Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

no dobra to jednak przed okresem... ostatni mialam 11 stycznia wiec teraz miedzy 6-9 powinnam miec, ehh za jakies 10 dni wiec wsio sie zgadza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to jest choroba hehe :) mysle tak samo jak Kinga :) ani za pierwszymi zdjeciami nie zauwazylam podobizny do A.W. tak teraz dla mnie to jedna i ta sama osoba :) dziewczyny to chyba wam sie cos miesza po weekendzie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam kiedy u mnie wystepuje owulacja, o ile w ogole wystepuje cykle mam 27-29 dniowe, ale zazwyczaj 27 dniowe... i wez tutaj sie doszukaj momentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowka przynajmniej ty jedna przyznajesz mi racje pod swoim nickiem czarnym :P:P:P :D wiadomo o co kaman heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oka to ja ide sie pucowac i spacku, jutro A wyjezdza na caly tydzien, wraca w piatek bede miala troche czasu dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam do lazienki(chociaż ta od pół godziny jest zajęta :-o ) i spać. Jutro mam ambitny plan wstać o 7, pójść pobiegać i się dalej uczyć...Trzymajcie kciuki,żeby mi się to udało... A potem oczywiscie egzam, ale dopiero na 14:30:-o No nic!!Dobrej nocy!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia - to tak samo jak ja, też zostaję sama :O mam w planach ostro sie uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas same szkody po tej wietrznej nocy....a dzisiejsza zapowiada sie dokładnie tak samo :O już teraz piździ jak nie wiem co :O ja próbuję się uczyć, ale mój małż siedzi przed tv z piwkiem i nie wiem, czy sie do niego nie przyłączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka 🌻 no ja jeszcze nie wiem czy mi da :P:P:P wczor się śmiał, że się upiłam kieliszkiem whisky, a mi się tylko chciało spać ... no i czegoś jeszcze ... przed spaniem :) dziś też bym go zjadła, bo mnie zostawia w tym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fotki psa wam wyslalam, sorki ze teraz ale bateria jeszcze mi padla :o Jak ktoras nie dostala to krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiaaaaaaaaaa jaka fajna :D :D :D :D jeny ale bym ją pomiziała po tym brzuszku wielkim różowym :D uwielbiam te brzuszki napompowane u szczeniaków :D tak samo jak uwielbiam jak im z pyszczków pachnie bo potem już jak dorosną to zazwyczaj im jedzie z kopary :classic_cool: Mysia a czemu jej obróżki nie zdejmiesz ? :( nie lubię jak ktoś psa 24 h na dobę w obróżce trzyma - przeca to jej przeszkadza na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a bo ten paseczek na szyje dal jej tesc ubral jej po sprawdzal czy na smyczy da sie prowadzac :P Sciagne jej to Ej ta pizdka sie nauczyla na wersalke wskakiwac i teraz se wlazi i mi spi ja ja na szmatke a ta sporotem dyla na wersalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry!! 🖐️ Choroba - jeszcze się trochę pouczyłam, jak przyszłam % nie było już :O mój wypił całe i niestety piwo go uspiło ... tak więc z tych dwóch rzeczy, na które miałam ochotę, nic nie wyszło ;) :D a dziś mam zal i za chwilę wyruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie mam czasu zeby poczytac pisze bo jutro pewnie oddaje lapsa do serwisu bo dziewczyny wyłamały mi wejscie od głośników, Ola tak wyciągała wtyczkę ze ułamała sie ta czarna końcówka plastikowa, takze od jutra moze mnie nie byc nie wiem na ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tylko na sekunde... Oczywiscie nie wstałam rano, bo padało... TEraz jestem wyplumkana i zasiadam do nauki...Niech to się już skończy!!! Udanego dzionka i tygodnia!!🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ta fifka jest niesamowita dorwala sie juz do mojego kapcia, potem buta, potem zabrala sie za poduszke z wersalki a teraz patrze a ta mi firmanke zlapala zebami w pokoju i ciagnie nosz nie mam pytan :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🖐️ przez miesiac przyzwyczailam sie do obecnosci A, teraz nie bedzie go caly tydzien... jeszcze to ja bede musiala kupic jakis prezent dla jego chrzesniaka i kompletnie nie mam pomyslu :O Myszka fajna ta sunia sama bym taka chciala :) Leti bedziemy sie pocieszaly nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! ja w parcy ale juz inaczej sie wstaje widno jest wychodze z poarcy to tez juz przyjemniej choc troszke zimno jak zawije ten wiater:P ciuszki rewelka jak nic chyba cos sobie kupie:P i pojde na bal pzrebierancow chyba:P wesolutkja----> ja mam pytanie bo troche nie nabiezaco jestem, jak ci sie uklada z A. bo wiem ze kidys byl ostry kryzys myslasl o zrywaniu itp?? agnik83----> milej nauki trzymam kciuki i pomysl ze juz nie dlugo bedzie po sesji!! buziaki reszcie dziewczynek:) krowa to ja tez czekam na fotki bo widze ze zostalas z nami dluzej niz jeden dzien a ja sie zrewanzuje obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys u nas tak sobie powiem szczerze... w sumie jest coraz gorzej czesto o byle co sie potniemy, w ciagu dnia albo ja siedze na kompie albo A, albo na odwrot ktores z nas oglada tv... nie mamy oboje stalej pracy i jest kiszka :O to strasznie sie na nas odbija... moze cos sie poprawi a moze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry [cześć[ Leti kurcze no, te chlopy to sa niemozliwe :P Do mnie dzis byly przychodzi, zobaczymy co to bedzie... CLASSIC wysle oczywiscie fotki tylko net mi zamula i w ogole poczta nie wchodzi, nie wiem czemu :o Mysia fotki psiny potem zobacze jak poczta zadziala. Ewa wracaj do Nas szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na necie i sciagam nowe nuty, a pozniej wskakuje pod prysznic jem sniadanie i ogarniam mieszkanko, moja mama dzisiaj idzie na biopsje pozniej ma zajsc do mnie... denerwuje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie sobie chate ogarniam, zaraz cos zjeb i ide siebie ogarniac ;) wesolutka nie denerwuj sie az tak, bo to nie pomoze a moze zaszkodzic. Bedzie dobrze. Moja mama tez miala niedawno jakies badania, bo podejrzewala raka piersi, ale na razie wszystko ok, ma jakiegos tak guzka... Dla mamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez ma guzka dlatego dzis idzie na biopsje bo chca zobaczyc co to dokladnie jest... nie denerwuje sie az tak bardzo ale jednak jest jakis niepokoj. wiem ze to nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×