Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Teoria- gratulacje dla brata!!! JA zdałam dopiero za 4 :-o Ale to głównie z nerwów. Pierwsze dwa razy tak się zdenerwowałam,że sprzęgła nie mogłam utrzymać i gasł mi na górce:-o A trzeci raz koleś po prostu chciał mnie oblać :-( Dojechałam do ośrodka spowrotem(jak sie dojeżdża to zazwyczaj sie zdaje) Już się w duchu cieszyłam, a on do mnie ,że oblałam bo nie trzymałam odległości między autami :-o Ale wtedy zmieniali system zdawania teorii na komputerowy i potrzebowali kasy, więc egzaminatorzy mieli powiedziane ile osób muszą oblać...A ostatni koleś stwierdził,że on nie wiem czemu oblałam 4 razy, bo jeżdżę bezbłednie;-) Właśnie w tv leci poród krowy i koleś wyciąga maleństwo z tyłka (chyba ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) dziewczynki trzymajcie mocno mocno, podziekuje jak juz bede miec ta robotke :D jakby co dam znac smskiem hehe Kinga jak moj sie oparzy lgdy cos z piekarnika wyjmowal to posmarowalam mu kremem nivea visage innego wtedy nie mailam i po dwoch dniach sladu nie bylo a dodatkowo nie bolalo go tak bardzo, jakby co polecam krem do twarzy na oparzenia nam pomogl ;) a wlasnie czy T sie zdecyduje na ten zabieg?? wczoraj jak bylam u rodzinnej o powiedziala ze musze cierpliwie czekac, ze 3 miechy po zabiegu to bardzo krotki okres i ze moge jeszcze miec opuchlizne w nosie, ze organizm nie zaakceptowal tej interwencji i troche to jeszcze potrwa zanim sie wszystko samo ustabilizuje. ale mam skierowanie do laryngologa w poniedzialek sie przejde. Angi a jak tam u ciebie poszukiwania?? ta propozycje odrzucilas a masz cos innego na oku?? do mnie dzis zadzwonili jak heheh bylismy w trakcie, no wiecie... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki jestd dobry syrop na kaszel, tzn zeby pochamowal ten odruch kaszlu a raczej atakow kaszlu ?? Ja mialam kiedys taki dobry i kurde nie pamietam nazyw cos podobne do nazwy eurespal czy cos. Dzieciaki tak duzi mala juz dzis dwa razy wymiotowala z kaszlu Kubusia az plecki bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-nie wiem, czy T. sie zdecyduje. Ostatnio jak był u lekarza to ten mu polecał.Ale chyba najpierw musiałby pójść na konsultację laryngologiczną. Jak już będę z nim na stałe to zadbam o to by troszkę zadbał o swoje zdrówko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak to sie cianie juz dluższy czas to nie ma co samemu leczyć tylko pójść do lekarza. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffffff głowa mi pęka i juz nic nie wiem.normalnei od 11 do teraz sie ucze non top i po prostu juz nic nie wiem kurde jgo mac:O jeszcze ma chodzic ksiadż..wogóle kto go tu prosił:O a aj wygladam niewyjściowo bo szopa na bani i dresy rozciagniete i nie mam ochoty tego zmienaić bo nie ooo:O ehhhh jutro szkoła i zryte koło ehhhh:( teorka..gratulacje dla bracholka:)ma facet szczescie..nie no mi sie wydaje że wasza całą rodzinka ma tendencje do szczescia chyba hehe:p wesolutka..no odrzuciłam...a na oku to ja moge se mieć..ale zaćme chyba:O bo kurde wysyłam cały czas cv i jak ide na rozmowe to i tak potem hujnia z grzybnia takze tego...nei wiem, wkońcu moze keidys przyjdzi etaki dzień....jak narazie jak mi sie staz skończy to wale odrazu na nowy zeby cokolwiek siana mieć..gdyby nei ta szkołe to byms ie tak nie stresowała ta pracą:O....no ale chyba naprawde przesadzam bo mi juz nie jedna osoba powiedziala ze za bardzo sie stresuje tym ze musze juz prace dostac dlatego wychodzi jak wychodzi...musze dac na luz noo:O no ale tobie martuś oczywiscie życzem powodzonka:)👄 a tak poza tym to:mucha, EWAK, gossienka, agnik,choroba, myszka,snieżynka,dizzy,loza,yohimm👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Powiedzcie macie jakiś fajny przepis na sernik na zimno. Mam ochote coś upichcić a sernik chyba jasmaczniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik dzieciaki byly juz u lekarza we wtorek maja antybiotyki i wogole, ale teraz chyba to chorobsko z nich wylazi maja straszne ataki kaszlu no szok normalnie, mialam pisac a poszlam tam i siedziala kolo nicjh bo tak mi ich szkoda a ta mala to ledw co na pczka widzi normalnie przez to chorobsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-skoro po antybiotykach sie nie poprawia to znaczy,że leki są źle dobrane. U nas pediatra zawsze mówi,że jak po 2-3 dniach sie nie poprawi to spowrotem do lekarza...Antybiotyk powinien działać już w zasadzie po zażyciu jednej tabletki. W tym sensie,że jakaś minimalna poprawa powinna być widoczna... A może one są na jakiś składnik tego antybiotyku uczulone,że im sie pogarsza? Ja tak miałam w ubiegłym roku, co ciagle na gardło chorowałam. Poszłam do alryngologa, ta dała mi jakieś antybiotyki z jakimiś ziołowymi wyciągami i myślałam,że umre...Naprawde jeszcze raz bym się wybrała, nie ma co samemu experymentować, tym bardziej,że biorą antybiotyki i nie wiadomo jak jakieś inne leki będą reagować... W ogóle jak ja byłam mała, to nie było problemu. Walili zastrzyk w tyłek, 7 dni i problem z głowy przynajmniej na rok. Trochę bolało, ale przynajmniej skuteczne było, nie psuło zębów,żołądka... a teraz jak komuś zapiszą zastrzyki to chyba przez przypadek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie super ze Mackowi sie udało teraz kolej na Ciebie :D ja smarowałam Linomagiem oparzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik nie wiej siostra mowila ze idzie z nimi w poniedzialek jeszcze raz noo chyba ze sie poprawi. Dzis rano nawet nawet byli, a teraz znowu i wogole maja takie skoki temperatury bardzo :o Zobaczymy do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewak-ja mam taką maść na oparzenia i widzę,że już mi powoli zasycha a bombel sie nie zrobił. Tylko strasznie piecze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba wscieklych krow
chyba ktos tu jest niemile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka to pogratuluj bratu :) Moja psiapsióła też wczoraj zdała za pierwszym razem :) Ja czekam cierpliwe na P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, czy teraz nie zapisać się na kurs, jak zdam sesje i po Pawła przysiędze, jak będą pieniądze to chyba pójdę, muszę sobie jakoś czas zorganizować jak go nie będzie :( Chociaż w życiu jeszcze nie siedziałam za kierownicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba hmm moje plany jutro ciag dalszy pisania pracy i nauka na wtorkowy egzamin z logiki, a w niedziele to samo dopiero wieczorem w nd Pprzyjedzie wiec wieczorek i nocka mila bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka moje plany to sobota z Pawłem a niedziela cała zajęta przez naukę na kolosa z elektry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój weekend to... urodziny taty w sobotę i imieniny mamy w sobotę - połączyli obie imprezy, więc gości a gości będzie. niedzielna odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka szko0da weekndow co jak trzeba poswiecic je na nauke. Mi tez niedlugo sie zacznie, z jednej strony sie ciesze, bo znowu cos sie bedzie dzialo, a z drugiej znowu ten stres ;) Do mnie jutro wpada kumpel z Warszawy to pewnie cos sie bedzie dzialo, ale dzis odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazałam Maciusiowi :D ale on sie głupi nie cieszy wcale :P :P bo dla niego to takie oczywiste :D Tatuś ma małego gula bo on już ma IV egz. ustalony :D Krowa teraz mało ludzi za I zdaje podobno ;) kiedy Ty zdawałas ? dawno ? :) bo mój facet ma prawko 8 lat i wtedy była dużo wieksza zdawalność, nie było kamer i w ogóle :D pozatym nieważne za którym razem - to nie jest reguła bo mam koleżanką która zajebiście jeździ a zdała za 7 tak jak Mucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia biedne dzieciaki :( ja na kaszel tylko Mucosolvan znam i nic innego EJ WIECIE JAKI SKURWIEL Z TEGO KSIĘDZA ???? :O był już 3 mieszkania przed nami i sie kurwa wziął i zabrał i na mszę polazł :O i musimy kurwa teraz nie wiem do której czekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×