Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

no i smarowanie koniecznie Jewgienij bo się zatrzec moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozluźnienie się proponuję winko, tylko nie w ilości rozluźniającej elementy ssąco-tłoczące ;) A wtrysk się sam znajdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii słonko o to sie nie obawiajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij nie mam uszu i dlatego dzis smieje się naokrągło :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba do domu nie pójdę bo mi się w pracy coraz bardziej podoba ;) heheh reflektory i inne wystające części karoserii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co atrka spedzamy na forum weekend??:) jej byłby to cudowny weekend w takim towarzystwie ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dropsik niech bedzie namietny ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij musisz zaświecić przykładem jako prekursor pomysłu z rysunkami pogladowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci naszkicuje silnik 2 i cztero suwowy a nawet budowę kultywatora jeśli chcesz ;) :D Niestety kochani chociaż mi nikt w domu nie płacze to inne obowiązki wzywają :( Miłego i spełnionego weekendu flirciarze :D Do rozmowy wróce w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na mnie pora przyszła:) do pogadania:) zamierzam kontrolowac topik przez cały weekend więc bądźcie czujni:) panów żegnam uściskiem dłoni a panie całusem w dowolnie wybrana część karoserii;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się skusiłam :) Jewgienijjj w reflektorki te buziaki poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm a co jeszcze będziemy cmokać? :D a może muskać? ściskać? pocierać? :D Dropsik kobieta zmienną jest... przyzwyczajenia również czasem zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokać możemy co tylko sobie życzysz :). Ja najchętniej to w reflektorki i zderzaczek ;) Oczywiście nie omieszkam zawadzić o elementy ssące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak mówisz ;) To ja sie chętnie poddam nawet woskowaniu i polerowaniu :D Od czego chcesz zacząć?:D A Ty sie miałeś języka uczyć a tez na kafe siedzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pouczyłem :). Szybki egzamin z rana w sam raz pobudza :D. Zacząłbym od mocnego przytulenia...od posmakowania Twoich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dziwne, mnie nigdy egzaminy nie pobudzały tylko coś innego ;) I jak smakują Ci moje usta? Bo mi sie baaadzo podoba ten czuły acz silny uścisk. Doskonale czuje Twój ciepły oddech dotykający mojej twarzy i oszałamiający zapach Twojej skóry... mmmmmmmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba :) Jak i również zapach Twoich włosów, który czuję gdy sięgam zębami do płatka ucha żeby go possać i delikatnie ugryźć....ręce po plecach zjeżdżają na tyłeczek... masują go... ściskają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje w tym czasie błądzą po Twoim torsie, masują ramiona, muskają brzuszek... smugą włosów pieszczę Twoje sutki... pięknie reagują na ten delikatny dotyk... tawrdnieją mmmmmmm i nie tylko one.... jedno głębokie spojrzenie w Twoje oczy... roznamiętnione spojrzenie... i wiemy już na czym miną nam kolejne upojne chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unoszę Cię na rękach namiętnie całując.... podwijam spódnicę... ręce w dalszym ciągu błądzą po pośladkach lekko je rozchylając...oplatasz mnie nogami...delikatnie przyciskasz do mnie... czuję na nim Twoją gorącą różyczkę... rozchyla się zapraszając do środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm Twoja siła wyzwala we mnie demony.... Straciłam grunt pod stopami i niebawem ulecę również metafizycznie w inny świat. Ta myśl powoduje, ze moje ciało lgnie do ciebie coraz mocniej, zaprasza do pieszczoty, prosi, drzy... Świat rozkoszy fundowany Twoimi zdecydowanymi ruchami... przyspieszony oddech, jęk, krzyk, zbliżające się spełnienie... Twoje oczy, Twojej gorące usta zamykające moje, mój jęk w twoim gardle... ciało wygina się prosząc o więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×