Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość PreZesso
Witam piękne Panie :D. No wygląda to tak jak piszecie :/. Chyba, że jakoś go reanimujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje... po sieci buszuje... szczerze mówiąc leniuszka złapałam, a wczoraj gapcia... normalnie jak z bajki o Śnieżce:D Reanimacja... jeśli pacjent jeszcze jest ciepły to może sie udać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo a tak w ogóle to witam tych nielicznych obecnych jako godna reprezentację flirciarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Choć na zewnątrz chłodem wieje to pacjęt jest jak najbardziej ciepły, żeby nie napisać gorący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i pewnie potrzebuje intensywnej opieki pielęgniarskiej:D ale zaraz zaraz to już kiedyś tutaj mieliśmy:) Vii jest specjalistką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Ale chętnie bym zamienił salę w pokoju na gorące jacuzzi co wy na to ??:>. Trzy osoby napewno się zmieszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to ja Ci zdradzę pewną tajemnicę :) nie lubię się dzielić;) chociaż... jak sie raz podzieliłyśmy z Vii Dropsikiem to było nawet nawet, całkiem całkiem... nooo ten tego miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Hym na początek proponuje zabawy stopami pod wodą. Nikt nie będzie wiedział kto kogo pieści więc nie wiem czy można to nazwać dzieleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka to nie był Dropsik tylko Jewigienij :P mniam dosiadłam go wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakuzzi powiadasz PreZesso?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Oczywiście V piszesz się na to ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii słońce Dropsik:) siedział na krzesełku... a my mu na kolankach... a Jewgienijem sie zajełaś kiedy indzie... jak ja juz skończyłam:) Hehe jak to brzmi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wychodzę do sauny:) bawcie sie dobrze a ja poczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka juz mi się wszystko mmiesza :P ale to chyba logiczne przy takim zaludnieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Vi jeśli chodzi o tych dwóch panów to mi sie nigdy nie pomiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra moi drodzy... kelner już przyniósł schłodzonego szampana... od ciepłej kąpieli lód się w kubełku roztapia więc... wycofuje sie na paluszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Hym gdzie ty znów biegniesz jeszcze sauna się nie rozgrzała :P. Myślałem , że usiąde sobie między Wami i zanurzę raczki pod wodę mając dostęp do dwoch pięknie przystrzyżonych cipeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampana nie wystarczy na nasza trójkę:D A poza tym skąd ta pewność, że przystrzyżone?:) ja mogę mówić tylko za siebie a Ty wiesz i za mnie i za Vii? Telepatia czy zdolności paranormalne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wyjątkowe zdolnosci dedukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąbelkowe jakuzzi i bąbelki w kieliszku echhh jedno wielkie zakręcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka.... w saunie do pary nie próbowałem więc z chęcią dołączę do Ciebie jesli pozwolisz się wprosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzwi są otwarte... tylko szybko zamykaj żeby wilgotność nazbyt nie spadła;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu cieplutko....mrrrrrr....no to próbujemy szampana na gorące kamienie.... pozwolisz, że zajmę ławeczkę wyżej Ciebie ? Będę miał lepszy widok z góry :D...tak ładnie jesteś pokryta kropelkami pary... poczekam aż to będą kropelki z szampańskiej pary...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pomysł godny smakosza;) W sumie jest tutaj całkiem sporo miejsca... położę sie na ławeczce i w słodkim zapomnieniu oddam sie chwili odprężona i zrelaksowana... Ohhh jaki masz błogi wyraz twarzy mój drogi i Skóra pokrywa Ci sie coraz większymi kropelkami...:) mmmmmmmmmm zapach szampańskiej rosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz spróbować jak smakuje szampan zmieszany ze słonymi kroplami potu :) ? nie będę się ruszał jak będziesz probowała... obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
No ok skoro atrka uciekła to połącze sprawne ruczy moich paluszków z wszędobylskimi bąbelkami i po pieszcze muszelkę V. Powoli czuję jak pokrywa się oną soczkami nieco innej konsystencji niż woda :D. Mniam czy przygryzanie suteczków przyśpieszy ten efekt ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×