Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Zgłoszona do "śmietnika" :). Ja chcę grać z Vii.... zawsze !! Mogę nawet grać jej siostrę... byle z Nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh nawet kazirodztwo jest ok?? no no ale w sumie nie jestem zaskoczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem \"grać jej siostrę\" a nie być jej siostrą :P. Stanowczo wolę być facetem znając Vii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
To może ja dziś zacznę i powitam wszystkich i o sny spytam czy komuś coś fajnego się sniło ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacuneczek PreZessowi :) Skoro chcesz się pośmiać z rana to Ci powiem co mi się śniło: - że wygrałem 3 tysiaki w sesemesowym konkursie w \"Jaka to melodia\" i osobiście janowski mi je wręczał ;D. Chyba muszę więcej spać albo zacząć oszczędzać ... nie znam się na senniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik nawet sny mamy podone :P kurcze mnie się sniło ze jakies dolary wyplacałam komus :O dlaczego nie sni mi się ze to ja wygrywam??:O ostatnio mam problemy ze wzrokiem kompletnie nie widze się w pracy :O Czesc Wam Przystojniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Haha to oboje mnie rozbawiliście z rana :D Cześć piękności :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Aj tam buziak raczej namiętny chwyt za jędrne pośladki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie od rana nakręcacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
To ty też nas nakręć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso ja chyba to za czesto robię ;) zaczynacie się jak widać uzależniać :P a Tobie co się dziś sniło??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... gdzie poszłaś sobie ? Gdzie Cię znajdę ? Winda, biuro, kącik kawowy, kuchenka.... ;) ? Jak ja uwielbiam uganiać się za kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Ja właśnie nie pamiętak ale obudziłem się jakiś podjarany więc chyba coś miłegto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie sniło mu się coś super a on nie pamięta :P to jest Koszmar :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsiku ukryłam się w pracy ;) za biurkiem czasem tylko do łazienki mam szanse iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo :(... jak mi się śni piękna kobieta i coś związane z nią to po przebudzeniu niewiele pamietam. A jak jakieś głupoty to prawie wszystko... Pamięć wybiórcza ;) ? Vii... to może ja przyjdę coś załatwić do Ciebie niby i wyrwę Cię zza tego biurka, no bo co tak sama pracować bedziesz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak się sni przystojny Pan to przeważnie wszystko pamietam i tak realnie że ....mmrmmrr.... az namacalny ;) Chce juz wiosny przynajmniej po pracy mozna się wyrwac na jakies łono natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las...polana...brzeg rzeki...słońce albo deszcz... te zapachy, dźwięki..... mmmmmmm.... się rozochociłem w tej robocie :D.... a tu jeszcze niestety trzeba czekać... ale jak się człowiek doczeka to jak będzie smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Aj proszę tu nie wywoływać aż tak miłych wspomnień wiosennych bo jak patrzę za okno to.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz....szare chmury... wiatr...chłodno...nic się nie dzieje...nuda...jak w polskim kinie...;) Czy tak wystarczy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jest tak pochmurno to marze o jakims cudnym miejscu w górach przy kominku ;) ....mmmmrrrr..... jej juz mam dreszcze na samą myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na wełnianym, grubym kocu rozłożonym przed nim... pali się tylko ogień... jest ciepło... jesteś Ty, on i chłodne wino...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po winie Dropsik jest mi zawsze tak gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Jakim tam kocu na skórze renifera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes idż no sprawdz co tam pracownicy wyprawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Cię albo jeszcze bardziej rozgrzać ;)... albo wziąć na ręce, zanieść pod prysznic i nieco ostudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik ciągle mnie nosisz na rękach ;) wlej mi tego wina lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo.... kieliszek dla Ciebie... a ja skosztuję go w inny sposób.....rozpinam bluzeczkę, ściągam ją z Ciebie i wylewam odrobinę wina na piersi.... delikatnie nawilża Twoją skórę... wlewa się w rowek między piersiami....palcem namoczonym w winie dotykam brodaweczek i sutek...zlizuję je z twojego ciała.... wspaniale smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×