Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość PreZesso
Ale trzeba jeszcze wybrać najpierw target naszego przedsięwzięcia bo od tego zależy scenariusz. A później to już czeka tylko hollywood albo chociaż bollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Drops. Pewnie, że sam ja tam wsparcia nie potrzebuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dla Was chłopcy jestescie super i dzieki za wspaniałe towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Godzina wesoła bo do domu pora jednym słowem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... zaciągam Cię do mojego pokoju... usta gotowe do krzyku zamykam mocnym, silnym i namiętnym pocałunkiem. Zrzucam wszystko z biurka i sadzam Cię na nim, rozchylasz nogi i mocno obejmujesz moje biodra.... moje ręce wciskają się pod bluzeczkę podążając w górę, do stwardniałych z pożądania sutek... ręka wciska się pod koronkowe majteczki... odsuwa je na bok... mocno i gwałtownie badam Twe gorące wnętrze... czuję jak drapiesz mnie po plecach z pożądania... gryziesz mnie w kark tamując krzyk rozkoszy...przyciskasz moją dłoń do swojej piersi... przyciągasz głowę do sutka i każesz go gryźć.... ciałem Twoim wstrząsają dreszcze rozkoszy i spazmy ekstazy... czujesz ciepło zalewające Twoje wnętrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Widzę drops, że tym razem postawiłeś na temperament zobaczymy co na to Łodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Wita się Dropsie. W ten piękny już prawie weekendowy dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.... czy dobrze zrozumiałem kontekst wypowiedzi? v33... ty też z łodzi? W takim razie gorąco pozdrawiam :* Spadanie z nieba nie było tak bolesne, jak uderzenie w ziemię... ale warto było, żeby spotkać Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Haha zaraz sie okaże ,że wszyscy z Łodzi są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumple i kumpelki
idealisty ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ostatnio jedyne seksualne podejscie jakie mam, to do samej pracy ;) Dropsik dziekuję za życzenia i bukiet kwiatów ;) Miłego tygodnia ;) Miles :D:D na meteora to bardzo dramatyczny sposób podrywu :D:D ale chociaż przez chwilę daje szanse na pobyt w gwiazdach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vii :) To może ja się zatrudnię u Ciebie w pracy i razem będziemy prezentowali podobne podejście do pracy w jakimś ustronnym, milutkim pokoiku :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Dropsik tyle tylko że ja w hotelu nie pracuję :P aby milutkie pokoiki u mnie były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamkniemy chociaż drzwi na kluczyk czy jednak zostawimy dla przypadkowych interesantów??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik i jak praca??:) Mój szef wyjechał mam teraz ochotę na relaks w dobrym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik Ty to potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się zarumienię Vi..... :) Dziękuję, miło to słyszeć. Mam podobnie jak Ty w pracy, bo moje szefostwo też wyjechało... na tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc skoro Ty jesteś wolna, ja też nie mam za dużo do roboty to... Jakieś biurko, fotel prezesa, stół do narad ? :D Wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze taki wielki stół u szefa w gabinecie??:):) Moze jednak zamkniemy drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej pasi mi ten stół. Drzwi zamknięte.... sama się rozbierasz czy pomóc :> ? Zębami zerwać z Ciebie ubranie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy... zawsze mnie korciło spróbować zdjąć stanik i majteczki za pomocą ust :D.... Zboczony jestem czy fetyszysta jakiś ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy męzczyzna to po troszę fetyszysta....typowi wzrokowcy ;) a jak nie mam staniczka??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×