Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Gość no bez przesady
kotu mozna jak najabrdziej. nie gadaj glupot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
no tak....nie, nie wstyd:) Właśnie dawniej był prawdziwy klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
no to c tym Pawiem? Będzie tekst bo ja już przesłuchałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
Martyna solo też jest świetna tzn jako Martyna Jakubowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś wielki dom Piękny ogród otaczał go Gdzie co noc słychać było pawia krzyk, Jak zapowiedź losu, Kiedy rankiem znajdowałem tam złote jajo, Wielkie złote jajo. Nie wiem sam, skąd wyziął się tam. Nigdy przedtem o tym nie, nie myślałem. Bo i po co, kiedy miałem wielki kopiec złotych jaj I przyjaciół wielu otaczało mnie. Nie byłem sam, o nie, nie byłem sam. Pewnej nocy prysnął czar. Ptak nie znosił już złotych jaj. Trefne karty rozdał los, Więc przegrałem partię z nim. A życie, toczyło się dalej. A życie, toczyło się dalej. A życie, toczyło się dalej. Ładnych kilka długich lat minęło od tej nocy, Której nigdy nie, nie zapomnę mu. Siedzę teraz sam w ogrodzie, Wśród umarłych kwiatów. Nikt już nie, nikt już nie odwiedza mnie. Czasem tylko przyjdzie on, Czasem tylko przyjdzie on - piękny, Czasem tylko przyjdzie on - piękny, dumny Jak to paw, jak to zwykle paw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
o rany, jak jabym chciała miec znowu 17lat hmmm ale się rozmazałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
:D ja raczej mam inne skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
ale też dotyczą pierwszych razów. Pierwszy wyjazd w Bieszczady, pierwszy wyjazd pod namioty, pierwsza miłośc i pierwsza porażka...to warto pielęgnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
co jest. Gdzie reszta? spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
ja patrzę dwoma ale jutro okulary ciemne chyba ubiorę:D Dobra to zamykam ten cały kram i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
tytuły to nir jest moja mocna strona więc niepomoge Do jutra:) i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalowa
Dzękuje Ci "Straszny Chamie" o to mi chodziło.!A tak na marginesie: Przepraszam za tego" chama strasznego"Myślę ,że jest z Ciebie super facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj. Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, o nie! Bo przyjaciela straciłbyś, Bo przyjaciela straciłbyś, jak ja! Nie, ty go nie znałeś, Lubiłeś tylko czasami posłuchać jak gra, a czy pomyślałeś: Skąd biorą się tacy jak on? Był jednym z niewielu, skazanych na bluesa. Ten wyrok dodawał mu sił. Miał dom i rodzinę, spokojnie mógł żyć. Lecz często uciekał, by stanąć przed wami, By znów nabrać sił. Bo czasu miał mało, przeczuwał to. Skazany na bluesa, No ilu jest jeszcze takich jak on? Skazany na bluesa, No ilu jest jeszcze takich jak on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
Od czego zaczynamy dzień?? Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
Nie było nikoga rano, ale może teraz zbierzemy ekipę. Ja dzisiaj zaczynam zupełnie inaczej. Cały dzień chodziła po mnie ta piosenka: Renata Przemyk - Protest dance Któregoś ranka pękła struna I wystroiła się na bal Weszłam na krzesło żeby z góry Zobaczyc co ma spotkać mnie Znowu wisiały nisko chmury Przeto musiałam wyżej wejść Poważnym ludziom sen odbieram Gdy teraz pląsam w ich papierach Tańczę na stole kieckę zadzieram Tłukę butelki depczę szkło Smutni panowie ćwiczą pokera A ja przed nimi kankana Szefom po plecach biegną ciarki Bo wyczuwają głębszy sens W buncie potulnej sekretarki Co przybrał formę protest dance Mam tylko jedno wieczne póro Proszę by skrzydła dał mi los Chcę ponad duszne wzlecieć biuro Nad kartoteki ciężki stos Pod jaką firmą bym nie była I tak bym w końcu wystąpiła Tańczę na stole... Podarłam w strzępy ważny dekret I rozmazałam podpis czyjś Na udach czuję oczy wsciekłe Myślą jak przerwać występ mi Niech licytują swoje siły Niech przekładają talię słów Byle mi miejsce zostawili Na dziki taniec moich nóg Zmieniają się przy stole gracze A ja niezmiennie swoje skaczę Tańczę na stole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wreszcie koniec dnia hura!!!!!!!!!padam z nog!!Aja sobie podspiewuje rozne rzeczy dzisiaj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
Gapiszon mów co?? :) Ja mam dziwnie dobry i zwariowany humor i teraz lecą u mnie polskie przeboje lat 80 i początku 90. Nie pytaj co w tej chwili się włączyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
No i nie ma nikogo :( A tak było miło wczoraj. No trudno piwko i muza też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻmiJAka
A jak to nie ma nikogo?! Ja jestem :) Tylko tak między kompem, a kuchnią. No to co na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
U mnie starocie. Wstyd się przyznać ale teraz Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego nie czytałam, więc nie wiem czy nie było już Chcę Ci coś opowiedzieć ale brakuje słów żeby wyrazić to, co czuję mógłbym to namalować lecz nie wymyślił nikt kolorów, które można użyć Mmmmm Mmmmmmmmmm... Mmmmm Mmmmmmmmmm... Napisać mógłbym wiersz lecz jak odnaleźć rym, który uwielbi imię Twoje Na zawsze z Tobą być śnić z Toba Twoje sny Jak mam Ci o tym opowiedzieć Kocham Cię, już wiem jedno słowo, cichy szept Kocham Cię, już wiem jedno słowo, a tyle mieści się Kocham Cie, już wiem jedno słowo, a tyle mieści się Kocham Cię, już wiem jedno słowo, cichy szept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×