Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Wciągasz mnie gwałtownie w siebie ściskając go mocno.... drapiesz po plecach pazurkami....kładę Cię na podłodze, w pośpiechu rozrywam bluzeczkę i łapię ustami śliczną pierś.... twardy sutek oplatam językiem, ręką pieszcząc drugą.... coraz głębiej wchodzę w Ciebie czując jak jesteś gorąca i wilgotna... przyciągasz mnie nóżkami zaplecionymi na plecach nie dając chwili wytchnienia... przyciskasz mi głowę do piersi domagając się mocniejszych pieszczot... czuję drżenie Twojego ciała, słyszę coraz bardziej przyspieszony oddech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje ciało męsko, zdecydowanie porusza we mnie wszystko...mocno przyciśnięta do podłogi Twoją mocą, oddana namiętości.... taaaak mój tygrysku... zrób to teraz... szybciej i mocniej.. spraw mi ból... oddaj mi się cały... moje myśli krążą już tylko wokół jednego... pragnę Cię tak ogromnie... wybuchnij we mnie ciepłym strumieniem Twojego jestestwa... daj mi to teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz to zrobię ale najpierw..odwracam Cię na brzuszek...rozchylam nóżki i wbijam się z powrotem w tą rozkosz.... wychodzisz mi naprzeciwko tyłeczkiem... przyspieszasz tempo....zaciskasz ręce... słyszę jak budzi się w tobie zwierzęcy jęk.... głęboko wbijam się w różyczkę, coraz szybciej i szybciej....czuję jak nadciąga....ściskasz go w sobie, nie chcesz wypuścić... wybuchasz krzykiem... wtóruję Ci zalewając twoje gorące wnętrze równie goracym sokiem.... padam z wyczerpania na Twoje plecy, wtulam się we włosy.... chcę tak zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak ja również o niczym innym teraz nie marze jak tylko o zamknięciu Cię w sobie na zawsze w cudownym zjednoczeniu... dziękuję Ci uśmiechem i gorącym pocałunkiem... Zostań tak we mnie... proszę... zaśnijmy snem sprawiedliwych... należy nam się jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm Dropisiku.. gejzerze namiętności... dziękuję Ci i to nie tylko za te słowa... :D:D:D Słodki buziaczek dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Niestety atrko, muszę Cię zostawić. Czas wybywać z domku. Podobno Jewigienij miał kontrolować topik przez weekend więc może w końcu się pojawi :). Dzięki atrka 😘... do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piękny poniedziałkowy poranek!! :D Jak weekendy drogiej gawiedzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry 😘 :) Dobrze, pięknie, bosko. Tak mam po weekendzie :D. Tylko wytrzymać 5 dni roboty i będzie znowu OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdis ęd dżętelmens..... Napisałem tysięcznego posta :D ( czy widać bijącą ode mnie skromność :classic_cool: ;) ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oooo proszę jakie flirty się tu kręciły w weekend ;) miłego poniedziałku :P Dropsik skromniusi jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Dzień dobry w piękny poniedziałkowy poranek.Widzę, że nawet weekendami tu się coś dzieje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik Księżycu moich snów ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzię dobry się panie PreZessie...nooo...eeee...bo ja przyszłem kamere wyłączyć...a atrka coś tam na komputerze scenario making... no i ...eeee.... ten tego...się kawa wylała... i trzeba było zetrzeć...i się pochyliła...eeee... i eeee ten jakoś tak tego wyjszło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc PreZesso a jak Tobie zleciał weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Najpierw zakupy a później relax poza Łodzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Drops ok ok ale moglibyście po sobie posprzątać a nie przychodzę a tu biuro jak po włamaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A Twój V??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja Dropsik trzeba było po sobie posprzatac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) Dropsik... ale że aż bosko?:D Chociaż.... zaiste niektóre doznania były nieziemskie;) Vii, Prezesoo witam:) PrZesso i tak posprzątaliśmy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój weekend spokojny ale nie nudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Atrka mogliście chociaż jakieś niespodzianki zostawić a tu na kamerce nic nie ma zdjęć również :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłem się, pól cień, słonce ledwo świta, Ona śpi wtulona do mnie. Tą jedwabną pupa jak szkatułka grzeje moje klejnoty, czuję jak się rozbudzam. Zmieniłem pozycji aby nabrać lepsze obraz, Ona, w śnie mnie szuka, przesuwa się ku mnie.. Ale nie, nie zdążyła, kierując ją bezwiednie, obróciłem ją na plecy.. cudowna pierś wyłania się pod prześcieradło.. łabędzia szyja, delikatne ramion, jej usta, pulchny, kobiece na pewno słodkie.. Nie wytrzymam ich całuję, delikatnie.. nieprzytomna, spróbowała oddać się temu, ale moje wargi tam już uciekli, ślizgając wzdłuż linii szyj. Nawet nie wiedząc o tym, Ona gięła się, ofiarując mi jej przepiękne dekolt, tam jakby motyl delektuję się nektaru jej skóry, ten zapach, ciepło, smak.. Hmmmm... jej niepohamowanym mruczenie.. głęboki, wychodząc z duszę.. Uwielbiam kiedy tak się budzi, łechtać każdą strunę, całować każdy cal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nam Pan PreZess ostatnio za nadgodziny nie zapłacił:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Reno :) ten opis bardzo prawdziwy zawsze we snie szuka się tego ciepła aby móc się wtulić ;) taka pupa idealnie pasuje w to zgięcie i uwielbiam otulać pośladkami te klejnoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×