieniły, a jeśli chodzi o bóle brzucha to było tak jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAZDA KOBIETA TE SPRAWY ODCZUWA INACZEJ,MNIE GDY BYłAM W CIąZY NA SAMYM POCZATKU BOLAłY PIERSI,ALE CZUłAM SIE TAK JAKBYM MIAłA DOSTAć@ .JESLI JESTES DWA DNI PO SPODZIEWANYM @ POLECAM TEST CIąZOWY,A DLA UPEWNIENIA 2:) NAPEWNO WYNIK BEDZIE MIARODAJNY I NIE BEDZIESZ SIE JUZ STRESOWAC.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam za każdym razem objawy jak na miesiączkę, a ta się nie pojawiała. Robiłam test w dniu spodziewanej @ i zawsze negatywny. Dwa dni po terminie już pozytywny. Też mam cykle 28-dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleśniaweczka
Miałam objawy jak na miesiączkę, tylko coś podejrzanie długo nie przychodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje bóle jak na okres , więc staram się nie dopuszczać do siebie myśli że mogę być w ciąży , zbyt wiele razy sie zawiodłam:( Testu też narazie boję się robic , dlatego czekam na 32 dc. Mimo tego całego histerycznego negowania ewentualnej ciązy , mam nadzieje... Niewiem tylko jednego własnie , czy jak czeka sie na okres który nie nadejdzie , nie nadchodzą też związane z tym skórcze czy bóle? Dziękuje jednak dziewczyny za odpowiedzi , jesteście kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja:) Trzymajcie za mnie kciuki proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam normalne objawy- ból brzucha, ból piersi nawet krosty takie jak przed okresem. bylam pewna ze dostane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci jak to było u mnie, ale nie sugeruj się tym - u każdej kobiety jest inaczej. Pierwsza ciąża - cały czas objawy jak przed okresem - bóle, napięcia itp. Niestety poronienie w 6 tygodniu (objawy jak \"na okres\" były cały czas). Druga ciąża - już od połowy cyklu bolały mnie piersi i to bardzo (ciężkie i mocno napięte, obolałe też sutki). Podbrzusze - zero odczuć \"przedokresowych\". Teraz już 6ty miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×