Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Kingaaaaaaa NIECH CI BÓG W DZIECIACH WYNAGRODZI !!!!!! :D :D :D tenks, tenks, tenks 😘 😘 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Kinguś a jak wrócisz to napisz jak to zrobiłaś bo będe wiedziała na przyszłość ;) kurde Ty to masz jednak mózg do tych komputerów ;) Lożka też ;) a ja to taki przeciętniak :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!! nuda wieje w tej parcy jeszcze dwie godzinki i do odmku!! tylkko ze jutro dwa egazminki wiec jak nic noc pzrede mna:( jesli chodzi o autka!! mi sie podobaja mercedesy tylko nie te beczki stare. fajne sa amg wszelkiego rodzaju:) moj luby na szczesci tez zarazil sieode mnie bo szala za bmw i zreszta chyba mial ze dwa czy trzy!! nie podchodza mi te auta i tyle mimo ze niemialam wiekeszej pzryjemnosci z nimi to skojarzenia mam odpowiednie :P ehh przezyc jutro i bedzie dobrze z gorki znaczy ze wszystkikm mam nadzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mam czasu doczytac tych dwoch ostatnich stronek, ale cos wam powiem ;) jutro mam rozmowe kwalifikacyjna :D:D:D hehe na przeciwko mojej poprzedniej pracy biuro doslownie :D a propozycja do biura kredytowego ehh a co najlepsze??? facet rowniez sprzedaje netie!!! :P:P:P ale sie usmialam ehh powiedzial mi gdzie dokladnie to sie znajduje a ja sie zapytalam czy tam biuro netii przy okazji jest powiedzial ze tak, wiec dodalam ze bylam konsultantem netii. hmm nie wiem czy dobrze ze powiedzialam to przez telefon, ale trudno. najgorsze to to ze musze buty zaniesc do szefca i mam nadzieje ze mi zrobia je na dzis, tzn przybic fleki do kozaczkow na obcasie i jutro mam egzaminy!!!! :O a spotkanie na 11,30 oby sie wyrobic, jesli sie uda to jestem uratowana!!!!!!!!!!! ehh sie ciesze, mam nadzieje ze nie przedwczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria-wiec tak:wycięłam obrazem z worda, wkleiłam go do infran view (Można wrzucić do painta, ale ja tak średnio za tym przepadam :-o) , no i wyciełam z Twojego obszaru nowy, ale bez tej linii. Vouila... Classic-chyba mamy takie same skojarzenia co do osób jeżdżacych bejcami ;-) A ja kur** znów sie oparzyłam, i znów o piekarnik. ale polałam szybko wodą, posmarowałam maścią na oparzenia i łudzę sie ,że nie zrobi sie bombel :-( 😭:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik współczuje poparzenia, wiem jak boli BMW-bedziesz miał wydatki :P czy coś jeszcze ?? ja tam jestem zadowolona z tego samochodu co mamy, jest we wszystko wyposażony, jak drugi dom, no szyberdachu tylko nie ma ale klima jest :) pali za duzo benzyny to jego wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia, ehh...ale wiem, że musze sama do cholery z tym poradzic, choć za bardzo nie wiem jak... Krówciu :P jak ty sobie poradziłaś z rozstaniem? bo pisałaś, że też jesteś po rozpadzie?? kurde jak juz bym chciała, żeby przyszedł dzień, w którym będzie mi wszystko wisiało i powiewało...że juz nie będę myśleć o nim, i że już nie będę cierpieć??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... teorzysko... tydzien jezdziłam czarną navara pick up.... no nawet fajnie, ale nie chce... po focusie mieliśmy tydzien. teraz passat i jest boosssski..... a ja zaraz udeżam z malżem na shoping oj coś mnie się czuję że zostawimy pół wyplaty buahhhahha.... ale jak już goncia ma zachcianki to koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pogoda paskudna, miałam się uczyć, ale nie mam weny :P a poza tym P. ma przyjść to by mi przerwał :P Ja tam marze sobie o Hondzie Civic, ale nie tej nowej z tymi światłami, ta też mi się kiedyś podobała ale mi przeszło :) Oczywiście Audi prawie wszystkie mi się podobają, ale na przykład tych sportowych nie chciałabym mieć:) Jak pisałam biznes plan audi to się dużo naczytałam :) Weszłam sobie na stronę Red\'sa i zauważyłam ,że nie ładne projekty wygrały, wśród wyróżnionych są ciekawsze :) Marta to trzymamy kciuki za rozmowę :) Gosia miłych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja własnie sprzatam całe mieszkanie. Kurcze Krowka nie moge narazie odesłac Ci zdjęc bo mam masakrycznie zawiruszony komp i poczte i co tylko zaczynam załączac zdjęcia to mi się komputer wyłącza:O Ale jutro albo w pon ma wpasc do mnie znajomy wiec mysle ze mi wszystko zrobi i w pon.odesle moje fotencje:) Agnik bidulko wspołczuje oparzenia...bo to boli jak chol*** 🌼 Teorka a więc remoncik idzie całą parą.A miałas zrobic fotki przed i po ...zebysmy roznice widziały :P Yohimm trzymam za Ciebie kciuki. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loża no ja kiedys tez nie lubiłam BMW bo same wiesniaki w dresach nimi jeździły i to szczególnie BMW 3 które warczały az słychac było je na odległość. ale te nowe są ok np BMW serii 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze sie temacik o autkach rozwinal :) Ja wlasnie placki smaze :P:P:P Ejj normalnie masakra prawie zem dzis nic nie napisala tej parcy normalnie sie skupic nie moge 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta trzymam kciuki za rozmowę !!!! :D Śnieżku jutro zrobię bo dopiero remont zaczynamy od jutra ;) Kinga ;) nie wpadłabym na to, żeby to do Irfanviev wrzucić :D MACIUŚ [ brat mój - dla tych co nie wiedzą :P ] ZDAŁ PRZED GODZINĄ PRAWKO !!!! :D :D ZA PIERWSZYM RAZEM !! :D Słonko moje kochane ❤️ także dzisiaj pijemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria tak chodzi mi o Q8. Quattro napisalam, bo u Nas tak mowilam na nie, pewnie od tego Q :P U mnie jezdzi ich kilka i srebrne i czarne mmmmm masakra :) yohimm ja dalam rade, bo moj siedzi za granica od prawie 15 miesiecy i po prostu samow koncu przeszlo, ale za to nie moge sie ogarnac po moim ostatnim :( Ciezko mi, bo mi naprawde pasowal i taka lipa... Mamy kontakt dobry, czasem sie spotkamy na male co nie co, ale to juz nie to samo. Sluchaj czas dziala na wszystko, na pewno w koncu zapomnisz, a moze poznasz kogos wyjatkowego i on sprawi, ze zapomnisz. Ja wlasnie tak mialam pare lat temu. Pol roku sie meczylam i poznalam tego mojego bylego, z ktorym bylam 4 lata prawie i raz dwa sie zakochalam, a tamten.... pff mialam go w dupie i dzis sie ciesze, ze z Nim nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, akurat BMW 7 ta nowa jest naprawde ladna i elegancka, za to BMW 5 nowke blaszke moj byly mial pare lat temu i mu sie rypala i wiecej BMW juz nie kupil :P A to powiedzonko bedziesz mial wydatki to naprawde slynne jest i duzo ludzi mowi, ze trafione. Mi z tych starszych jedno BMW sie podoba takie male nie wiem jakie to dokladnie. Na poczatek takie moglabym miec, kolezka akurat ma i to mu sie nie psuje chyba zbytnio, bo jakos nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie już nie odnajde na tym forum... :/ jednak to nie to samo, nie ta atmosfera. ehhh... może tylko mi się wydaje. przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć nosa do samochodów, mój D jest pedantem jeśli o to chodzi, nie kupi pierwszego lepszego Gosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×