Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Mocno rozchylone pośladki zapraszają do głębszego wtargnięcia, twój przyspieszony oddech powoli zaczyna przeradzać się w jęk rozkoszy... coraz szybciej wchodzę w Ciebie pieszcząc jedną ręką krągły, jędrny pośladek, drugą drażniąc nabrzmiałą z pożądania kuleczkę u szczytu twych warg... Twoje ostre pazurki drapią mnie po rękach domagając się coraz szybszych i głębszych pchnięć.... gryzę z rozkoszą płatki twoich uszu... podnieca Cię narastający jęk wydobywający się z moich ust tuż przy twoim uchu.... pomagasz mi ruszając się szybciej i wbijając głębiej na mnie.... mocno ściskam pierś... dociskam się do Ciebie z całej siły... krzyczę zanurzony twarzą w twoje włosy... czuję jak zaciskasz się na mnie... słyszę twój jęk rozkoszy... nie wytrzymuję... czujesz ciepło rozchodzące się pomiędzy Twoimi udami, zalewające Twoje wnętrze.... obracasz się i namiętnie całujesz mnie w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to pojechaliście... Aż mi sie gorąco zrobiła :D Dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Oni tu tak cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Bywasz i sie nie odzywasz nie ladnie nie ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
To wy cos wiecej niż pisanie robicie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłoby super na taki relaks pod prysznicem Dropsik mnie nakręcił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Vii ale ja czasami pracuję, w nocy czasami śnię opisane tu rzeczy i kombinuję jak spotkać Vii w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest trudno spotkać Vii w rzeczywistości zapewne nie raz mijasz taką kobietę na ulicy na schodach czy na przejściu dla pieszych ;) wystarczy tylko się rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka a Ty masz odwagę urealniać fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka już mi sie udało ;) Ale to jest taka troszkę pułapka- apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak potem z jednych fantazji wpadamy w drugie. Czasem chyba warto zostawić coś tylko dla siebie w wyobraźni... Co nie zmienia faktu, że to co tutaj czytam przyprawia mnie o dreszczy emocji, czasem rumieniec... Chyba bym sie zdecydowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
O ja co się dzieje na coś się umawiacie czy jak ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co masz w stopce też brzmi interesująco ;) nie ma to jak ciasny samochodzik i zapach rozkoszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik dla takiego przystojniaka to nawet VAN czy busik moze byc jak maluch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Vii.... chociaż wiesz jakie mam co do tego zdanie ;) Ale w fiaciku to czułbym każdy zakątek Twojego ciała... zapachem, dotykiem, smakiem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh PreZesso ja z Vii na les party? :D Tego jeszcze nie próbowałam ;) Ale chyba wolałabym jakiegoś mężczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam od razu less party ;)... zawsze możemy sprobować w trójkę :)... będziecie miały liczebną przewagę nade mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka :) wiesz co nas tu juz w sumie jest 4 :P moze jakiś sexik zbiorowy z wymianą???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dałbyś nam obu na raz radę? :D Vii i ja jesteśmy wymagające, a nie chciałybyśmy Cię "zajechać" na amen - szkoda by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso zamilkł on boi się choróbsk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrka... spróbować zawsze warto :D... pierwszy raz mam zawsze szybki ale potem mogę i 2 godziny ciągnąć :D...chociaż pewnie w takim towarzystwie nie dałbym rady tyle czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik nie kuś ;) jej to my byśmy miały fajnie po pięć dla każdej :P Dasz radę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×