Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość PreZesso
v33 czyżbyś miała jakieś zapędy aktorskie? Podejmowałaś już jakies próby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej to nie Twoja wina :) tylko to szefostwo nie rozumie że aby być wydajnym musi być tyćka relaksu ;).... na zachodzie juz akceptują romanse w pracy prawdopodobnie pracownicy chętniej przez to do niej przychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podejmowąłam prób aktorskich ale kiedys oglądałam filmik takich wróbelków nagrany kamerą przemysłową własnie w pracy ;?) strasznie mnie zakręcił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był polski filmik czy zagraniczny ? Bo ja chyba coś podobnego widziałem ale z Anglii czy cós :) Mam przynieść na jutro kamerkę ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Drops...No ale sądzę, że nie wszystkim odpowiada być tylko widownią. V33 Ale wydajność w momęcie kłótni kochanków znacznie by spadła. Wiem widziałem bo muiałem taki przypadek w firmie ale tak czy siak zabawnie było to obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
kamerkę z dużym dyskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso... zgadzam się co do widowni chcącej wkroczyć do akcji :). No ale ja jestem zazdrośnik i nie oddam nikomu Vii ani nie pozwolę się przyłączyć :P... no chyba, że będzie bardzo chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso potrzebny nam będzie kamerzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
To w takim razie w grę wchodzi tylko przemoc i z roli pierwszolanowej możesz stać się tylko obserwatorem związanym i zakneblowanym w kącie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
V33 a od czego są statywy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz PreZesso statyw moze posłużyc do bardziej zacnych celów :Pzresztą z moim i Dropsa temperamentem czasami widac by bylo tylko jedną nogę albo sam tyłeczek albo zupełnie pustą ścianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Z tego co czytałem to raczej nie temperament pokazywaliście a jakiś głęboki romantyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Poza tym Ty V33 to pewnie byś chciała mieć wszystko w jakości HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso stanowczo się nie zgadzam :P Jak powiedziała Vii, cameraman'em możesz być i brać bierny udział :P Filmik gratis możesz później dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Tak charytatywnie to stanowczo się nie godzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo PreZesso a jak można opisać temperament??:P ....achhhh.... ochhhh....ale mi dobrze!!!...zerżnij mnie???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Nie pisze o wulgaryźmie ale akcjach z prędkością błyskawicy padają krzesłą wywracane stoły i ogólnie spontaniczne zachowania a nie spijanie kropli deszczu z pośladków. Pozatym każdy film musi mieć swój scenariusz, kostiumy itp itd... jakieś pomysły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysły na kostium??? :) może czaran bluzeczka zawiązywana rzemykiem z przodu??:P allbo koronkowa haleczka w czerni ??? no i dotego jakies pończoszki ma się rozumieć ;) i szpileczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenariusz ?? W takim filmie :D ?? No muzykę to kiedyś słyszałem naprawdę dobrą ale scenariusz ? Vii... chciałabyś zagrać hmmm... pielęgniarkę np ? A ja byłbym niegrzecznym pacjentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik oby nie pacjent po zawale ani na wyciągu jakoś tak to mi mało smacznie wygląda ;) Pięlegniarak która siadając na Tobie okrakiem w białaym prześwitującym niedokonca zapietym fartuszku pod którym ma tylko koronkową niałą bieliznę i samonośne ponczoszki, próbuje włozyc butelkę z kroplówką bo inaczej nie ma dojścia??:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Wiesz Drops jak cos robić to robić z klasą a nie jakąś lipę więc scenariusz musi być. V33 myślałem, że akcja początkowo dzieję się w biurze a w takim stroju to można pracować w biurze .... rzeczy znalezionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak napisałaś, co do joty tylko zamiast butelki możesz mi robić masaż rozluźniający unosząc się i opadając w tempie dla Ciebie najwygodniejszym :)... a ja się zajmę tymi pieknymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso no to może Ty masz jakiś pomysł na super scenariusz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Jeszcze z V33 muszę obgadać warunki kontraktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×