Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Dzisiaj mam takiego dołaaaa.Oczywiście chodzi o kase. Kutfwa mać, wiecznie mało i mało.A tu leci jedna rata druga i w ogóle nic sie nie układa. Nawet zastanawiamy sie czy nie sprzedac naszego jeszcze nie wykończonego domku bo to by rozwiazało wszystkie nasze problemy.Ale mój Misiek bierze to jako ostateczność.Juz sama nie wiem co robic. Zrezygnowalismy przeciez z własnej działalności bo ciągle tylko stres a wielkie g z tego w sumie było. Może teraz jak Misiek tez siedzi w Holandii to nam sie uda troche długów pospłacać ale to że nie jestesmy razem (bo pracujemy i mieszkamy w innych miastach)mnie wykancza.Tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa czesc :) Hmm napewno bedzie dobrze zobaczysz, pomalu jakos dacie rade ;) Moj P mi zawsze mowi ze nie ma sie co przejmowac, pieniadze rzecz nabya raz sa raz ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa26 hej wierze ze ciezko Ci jest, ale jeszcze praca w holandii moze podniesie was trzymam kciuki aby wam sie udalo.....moze pocieszy cie fakt ze prawie kazdy dzis boryka sie z problemami finansowymi i kombinuje co kupic a co nie ja bym bardzo chciala domek z moim P. ale on tez musis wyjechac aby zarobic na jego utrzymanie wiec tez sie poswiecamy i to na co???? na pieniazki .....a w panstwo nie wierze wiec musimy sami je zarobic, eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wydalam cala kase na ciuchy :o Musze od matki wyzebrac do wyplaty, musimi pozyczyc, bo juz na piatek sie ustawilam na balet :classic_cool: Bylam na tym douczaniu i widze, ze pracy jest 3 razy za duzo jak na 1 osobe. Mam zamiar jutro pogadac na ten temat z Prezesem... Ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jeszcze jestem te pączki mi sie pootwierać nie chcą Amaleta miłego życia za granicą, mam nadzieje ze będzie lepiej jak ja bym poszła na jakies zakupy ciuchowe ale niestety nie mam kiedy nie wiem co tam miałam pisac jeszcze, zmęczona jestem, nie mam siły, wyspać kiedy tez nie mam i padam normalnie, a D jest w pracy do ok 23,00, Dominika miała posprzatac tak jak sie umówiłyśmy i niestety nie wywiązała sie, zła jestem ale cóż, zawsze próbuje po dobroci ale do niej nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) boze jaka sie czuje ciezka. I tak sie zastanawiam czy dostane tego okresu jutro czy nie. Nawet piersi mnie nie bola. Cholera jak sobie poprzestawialam cos w organizmie czym oderwanym plastrem to sie zastrzele... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :-d superowy topic. ja tez chce do was !!!! :-) bede tu czesciej zagladala tymczasem pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justa i Evcia 👄 Amaleta :) mam nadzieję, że się Wam wszystko ułoży, ze te kłopoty to tylko kwestia czasu ;) ściskam serdecznie 👄 ja wczor miałam fixy z autem :O rano padł akumulator, więc doładowałam i spoko - zapalił i ruszyłam w drogę :) podjechałam do nas na pocztę, wysłałam co trzeba, wróciłam - - - a tu kiszka - iiiiiiii.....i nie zapalił :( dobrze, że mój tata był w pobliżu to pomógł mi odpalić, odstawiłam auto do garażu i wyruszyłam awtobusem :O jutro egz. mój mówi, żebym dzień i noc ładowała i pojechała na egz. chyba pojadę bo mi w sumie szkoda na te bilety - do miasta i same miejskie (nie mam zniżek bo nie zmieniłam jeszcze legitymacki) jakby co mam kable w aucie ... może ktoś pożyczy mi prądu :D:D:D:D:D jutro się będę martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka, ostatni egz. teoretycznie 8 lutego ... jak zdam 2 poprzednie :P a mój ma wrócić czw-pt ale to jeszcze nic pewnego, wczor z nim gadałam na gg, zmęczony drogą i chciałby już byc z powrotem ;) dobra, idę wklepywać wiedzę z kserówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki.Miłego dzionka zyczę.Lecę z siostra do miasta o później jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! ja ide do pracy na 11.55 wiec jeszcze mam troszke czasu, ale planuje uporzadkowac teraz mieszkanko jestem dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki Ja też idę na zaliczenie :( z elektrotechniki, więc ściskajcie kciuki o 12 :) Naprawdę chciałabym to mieć już z głowy. bo to ostanie moje zaliczenie jakie mi zostało w tej sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizzy - 3mamy kciuki :) dziś nie muszę gotować obiadu, więc mam więcej czasu :) nawet nawet idzie mi ta nauka ;) ale najpierw muszę zjeść śniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizyy-trzymamy kciuki!! Leti-zazdroszcze, ze ta nauka tak gladko wchodzi!! JA dopiero zasiadam do notatek.A egzamin mam już w piątek. A Ty masz jeszcze ponad tydzień!! No nic uciekam!!🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka-kiedy masz egzam? Ja czekam na koniec aukcji na allegro i tez zasiadam... Kurcze! Mam jakiś dziwny gesty śluz i to w megilościach. Martwię się,żeby to nie była grzybica...Nigdy nie miałam czegoś takiego. A teraz jak szukałam to objawy są typowe(poza nieprzyjemnym zapachem śluzu). Najgorsze,że przez najbliższe 2 tyg nie mam dostępu do lekarza i jakiś leków :-( Nie wiem co mam zrobić, a nie bardzo chcę tutaj pójść...Ah!! Ah jak nie urok to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC dziewuszki!! marta fajne te ciuszki!! ta bluza mi sie podoba jak nic!! szkoda ze taka mala:( wzielabym bez zastanowienia!!! ale nie doczytalam dlaczego sprzredajesz?? powodzenia na wszelkich egazaminkach, trzmama kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja mam egzamin 5 lutego z zarzadzania produkcja o jakis maszynach i produkcjach sie uczyc musze tragedia :o Z P sie zobacze dopiero 6 lutego buuuuuuuuu bo pisze ze wolne tak bierze i 10 dni ma przyjechac jak aj wytrzymam do 6 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik, ja mam jutro ten egz. :O i dlatego tak wkuwam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już mam odruch nerwowy .... zdrapywanie lakieru z paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Jeju ale ja miałam dzis cięzką noc:( Dostałam @ wczoraj i tak mnie całą noc brzuch bolał ze wstawałam i tabletkę brałam:( Tragedia....jak tak dalej będzie to chyba tez w koncu wróce do tych tabsów:( A ja wczoraj zakonczyłam polrocze i mam miesiąc wolnego:)Filozofie zaliczyłam na 5 a pedagogike na 4,5:) Ale jestem szczęśliwa.... Teorka a u Ciebie jak tam@?Dobrze sie czujesz?Zaczęłas brac te tabsy czy jednak jeszcze nie? Leti nic się nie martw.Na pewno zaliczysz:)Będę trzymać kciuki🌼 Za Ciebie no i oczywisci za całą resztę dziewczyn które piszą w przyszłym tygodniu:) Lozka powiem Ci że ja tez tak mam...jak się mam zebrac do nauki to wtedy robię wszystko inne byle się tylko nie uczyc:D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka gratulacje :D Ja mam zalamke dziewczyny. Wczoraj sie dowiedzialam ile to ja mam robic w tej nowej pracy i to jest kurwa przegiecie :o Ksiegowa zwalila swoje obowiazki, m.in. fakturowanie na sekretariat - chore. Faktur jest prawie 400 miesiecznie, jakies zbiorcze bla bla szok. Rozne typy itp. plus jakies paragony, FA sklepowe :o Niech sobie zatrudnio fakturzystke kurde, skandal. Ta babka co odchodzi powiedziala mi, ze kiedys bylo wiecej osob,a teraz taka lipa... Ona tam 9 lat pracuje i zaczynala od pierdolek, a mnie wrzucaja od razu na wszystko Dzis zamierzam porozmawiac z szefem, 3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba a jesli mogę wiedzieć to gdzie pracujesz (dawno mnie tu nie było i nie jestem w temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hhehee dobrze Wam tak :P uczcie się piczki :P :P :P :D :D :D ja już nie musze :classic_cool: Śnieżek bidoku :( moja ostatnia @ była zupełnie bezbolesna także w tamtym miesiącu tylko mi się tak jakoś trafiło a tabsów brać nie zaczęłam ;) ;) ;) ;) ale gadałam z dziewczynami z innego topiku i one mi napisały, że jak po odstawieniu przez rok miałam regularne (a skoro ja wg nich mam regularne to Ty tym bardziej :D ) to mogę znowu brać bo widocznie mi rozpiździelu tabsy nie robią wiec jakbyś chciała wrócić to nie masz sie czego obawiać ;) Monia okres a nie okresu :P :P :P :P :P :P :P Justa, Eva 🖐️ 😘 dawno Was nie było ;) Choroba pewnie, ze sie postaw - niech sobie nie myślą, że zatrudnili czarnucha i bedziesz zapierniczała i robiła wszystko za wszystkich :P Kinga moim zdaniem przy grzybicy zawsze jest jakiś niemiły zapach a skoro Twój śluz jest bez zapachu to może to jakieś delikatne zapalanie tylko albo owulacja ? ;) no i zapomniałam co chciałam więcej :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem :P Śnieżek gratuluję zaliczonej sesji ;) pierwszej w życiu :D zuch dziewczynka 😘 a jak się czuje Dziadzio ? :( Dizzy trzymam kciuki ale już za późno chyba bo pewnie już dawno pisać skończyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha LOŻKA !! bo widziałam Twój opis na gg :D słyszalam ostatnio w RMF-ie (wczoraj albo przedwczoraj) o tych testach desek i nart co Gosia opowiadała tzn wiesz, że se można popróbowac jak się jeździ ;) także looknij se na rmf bo ja nie pamiętam gdzie i kiedy to miało być a jak jesteś na kupnie to mogłabyś się z Dzióbem przejechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×