Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Gosia, zostań z Nami no :) Gadaj o menstruacjach pingwinów... Czytałam tamte wypowiedzi na starym topiku, ale poczytam jutro na spokojnie. Madzia, teraz już to wiem, że szybko minie :) Potrzebowałam po prostu trochę czasu, żeby się z tym oswoić i teraz jest już ok :) a jak wytrzymam rozłąkę to się dopiero okaże :) Mykam spać, bo pewnie mnie jutro rodzinka obudzi koło 8:( Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie wierzę :D :D :D chyba normalnie se looknę na pocztę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeno MADZIA !! ;) jak na pierwszy frencz to cacuśne wyszło - serio ;) tylko zaś z tego co widzę Twoja siostra ma coś nie tak z paznokciami :P tzn fakulcowy palec na jednej ręce ma jakby zniekształcony nie ? :D :D czy źle widzę już ? :O ale pomalowane cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ładnie bo nie ma brokatu :D i jest fajnie , skromnie i wogóle :D no ale pazkokcie ma lekko nie halo :P czemu takie ma ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee przyszłam jeszcze po obracaniu zobaczyć jak tam spory sie przedstawiaja ;) widze, ze Gossia sobie idzie.. hmm no jako, ze mnie nie wymienilas w pozdrowieniach to Cie nie pozegnam :P:P:P żartuje oczywiście - nie odchodz!! przecież tam dobrze, gdzie są nasi a my tu jestemy :D nie idź!! Teorka Testerowi się zwoje naprostowały i jest już grzeczny ;) ale powiedzial, ze na pupke od Ciebie chętnie dostanie :P i podaj termina to sie zjawimy - jeszcze bedziesz zalowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , co... w sumie to nie wiem .. moze od tego ze ona gra w siatke , w piłce recznej stoi na bramce , i wogóle ona to wszelkie sporty uprawia... moze od tej recznej? nie mam pojecia w supie to nie przygladałam sie dokładnie jej paluchom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ❤️ aguu - no własnie zapomniałam... heh a jestes jedną z najbardziej cenionych i szanowanych i kochanych tu piczek =) teorka napisałam a teraz już idę spać... juz tego nie analizuje. zresztą lukasznik już dawno śpi... krzykał od 23.30 żebym szła spać. No troche mi zeszło. teorka napisałam Zobaczymy o przyniesie jutro. tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosssisko to znaczy, ze zostaniesz? Nie idziesz? Powiedz, ze taaaaak :D Madzia :D 🌼 Fajne pazurki - ale to samo malowanie bylo czy tipsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miałą ostatnio tipsy , ale kilka jej poodpadało:D ale to juz chyba normalka jak sie w piłe gra i na bramce stoi:classic_cool: ale chciała , to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha Piczucha widzisz jakie moje kciuki magiczne ? :D :D cieszę się niezmiernie :D :D 😘 Madzia eno jak ona sportsmenka to juz wiem skąd takie pazurki ma :D :D Gosia już lookam na maila ale jutro go przeanalizuję :D a ja zadzwoniłam do Myfy -- fochem rzucił żem pijana choc sam nie lepszy :classic_cool: siedzi w knajpie i chleje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mnie uprzedził ,ze jutro tez bedzie pozniej w domu bo ktos tam awansował i na piwo ida//kierowca łoczywiscie nie pije//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka 👄👄👄 Jestes na gg moze? Wlez ino na chwile ;) Madzia ja Cie kopała nie bede wogole to nie idz sobie ;) Ja jutro musze o 7 wstac i siedze jak ten kołek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeca tak nie powiedzialam... :P pierwszy post aktualny. poważnie mówie... mówię że jutro na spokojnie jeszcze to przeczytam.... no i nie napisałam że odchodze na wieki wieków. ale zmęczyło mnie czytanie tego wszystkiego dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ochłoniesz może i stwierdzisz, że takie pierdki, spory jakies nie mogą Cię od nas przegonic :D Madzia no to dobranocka :d 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to ja też ide bo naprawde jutro nie wstane.. Dobranocka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia odpisałam na maila 😘 Aguu juz biegne na gg :D Madzia masz w dupsko !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aguu dobrze ze juz ok z Testerem, nie moge sie przyzwyczaic do tego Testera, cały czas Monter chce pisac Leti no moze rzeczywiscie nie chciał Ci przeszkadzac, trzeba było wyjsc do niego i samej dac mu buziaka na przywitanie Gosia Ty nie uciekaj :( a wiecie co ?? miałam koszmar w nocy i obudziałam sie z rykiem po raz pierwszy w życiu o 4,30 rano, śniło mi sie ze mój szwagier zginął, bardzo go lubie i nie wyobrazam sobie ze moja siostra z dzieckiem zostałaby sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść🖐️ Oj ja dziś sobie dłużej pospałam:-D Ale gdyby nie budzik to pewnie nie wywlekłabym się z łóżka do 13 :-o Teraz skikam w ramach oderwania od książkowej rzeczywistości trochę na miasto,nie planuję żadnych większych zakupów,ale może trafi się jakaś okazja;-) Udanej soboty!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gosia przeczytałam te strony i kurcze nie wiem o co kaman? z moich wypowiedzi moglo by jedynie byc to ze napisalam ze szybko zaufa to muze mu nie wyjsc to na dobre, ale jakos specjalnie w tym momencie nie mialam nic dop ciebie tylko ogolnie o ufnosci napisalam. wiec naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny chora jestem :o Kurwa tak lazilam do dzieciakow calowalam przytulalam i mam. Gardlo mnie napierdziela i kaszle i w poniedzialek musze zasowac do lekarza wrrrrrrrrrr Ja tez wstalam dopiero przed 11 :o Ja tez nie wiem o co Gosi dokladnie chodzi bylabym przekonana ze o wypowiedzi pomaranczy, no ale skoro nie to nie wiem. Skoro Tak gosia postanowia i ma sie meczuc tym czytaniem to ja szanuje jej decyzje. Wiec Gosia 🖐️ Aska o cos focha zarzucila na Myfe :P Leti kurde wez ty z nim pogadaj ale tak serio serio. Aguu heh odrazu widac ze Ci lepiej :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc meczyc* i sorki za powtorzenie typu ja tez wstalam i ja tez nie wiem tak mi sie napisalo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×