Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

no ja tylko na to czekam, autko stoi zatankowac i okolice pozwiedzac :D:D:D bo ladne tereny okalaja lomze... wiec czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wyroilam ciacho na paczki :D Jak co to zapraszam do mnie bo z kilograma maki robie to starczy dla wszytkich :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Teorka a ten cholerny hiszpański mi cały czas wisi.. musze coś z tym zrobić.. W niedziele ide pogadac z facetka.. Cyknij foty jak to tam teraz u Was wyglada :) Dla porównania :) A jak Myfa? Czuje się już jak pan na włościach? ;) No i nie wiem czy już pytałam, ale czy to mieskzanko Wam Rodzice kupili? I gdzie ono jest tzn. jak daleko od Rodziców? :) Kinguś :) Ehh nie wesoło tam u Ciebie.. A te dowcipki to na co aplikujesz? Jakiegoś grzybka mosz? ;) My już po pączkach - Maćko kupił 12 sztuk, pół ze zwykła marmoladką a pół z rożaną :D No i faworki of kors :D Wypiliśmy kawkę i sie opchalim :D A teraz ide go wyprawić do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu Kurna to ja cie poaczkiem chce poczestowac a ty mi tu ze juz sie opchalas pfff nie to nie :P:P:P Aguu a jesli chodzi o Aise to z tego co pamietam to mowila ze chyba to mieszkanko jest blisko jej bloku pare minut :) I wynajmuja je od jej brata dziewczyny :) Asia sorki ze za Ciebie odpowiadam ale ni mo cie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pustki. Normalnie to chyba zawału dostanę.Najpierw rano dzwoni Misiek że już zamówił busa po czym dostaje telefon że dzwonili do niego z biura ze od poniedziałku idzie do pracy.Nerwowo się wykończę.Postanowilismy że ja wracam jednak w niedziele do Holandii a jeśli jemu znowu nie wypali z robota wraca do Polski i zapisuje nas do biura, żebysmy mogli razem jechac jak wróce na urolp na świeta , ewentualnie zjade wcześniej jak będą jakieś oferty.Mam juz tego wszystkiego serdecznie dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze że tu takie pustki a tu życie toczy sie pełna parą tylko u mnie coś pusto na monitorze, i Wasze teksty dochodza z opónieniem. Objadłam sie jak swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-ja tam wolę kupne pąki Aguu-🖐️ No coś mi się przyplątało,wydaje mi się ,że to jakieś gdzybopodobne:-o Ale wczoraj zapakowałam te tabletkę i maść i już jest lepiej dziś:-) Pozwolę odp za Teorię-oni wynajmują to mieszkanie od dziewczyne brata Asi;-) A to 7 minut drogi od rodzicow... Baaaa!! widzisz jak ja uważnie czytam :-D A co chcesz z tym Hiszpanem zrobić?? Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa wiesz co teraz mi sie cos przypomnialo, ze Ty mi mialas fotki odeslac swoje 😠. Ja chyba Ci wysylalam moje ale ty jakos wyjezdzalas i obiecalas ze odeslesz a jo ni mom nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia 👄 E no coś Ty pączuchem własnej roboty napewno nie pogardze :P Kinguś też ostatnio coś mnie zaczynało piec i w czasie bzykanka też dyskomfort odczuwałam to sobie wcisnelam globulkę Clotrimazolu, posmarowałam maścią i brałam Lacibios Femine i jest ok, obyło się bez interwencji gina :) Mam nadzieje i u Ciebie tak szybko przejdzie :) A z hiszpanem nie wiem.. spróbuję wziąść babke na litość ;) Justa 🖐️ Zamknij oczka jak pałaszujesz pączucha ;) A przebieżka, tudzież inna forma ruchu by się przydała ;););) A ja myślałam, że to juz Teorkowe mieszkanko jest :) Ale może w perspektywie będzie, jak je tak odpicują i im się spodoba to pewnie będą chcieli kupić :) I blisko Rodziców ;) ale jak się ma takich co się nie wtranżalają to do przeżycia ;) Ja bym chyba nie mogła na dłuższą metę z moją Mamiczką tak blisko mieszkać :P Kochana z niej kobieta, ale coś czuję, że żyć by nam nie dała po swojemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos własnego foruma to ja kiedyś chciałam dla nas założyć, ale jakoś wtedy mało kto wykazywał chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z tego co się orientuję Kafeteria jest publicznym forum i nie ma możliwości tworzenia np. zamkniętych pokoi.. Podejrzewam, że m.in. dlatego dziewczy ny z Solidarności się przeniosły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu-kucze! To chyba taka pora,że się takie rzeczy przeczapiają :-o No ja miałam właśnie kupić jeszcze jakiś actimel, czy coś podobnego,żeby uzupełnić niedobór, ale zapomniałam:-o a ja jestem jak najabrdziej zaaaaa prywatnym forumem!! możemy zrobić głosowanie i jakoś w tej kwestii zadziałać :-D :-D A teraz uciekam do właściwych notatek, bo jak na razie w necie czytałam ...a już tak mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki jz D zapowiedział ze jutro zabiera mi kompa, hmmm ciekawe prywatne forum czemu nie ale czasem fajnie jak przyjdzie ktoś nowy trzymam kciuki za wszystkich wyjeżdzajacych i wracających do Polski Agnik kurcze dziewczyny sie biją jak to facet zawinił, jemu powinny wpierdzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaruga Nowakowska
No,oczywiscie--forum prywatne,czyli komunistyczno-faszystowskiee zasady dostepu:jak sie ktos nie podoba,to mu zamknac usta.Inaczej-jezeli komus sie zakaze mowic,to problemu nie ma.Sa tylko te problemy,ktore sie chce uslyszec.Komuno-faszyzm w najbardziej krystalicznej postaci.Nic tylko pogratulowac!!! A jakie to kobiece.Mniam,mniam.!!! Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę mam nowy programik do poczty i widzę że mi maila nie ściagnał:O a oczywiście wszystko inne już wywalone bo się napaliłam :classic_cool: a wy jakich używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruga- forum prywatne jest m.i.n po to, by takie półgłówki sie nie wypowiadały ani nie mogłay nawet nic przeczytać:D nie wiesz co znaczy PRYWATNE? zamknięte, dla znanej ekipy osób, a nie przyłazi ktoś taki jak ty i coś o dupie marynie gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×