Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie mi proszee124

poradzcie mi cos prosze bo zwariuje

Polecane posty

Gość pomozcie mi proszee124

jestem w 10 tc a nie mam zadnych objawow nic mnie nie boli- ani piersi, ani brzuch jem normalnie, nie mam zachcianek, dalej mam ochote na kawe a podobno niektore nie maja nie przytylam nie mam mdlosci- nie wiem nawet co to jest nie wymiotowalam ani razu jedyny objaw- brak okresu, test 2 kreski i zdjecie z usg ze serduszko bije i wszystko ok miala ktoras tak jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi proszee124
wiem, ze jazdy ma inaczej ale ja sie martwic zaczynam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja tak nie miałam, ale może to i lepiej, że Ciebie omijają mdłości inne \"atrakcje\". Przytyć przytyjesz, wszystko przed Tobą! Najwazniejsze, to bijące serducho! Trzymaj się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam :) zero objawow, a brzusio tez mi pozno zaczal rosnac, maluch urodzil sie 3740. skoro wszystko ok to sie nie schizuj :P :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nic nigdy nie było i nie jest pozdrawiam 27-my tydzień 3-ciej ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja tak nie miałam, ale może to i lepiej, że Ciebie omijają mdłości inne "atrakcje". Przytyć przytyjesz, wszystko przed Tobą! Najwazniejsze, to bijące serducho! Trzymaj się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mama nie jestem ale moja mi opowiadala, ze nie miala kompletnie zadnych objawow do 4 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi proszee124
nie schizuje, po prostu zaczynam sie martwic ze cos mzoe byc nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pogratulowac! durna babo!!! nie wymyslaj tylko sie ciesz! nie jedna ci zazdrosci - pozytywny sposob! bedzie syn🌻 mialam tak samo:) pozniej po ok 12-14tc zaczelam tyc, bilans 18+:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi proszee124
ale nawet mi sie piersi nie powiekszaja nawet nie sa wrazliwsze kompletnie nic sie z moim organizmem nie dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie, nie ma powodu do niepokoju. To bardzo dobrze że tak znosisz ciążę.:) Powodzenia i życzę zdrowego i ślicznego dzidziusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i by więcej
przecież tyje się dopiero od 3 miesiaca najpierw powiększają się piersi a dopiero potem powiększa sie macica nawet lepiej jeśli dziewczyna nie tyje od razu bo to oznacza że odżywia się prawidłowo a nie za dwoje zapotrzebowanie kaloryczne w pierwszym trymestrze jest jedynie o 100 kalorii wyższe niż normalnie, a jak dziewczyny jedzą bez opamietania to tyją 5 kilo już w pierwszym miesiącu ciąży największy przyrost masy jest w 8 i 9 miesiącu, w 9 miesiącu moze dochodzic nawet 4-5 kilo na plus, więc łatwo obliczyc że jesli norma w ciąży to od 10 do 15 kilo to waga powinna rosnac stopniowo od 4 lub 5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupias i tyle:) jeszcze ta ciaze poodczuwasz:D:D:D a poczekaj do 33tc to sie wtedy na ogol zaczyna! ciekawe jak bedziesz miala z zapachami, od ok 16tc maz mial zakaz perfumowania sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi proszee124
zapachy tez mi nie przeszkadzaja !!! mowie wam, ze nie czuje nawet ze jestem w ciazy nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i by więcej
jak to nic ci nie jest ?! jesteś w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi proszee124
moze i by wiecej- gdybym nie zrobila testu i nie poszla na usg to bym nie wiedziala do dzis dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzasz? wcale nie powiedziane że musisz mieć zachcianki albo mdłości . Ja nie miałam a urodziłam zdrowa córkę wazyła 4100 i była fajna ..............teraz juz nie jest taka fajna ma 18 lat i swoje zdanie:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco. Też nie miałam objawów.Na przytycie masz jeszcze czas,każda tyje inaczej i inaczej przechodzi ciąże.Np. u mnie ciąża zaczęła być widoczna w połowie 6 miesiąca.Nic się nie martw tylko tak jak już tu kobietki pisały ciesz się swoim \"błogosławianym \"stanem.A o obawach pogadaj z lekarzem prowadzoncym. Pozdrawiam Cię (już WAS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie mialam zadnych objawow i urodzilam zdrowiutka corunie :-) wiec nie martw sie na zapas :-) nosek do gory :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×