Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Jewigienij jej reflektory gładzi i inne wystające części karoserii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewigienij opisz nam te idealne reflektory ;) i to jak je pielęgnujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie... my z Jewgienijem pracujemy:) Lepiej powiedzcie co Wy tam robicie?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąc zamieścić opis musiałbym epopeję stworzyć:) ale w skrócie ujmując mamy tu do czynienia z dorodnymi hiszpańskim pomarańczami w porywach do grejfrutów:) ehhhh słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z łagodną skórką Jewigienij?? czy pomaranczową :D:D:D:D atrka echhhh chciałoby się poflirtowac ale jakos się człowiek zapomina w tej pracy w koncu zarabiam na wyjazd do Dropsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii no co Ty?:) Niech On do Ciebie przyjedzie tym kombiakiem już tak słynnym;) Dropsik proszę Cię zrób coś z tym!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra spotkamy się w połowie drogi w jakimś przymilnym hoteliku ;) ja płace za siebie :D:D:D on za wino i dodatek za jakuzzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino... szampan najlepszy sie należy takiej słodkiej kocicy jak TY:) No ale nie będę wątpiąca... wierze, że Dropsik mnie nie zawiedzie... co tam mnie! Niech Ciebie zabierze na gór szczyty i mórz głębiny przepastne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik jak to gdzie ja mam znaleźć??:) ma byc z dużym łozem lustrami i jakuzzi ;) kupię bitą smietanę i brzoskwinię :) mogą byc z puszki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik jak to gdzie ja mam znaleźć??:) ma byc z dużym łozem lustrami i jakuzzi ;) kupię bitą smietanę i brzoskwinię :) mogą byc z puszki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:) bez szczegółów moi drodzy po pół kafe przyjdzie popatrzeć;) Ja się żegnam do poniedziałku i miłego weekendu Wam życzę; Vii, Dripsik... owocnego;) Krzyś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano :). Ja od rana miałem robotę na mieście, a jak wróciłem to się okazało, że jakis miły człowiek załatwił nam wcześniej weekend, bo zadzwonił do budynku i powiedział, że jest bomba :D. I mam weekend od 12.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoojcie:) Puuustki. A ja myślałam, że będę z godzinę czytała gorące posty :P:D Wiosna za oknem:) Macie dziś flirciarski nastroik?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a jak :). Piękna pogoda za oknem, człowiek by się poprzytulał i nie tylko, a tu zaperdalać trzeba :o Się witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dripsik to masz naprawdę dobrą motywację do lepszej organizacji czasu pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrka... jaka kur... motywacja ;). Pozostałości z roboty w piątek nadrobić, zrobić to co dzisiaj zaplanowane... jakoś czasu mało na to ;). łykam w pośpiechu kawę i lecę zaperdalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tylko sobie mleczka dolej tudzież dmuchaj - ust nie oparz, bo szkoda by było ;) Jak będziesz miał dość daj znać - zawsze można drugi alarm bombowy włączyć :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Hey flirciarze jak tam wasze weekendy jakieś przygody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez szału preZesie. Panowie Twojej pozycji kazali mi pracować... za to odkryłam kilka ciekawych miejsc- scenerii do figli i figielków;) Hmmm palmiarnia na przykład: doskonała imitacja tropikalnej dżungli :) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Witam panią :D Palarnia powiadasz to bardziej mi się kojarzy z zboczem aktywnego wulkanu ;). Widzę, że ostatnimi czasy wszystkich praca przygnuiotła jak się nudzisz atrka to na maila dawaj znaki dymne z tej palarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso nie chciałabym być niegrzeczna ale od braku doznań na flirciarski poranku Twoje uzdolnienia czytania tekstu ze zrozumieniem uległy uszkodzeniu:) Palmiarnia, nie palarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Haha słuszna uwaga :D. Palmiarnia to znaczna zmiana klimatu :D. Ta zwiększona wilgotność, temperatura i wszechobezna bujna zieleń. Zdecydowanie można by gdzieś zaszyć się w gąszczu i oddać się chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za publiczność to ja dziękuję:) mandaty z drogie;) a na własne potrzeby i przyjemności to chyba takiego obiektu nie udało by sie zarezerwować... Jutro i pojutrze dalsza część zwiedzana w poszukiwaniu przyjaznych scenerii... Echh gdyby mój szef wiedział co mną kieruje w wyjazdach służbowych;) hehehe Buziaki gorące drodzy flirciarze. Krzyś... ze wspomnieniem gabinetu luster 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×