Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

od głaskania włosów jeszcze chyba nikt się nie zgorszył ;) siadam na stoliku w mini spódniczce i delikatnie zakładam ci nogi na biodra spod czarnej małej wystają koronkowe koncówki pończoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi, żbym to ja wiedział :D... ale budzę się z rana niedopieszczony, bo przyjemny sen się urwał wraz z jazgotem budzika,w ciepłym łóżeczku, z którego nie ma ochoty się wychodzić, trza się do pracy zbierać no to człowiek sobie uprzyjemnia poranki marzeniami :) Zresztą w pracy niby też można :D... masz dalszą ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam przed Tobą na krzesełku, kładę delikatnie dłonie na Twoich ślicznych, długich nogach. Delikatnie całuję jedną i drugą na przemian, powolutku posuwając się w górę, ku rąbkowi Twoje mini spódniczki... gestem zamawiam butelkę schłodzonego szampana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam raczej ochota w cudowne wieczory na erotykę bierze :) kiedy po gorącej kąpieli wkładam koronkową delikatną koszulkę nocną i marze o księciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy moje chłodne dłonie zaczynają pomał wsuwać się pod pachnącą koszulę i delitanie dotykają Twoich boków odczuwam drżenie ;) ....sorki ale juz w tym momencie kelner wyprosiłby nas z knajpy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przylazł kelner w osobie mojego szefa i chamski sznurek konopny wygonił mnie do księgowości... romantyk taka jego w te i nazad bez most Kierbedzia ganiana.. :( Vii, nie uciekaj, wrócę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el kelniere
wyprosiłbym tylko dropsa,v33 sam bym się zajął :) na zapleczu :classic_cool: ps.standardowy seks gastronomiczny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygląda zaplecze gastronomiczne rzadko miałam okazje to zobaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplecze kafeterii
...nie miziać mi sie tu na pokoje paszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el kelniere wiesz ale bardziej niz to zaplecze wabi mnie ten szampan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz po takim szampanie to i mozna się nawet zakochac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak moze wygladać flirt na zapleczu gastronomicznym?? przy szampanie rocznik 1900 ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze po dwóch kieliszkach szampana przeslibysmy do nastepnego roxdzialu,wstep mamy juz chyba za sobą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem nie znosze długodystansowców :):) są tacy romantycznie rozciągnięci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwadrans??? chyba na trzy kolejne...... "skoki ciśnienia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz... zamiast bezproduktywnie wymyslac pozycje i przescigac sie w domysłach sugeruje barrdziej konstruktywne podejscie do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to ma być sex w biurze czy zapleczu nie ma czasu na ociąganie ;) trzebamiec wtedy naprawde konstruktywne podejscie do tematu :P tyklko gdzie tu miejsce na takiego szampana??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się rozerotyzowaliscie... Gdyby nie niechęć do trójkątów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...najpierw byś pociagneła łyczek z gwinta,troszke rozlalbym na Twoim brzuszku,piersiach i zaczał zlizywac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×