Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

a w tv pokazywali przed chwilą moje miasto - wczoraj jednego z ministrantów wracającego z kolędy właśnie, koleś z nożem napadł heheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdawalam rok temu. No jasne, ze nie reguly, moja kolezanka jezdzi baaardzo kiepsko i zdala za 1 razem, a kumpela druga jezdzi super i zdala za 3. Zalezy pewnie od stresu, umiejetnosci i wielu innych czynnikow, ale na pewno odkad sa kamery zdaje sie ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha a jakie Ty masz dzieciaki ? ;) tzn poproszę imiona i wiek :D jeśli oczywiście to nie tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa czyli w sumie kierowca w miarę świeży z Ciebie ;) no różnie to bywa , powiem Wam jedni zdają od razu a potem jeźdżą jak kaleki albo na odwrót :P Dizzy ja idę od 1 lutego, może razem będziemy się masakrować ? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha to malutkie dzieciaki masz ;) ;) ;) Kinga ale u nas właśnie nigdy tak nie było 😡 kurwa mało księzy mają, że akurat TEN musiał iść mszę odprawić skurwel nieczesany ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja Ci mogę powiedziec jak my robimy sernik na zimno :D kupujemy we wiaderkach bialy ser już specjalnie do placków przygotowany i tam na etykiecie masz przepis na sernik ja dokładnie Ci nie powiem bo nie pamietam :D w każdym razie my zawsze żelatynę rozpuszczamy w mniejszej ilośco wody niż tam jest napisane ;) no a do sera wrzucamy i czekoladę w kosteczkę pokrojoną i sparzone rodzynki i uprażone na patelni orzechy i banany w kosteczkę pokrojone i masę innych rzeczy typu m&msy i takie tam :D :D no i tortownice wykładasz biszkoptem, na to ser , jak sie zetnie to jakies owoce i galaretka :D i już ;) tylko kiwi nie wolno dawać bo się nie zsiądzie i czegoś tam jeszcze ale nie pamietam czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...ale i problemów z tym związanych, nie ma nic gorszego niż bezwładne patrzenie jak twoje dziecko cierpi, tak w moim przypadku było, ale się skończyło i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tu się pojawia u mnie problem z sernikiem,bo ja żelatyny robić nie umiem, więc będę musiała kombinować z galaretką.Ale coś wymyśle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga żelatynę sie kupuje w torebce gotową :P :P i tylko się z gorącą wodą rozpuszcza tylko zawsze dawaj polowę zalecanej ilości wody - masz pewność że sernik się nie rozpłynie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik ja nie odpowiadam bo sernika na zimno nie robilam nigdy ja zawsze jak cos to normalny serniczek. A to z tym studentem zajefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria-no właśnie o to chodzi:-D Zawsze mi grudki wychodzą:-( a poza tym,tutaj nie ma takiej normalnej żelatyny tylko jakieś takie expresowe i w ogóle... Zadziałam z galaretka do srodka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Dziewczyny!!!!!! Jak mi się nie chce!!!! Masakra no dosłownie :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingul !! co Ty do mnie rozmawiasz ? :D ja milion razy rozpuszczałam żelatynę, zwykłą, ekspresową, sraką, owaką i zawsze wychodzi :D jak zalejesz wrzątkiem i będziesz mieszała to nie ma bola żeby maleńka grudka była :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha to prawda, jak juz kobieta poczuje, ze chce dzieci to na pewno one sa dla niej najwazniejsze :) Dla mnie tak by bylo na pewno, bo ja juz planowalam ciaze i tak strasznie sie tym cieszylam. Nie moge sie juz doczekac kiedy bede miala malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezku wysłałam ;) Ty a jak to sie stało, że ja nie mam Twojego gg ? :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczna sprawa. Młode mam dzieci, wiec ciężko pisać o doświadczeniu w wychowaniu dzieci, ale to ciężka praca. Jednak warto. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy krok, pierwszy problem, randka... :) Ale są też problemy, kłótnie, złość i łzy. Moja Ala jest jak na swoje 6 lat bardzo dojrzałą osobą. Czasami zastanawiam się czy przez chorobę nie straciła dzieciństwa, musiała za wcześnie dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×