Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

witam wszystkie 👄 dziś miałam wstawanie 2x.... najpierw odprawiłam lubego o 6, a teraz dopiero NAPRAWDĘ się budziłam :P Lożka....hmhmh... czyżbyś się ucieszyła? mojego zintrygowała ta nowina i pytał czyś sama :P:P:P hehe.... no w pracy jest.................w szpitalu,ale nie wiem którym :) instaluje sprzęt med. :) uszka do góry, wypiernicz dołka daleko,albo go zakop głęboko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja tez w pracy i mam chwile przerwy. Figaa oj zaufaj, ze ja to mam samarke i troche uda moglabym wrzucic. Na tych fotkach, ktore Ci wyslalam nie widac, bo wtedy bylam za szczupla i chcialam przytyc. Przytylam od lekow cieszylam sie, ale jednak o jakies 3 kg za duzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwusia no to sie troche nadenerwowaliscie, ale dobrze ze brat caly:) Madzia 🖐️ Ama_lata 🖐️ Leti 🖐️ Agnik 🖐️ Chroba Wsciekłych Krow a no bo Madzia jest ze starego topiku tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja was znalazlam:) wiec melduje sie:) jestem w pracy i mam chwilke wiec zajarzalam!! starsznie mi jakos zimno ehh tzreba sie cieplej ubierac jakbyniebylo zima!! niemoge doczekac siepiewrszej wyplaty i lece na zakupki:P ej co sie dzieje u wesolutkjije bo jakos jej nie wiadc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co czytam sobie o kuratorach sadowych spolecznych i kurcze myslalam ze zarabiaja wiece a oni pisze ze wynagrodzenie sie ksztaltuje w okolocach 500-600 zl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lożka, no to wiadomo gdzie jest :) ja dziś miałam pojechać na sem., ale nie zrobiłam bibliografii, więc nie mam po co jechać ;) mam tylko ćwicz. a potem korki - wreszcie mi dziś wpdanie kaska, bo ostatnio jestem na minusie :) ale u mnie dziś słońce razi!! mam okna od południa i jeszcze bez firanek, rolet i tego wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i stwierdziłam, że najpierw chcę mieć rolety, a dopiero potem wszystkie inne firankowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale kijowa pogoda.. od rana pada i ciemno mam w chałupie :o Posłałam Maćkowego po notatki bo nie chce mi sie nosa wyściubiać spod koca :o Tak się wczoraj pojawiłam na chwilę i przepadłam sorki ;) Choroba Wściekłych Krów odmachuje za wczoraj 🖐️ :D No. To śniadanko by się zdało ukręcić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tak pada aguu?? u mnie slonko swieci no maly przymrozek ale leciuchny tak ze 2 stopnie:P tak slonce swieci w monitor ze malo cow iedze a niemoge go za bardzo ruszyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weszłam tylko na pocztę i już widzę, że nie mam fotek Krowy 😭 foch z przytupem !!! a adres pod nickiem moim :classic_cool: Dizzy gratuluję ślicznych ocen !! ;) Madzia 🖐️ przyzwyczaisz się ;) a ja umieram :O :O :O :O :O byłam oddać krew do badania i jak weszłam do przychodni o 8:30 to wylazłam o 10 dopiero :O :O samo pobieranie spoko - wkłuła mi się za 4 razem bo żył jak zawsze nie było widać , wzieła co miała wziąć , przycisnęła watkę i kazała wyjść na korytarz wiec wyszłam siedziałam z watką prawie 10 minut i se myślę , dobra jadymy nach hause :P no i ściągam watkę a tu jak kurwa krew nie tryśnie !! :O :O lało mi się po ręce, po spodniach, zababrałam se kurtkę, torebkę, krzesło i całą podłogę :O baby z kolejki w krzyk i zaczęły pielęgniarki szukać no i mnie do zabiegowego wzięły, jakieś gumki na rękę wiązały i kazały leżeć bo nie mogły zatamować krwawienia :P :O no i leżałam 30 minut prawie :P nie wiadomo co sie mi stało - piguła stwierdziła że mam coś nie tak z krzepliwością ale jej mówię że tyle razy krew oddawałam i NIGDY tak mi sie nie stało :P no w każdym razie ręka boli jak skurwysyn i piszę tylko lewą bo prawej nie czuję 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha u mnie piękne słonko i na balkonie w cieniu już jest PLUS 14 STOPNI :P :P :P :D a zapach jak na poczatku lata :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic ano w Szczecinie pada i pada :( Ja tez nie mam fot od nikogo poza Ama_letką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu :D teoria przepraszam Cie kochana juz sie zakrecilam przez to wszystko i nie wyslalam. Mam zajob w robocie, awansowalam i w ogole ide reprezentowac firme w przetargu, wiec juz zyje z cykorem przy dupie :O Obiecuje, ze jak wroce do domu wysle Ci fotki 🌻 No to komu jeszcze mam wyslac bo juz nie wiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Haris :D :D :D Krowa a to w takim razie wybaczam bo masz usprawiedliwienie ;) a przy okazji gratuluję :D Amaleta no ja też lubiłam i sie nie bałam ale po dzisiejszym to kurde już tak chętnie nie pójdę bo ręki wyprostować nie mogę a boli jak jasny skurw...... :O 😭 obaczyłąm fotki ;) Aguu no Tester to na moje oko sie bardziej opiernicza niż pracuje :classic_cool: sie na krześle wyleguje hehe :D Madzia pazurki najs ale nie moje kolory no i brokatu ja niet :D Figuś tenks za fotki 😘 a Twój Ł to na tych fotkach na polu nie jest lekko napruty jakby ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka jak był monterem to zapierniczał a teraz wiesz awansuderzył do główki :P Nie no dżołking :P Czasami monterzy się nie wyrabiaja i testrzy nie maja co robić ;) POWTARZAM NIE MAM FOT !! 😠 Nawet od Figurki niet 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka jakem Aguu klapsne Cie w tyłek !! Ile razy mówiłam, żebyśta fot na interie nie słały? ;) Szybciutko sobie zmień adres na Gmaila!! No!! Fotki super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... 🖐️ co sie tu dzieje nie mam czasu teraz czytac zaleglych 10 stron ktore juz napisalyscie :) ale widze jakas przeprowadzka :) o ranyyyyy a moje problemy z anty :( aaa wogole jezeli o to chodzi to znowu nie mam okresu a przeciez brałam duphaston teraz 3 miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wściekłe Krowy wysłały mi fotki? ;) Maćko pojechał do roboty.. się kuźwa z fochem rozstaliśmy :o Teorka zgadnij o cośmy się pofochali :o Ehh kuźwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu nie muszę zgadywać :O kurza twarz no ! Aneczka ej ale to że się topik przeniósł to nie znaczy że tu o antykach gadać nie można :D btw dalej ni mom recepty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) A ja niedawno się zwlekłam z łożeczka:D Dzis po tej cięzkie nauce przez dwa dni i noce leniuchowałam:D Teorka bidulko 🌼 Ja to jakbym miała taką akcję to bym tam fikła jak nic, bo ja to boję się masakrycznie krwi :D Teorka a jak tam decyzja podjęta?Wracasz juz na 100% do tabsów?Ej no co ja teraz sama znow zostanę :P Zawsze się trzymałysmy razem...a Wesolutka chyba tez dalej nie bierze? Agnik dobrze pamiętam Tobie pisałas ze spoznia się okres?A robiłas juz tescik jakis? Figus fotki super :) To był Sylwek nie?Wy to chociaz sporo tych zdjęc macie a ja nie mam nic:D Za wczesnie my się popili wszyscy i nikt o aparatach juz wtedy nie myslała:D ;) Lozka wez kotka do weterynarza bo tylko się męczy teraz:( Kurn jak tak mozna zrobic ...to ten Twoj ojciec go nie widział?Czy zrobił to specjalnie? Agu Wsciekła Krowa Aneczka Haris👄 Mam nadzieję że nie pominęłam żadnej nowej i zadnej starej piczki które dzis juz tu były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×