Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

śnieżynka...juz to zrobiłam niedawno...ale i tak jest mi przykro....mimo wszystko:(tu sei wszystko zaczęło....każdy mógł sie poradzić, byłyśmy otwarte na innych ludzi...a teraz wszystkie piszą na tamtym, prywatnym forum..bez sensu..przecież jeżeli któraś chciaął coś ważnego obgadać wystarczyło pogadać na gg....a kafeteria była otwarta na inne osoby...i co z tego ze jakies pomarańcze sie udzielały....moze warto sie czasam zastanowic dlaczego to robiły?moze w pewnym stopniu jednak miały racje....ale to jest tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Na serio, nudy tu jak diabli, od kilku dni na tej samej stronie jesteśmy... :( Znacie może jakiś darmowy program do kodowania z DVD na jakiś format zajmujący mniej miejsca? Szukałam w necie, ale to co znalazłam kodowało najwyżej 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeju sto lat mnie tu nie bylo dziewczynki :) wiecie co, zdecydowalam sie odstawic plastry. moze na miesiac, dwa. Koncze to opakowanie i odstawiam. A.. w niedziele mam ostatni egzamin w tej sesji, potem ide z Karolem... (tak , tak, z Karolem! ;) ) na łyzwy :D hehehe... chyba wezme ze soba ochraniacze na kolana, bo nigdy nie jezdzilam na lyzwach, wiec moze by ciezko :D wiecie.. brakowalo mi Karola... ale juz to minelo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia brakowalo ci Karola ale to juz minelo, czyli co juz ci go nie brakuje w ogole,czy schodzicie sie ze soba? Bo piszesz o tych łyżwach. Angi z tego co widze to sie zalogowalas tam.. czy omaranczaki mialy racje czy ni enie wiem, wkurzały czasem bardzo tm swoim wpieprzaniem sie. Angi ale co jak chailasmy pogadac to nigdy nie bylo tak ze prywatnie sie gadalo na gg RAZEM tylko indywidualnie kazda z kazda. \'ja tam byłam zarejestrowana i nawet raz sie zalogowałam..a teraz nic...wiec nie wiem o co chodzi...i chyba nie chce wiedziec...\' Angi ciekawa jestem o co ci chodzilo w tym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj.. a gdzie sa wszystkie dziewczyny? czy cos mnie ominelo? gdzies sie przenosimy? Figa jedziemy razem na lyzwy.. ale watpie zebysmy sie potem zeszli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zalogowana i dostalam nawetmaila zwrotnego!! i nic:( nie chce sie mi zalogowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny figaa.....jestem teraz aktywna, ale juz kiedys tez byłam i nagle potem nie mogłam tam wejsć wiec nie wiem dlaczego...no ale a chodziło mi o to ze pomarańcze czepiały sie nas zazwyczaj w określonym momencie, tak jak ostatnio było to z aferą choroby....oczywiscie nie czepiam sie juz tej sytuacji bo została wyjaśniona i bardzo dobrze, co pokazuje ze każdy człowiek popełnia blędy tylko sztuką jest sie przyznać do nich...a my potrafimy tylko mi chodzi dokładnie o to że w takich sytuacjach pomarańcze zazwyczaj \"atakowały\" nas....zdarzyło sie pare ataków bezsensownych, tak o żeby napisać cos głupiego..ale to akurat miałysmy głęboko \"gdzies\" dlatego ja tam nie przejume sie jakimiś pomarańczami, każdy ma prawo tu pisać i co chce, aże czasam nam sie nie podoba...to wcale nie musimy na to reagować, no chyba ze w obronie jeżeli ten atak jest niesprawiedliwy..a tak to ja leje na takie komentarza i w dupie je mam... to tyle w woli wyjaśnienia a tamto forum moze jets ok, jednak te problemy z logowaniem zdecydowanie mi sie nei podobają a tutaj klikam i jestem, zreszta moze jestem sentymentalna....ale tu sie wszystko zaczęło i nie wiem po co to zmieniać wogóle... zobacz ile dziewczyn pisze jeszcze na tym forum..garstka...i właśnie to mnie smuci..no ale to każdej sprawa gdzie chce pisać...ja tylko stwierdzam ze niedługo to forum przestanie istnieć:( jak tak dalej bedzie wiało pustką...bo po co pisać o czymś co sie zdażyło w moim zyciu, czym chce sie podzielic z wami..skoro nikt moze mi nie odpisać..ewentualnie odpisać za tydzien, czy miesiac:O dobra, ja swoje powiedziaąłm co iałam powiedzieć, na tym kończe temat forum starego czy nowego....będzie co ma być..ja zostaje tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi no a ja wolalam sie przeniesc na tamto forum aby pisac o moich prywatnych sprawach tutaj na kafe pisalam i nie myslalam czasem o tym czy ktos nas czyta czy nie ale przy okazji jakis afer pojawialay sie pomaranczki i mialam poczucie ze caly czas nas obserwuja a tam moge sobie pisac z dziewczynami o wszystkim i wiem ze one nie wykorzystaja tego przeciw mnie tak jak pomaranczki. zagladam tu i tu i problemu nie mam troche popisze tam troche tu i gitara, co do logowania ja tez raz nie moglam wejsc prawie przez caly dzien a teraz juz spoko. a Ty jak bys cos chciala to wiesz ze zawsze mozesz walic na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tez mowila ze nie bedzie talk zagladac a mimo to pisze na tyle regularnie na ile moze co u niej slychac. ja poszlam demokratycznie za wiekszaoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhh........szkoda gadać... figaa....sama widzisz ze asia tez sie deklarowaąl ze zostaje tu a mimo to pisze tam...i czemu nie ma afer z nią?pfff......jakieś kpiny normalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem o co kaman, moim zdaniem nie warto sie klocic kazda z nas ma swoja wazne i mniej wazne prbolemy i szkoda sobie zasmiecac glowe wirtualna klotnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tu sie dzieje???? Mnie to już pewnie nik tu nie pamięta :) hihihi co u was słychać :) U mnie stara bieda przygotowywuje si e do wesela po mału. Ogólnie nie mam teraz wogole czasu :( Wczoraj bylam na targach slubnych :) fajnie było :) gorąco was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja niemoge sie zalogowac :o juz probowalam na wszelkie sposoby inic:( mimo maila zrwotnego:( ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figaa....mam wieksze problemy niż jakieś afery koperkowe gdzie kto pisze, czy gdzie kto nie pisze...w dupie to juz mam a jak ooooo aneczka..hejka:)👄 gdzie byłaś jak cie nei było hehe? a u nas..stara bida;P classic...masz takie problemy jak ja miałam z zalogowaniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze zajerestrowlam sie i potem nawet dostalam maila zwrotnego ze moge korzystac i sie poskojnie logowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
classic..to weź moze spróbuj jeszcze arz sie zarejstrować..jak tam zrobiłam i jak narazie wszystko działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udalo sie!! ale srednio mi sie podoboba:( musze sobie poczytac co i jak itakie tam !! no ale dolacze dow as bo co tu sama bede:P monologi prowadzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic na pewno się odnajdziesz:)Większosć z nas na początku czuła się tam zagubiona ;) Ale juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
classic...ja też nie mogłam sie odnaleźć i nawet afera z tego wynikła..no ale już jest ok i tak samo jak ty doszłam do wniosku ze monologi to se moge w chacie prowadzić:O ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Pamieta mnie tu ktoś??;) Kurcze mamy problem z systemem i jak sie wejdzie na jakies str. to komp sie czesto wyłancza:/ Mam nadzieje ze Wszystko u Was ok? Jak tylko bedzie nasz komp sprawny bede zagladac czesciej:) Tymczasem pozdrawiam i całuje 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka 👄 U nas wszystko w porządku.Tylko tutaj juz nie piszemy bo przenieslismy się na prywatne forum :) Więc jak juz wrócisz do nas to będziesz musiała się tam zarejestrowac :) A póki co pozdrawiam Ciebie i całą rodzinke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziak..siemaa;p myślałam że już tutaj nikt oprócz mnie nie zagląda;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×