Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnes-a

gdzie kupujecie?

Polecane posty

witam mam pytanie gdzie kupujecie rzeczy dla swoich pociech prócz allegro w necie? szukam niedrogich ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem 1980
moja siostra kupuje w H&M sa bardzo fajne ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w H&M są fajne ale i drogie :) Ja kupuje w normalnych sklepach z odizeżą dziecięcą,bez firmówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M.....ale tylko sukienki,dresy itp.Body i bluzki bawełniane zawsze sie rozwlekają.Allegro,ale tylko u sprawdzonego sprzedawcy. Ja kupuje często u siebie na \"Głuchowie\" na stoisku z ciuszkami z Turcji.Naprawde i jakość i wyglad zadowalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz są wyprzedaże, w h&m-ie, 5-10-15. bieliznę niemowlęcą, bawełniane rzeczy ozna też kupić w hipermarketach. wiadomo, że niemowlaczek szybko wyrasta z tego;) a tam sa nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w H&M? chyba za duzo pieniedzy ma Twoja siostra i Ty tez skoro uważasz, że tam sa tanei ciuszki :) ja poza allegro kupiłam sporow tesco, sa dobre jakosciowo a na prawde tanie, troszke co fajniejszych znalazlam w promocjach po marketach, a resztę kupiłam używanych z allegro, mnie nie stać, a może inaczej stać ale żal mi kupić coś np. za 100zl dla dziecka któremu ubiorę to kilka razy i wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W internecie wychodzi drogo
Kupisz body i ci doliczą 8 zł przesyłki. Niby można kupić więcej na raz, ale wydawać np 60 zł na 6 sztuk body, które tak naprawdę są nie wiadomo jakiej jakości... Najlepsze body są w C&A, porządna bawełna, 9,90zł za sztukę, nie rozciągają się ani nie mechacą. A odnośnie Allegro, to najtaniej wychodzą te zestawy 7szt. body za nawet 29zł i 3 pajace za 44zł - firmy Early Days. Dziewczyny mówią, że są nawet OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyyyyyyyyyyyyy
biedronka tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5-10-15 tez kupuje,ostatnio nawet porządne welurowe pajacyki,śliczne aplikacje i jak to w tym sklepie przeróżne kolory za 16zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-10-15
Tylko 5-10-15 ma złą rozmiarówkę, córka w pewnym momencie nosiła rozmiar 50/56 z KaphAhl a 68 z 5-10-15. Podobnie z pajaca na 62 z tego sklepu "wyrosła" 2 tyg po narodzinach, a rodząc się miała 55cm. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sklepach dziecinnych słoń lu inne jestem z Łodzi jackpot ty mieszkasz w okolicach Łodzi bo Głuchów to jakoś blisko Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×