Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

próbujemy stworzyć wirtualny obraz zaplecza w którą to scenerie wstawimy nasze ulubione sexpomysły na udanie spedzony czas przy szampanie :P czy ten trójkąt do 2K+1M?? czy odwrotnie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el kelneire juz czuje jak ten szampan ocieka mi po udach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem bardziej wrażliwe?? szampan z dodatkiem ;) Czy kobieta może w takiech chwili miec coś przeciwko?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem nadzieję ze tak własnie odpowiesz...:D skoro nie masz nic przeciwko...to jeszcze zafunduj sobie jeden łyczek,albo dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj !!! bąbelki bardzo działają ;) jak afrodyzjak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weź tu zostaw człowieku kobietę na chwilę samą, a już do innego ciągnie ;) Kelner !! 4 sety, ogórek, śledzik !! A Ty Cyganie graj rzewną melodię, będę się upijał na smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy blaty na zapleczu są zimne?? ;) bo od bąbelków i feromonów zaczyna kręcić się w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turlaj - tu jest pomieszczenie słuzbowe - Staff Only Niezatrudnionym wstep wzbroniony ! Proszę opuscic pomieszczenie pracownicze,chyba ze chcesz zobaczyc jak sie zachowuje kelner przy pracy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeeepraszszszam ale jaaa ot kszyczy.. kszaczy... znaczy wołałem ze sali... jusz mię zapodali zamówienie... taka fajna... młodaaa keeelnerka :D... się zakochałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik przez ten flirt przy stole kelner wyrzucił Cie z lokalu lubieżniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą obsługa w tym lokalu tez jakaś taka ospała ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się w głowie kreci a kelnier zamiast mnie do kanapy donieśc na zimnym blacie sadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohatersko zataczając się wpadam na zaplecze... porywam Vii na ręce i uciekając z nią przed wściekłym el kelniere, wymachującym wielką tacą uciekamy z lokalu w bardziej ustronne i spokojne miejsce... oto moje małe, przytulne mieszkanko... pozwolisz, że położę Cię Vii na moim łóżku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii Skarbie... ciiii... całą kszynkę im bachnąłem :) Kąpiel w szampanie masz gotową w łazience :) Mogę Ci towarzyszyć ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dropsik - a jak rodzice za wczesnie wrócą z pracy i zobacza żes nie w szkole ? ojciec Ci tyłek paskiem przetrzepie i wstydu sie najesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel w szampanie :):) mmmm rozmarzylam się ;) a jak tatuś wróci zaprosimy go również ;) od samego zapachu juz kręci mi się w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanne masz dużą??:) choć ciasna równiez bywa słodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś se może wracać do siebie do domu :D... tam na niego czeka mamusia... z wałeczkiem ;) Vii... pokaż nóżkę, uwielbiam pieścić stopy kobiece, powolutku posuwać się z pieszczotami wyżej, w bardziej tajemnicze rejony.... El kelniere... mrożony szampan i kawior dla Jewgienija, bo biedak musi pracować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsiku nieznośny z Ciebie fetyszyta ;) jak uroczo czuć tam palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi pracować by w szmpanie mógł sie kąpać ktoś... Ale miło poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×