Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Gość ja na życie
Agrat....może to właśnie ten moment....aby się odbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurzę jak stary parowóz i słucham \"czasem płaczę bo chce mi sie płakać, wtedy czuje jak UCHODZI ze mnie zło \" iiiiiiiii naprawdę \"mam już tego dość\" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyń w dół rzeki tej szerokiej Płyń mój bluesie, płyń Miasto wielkie jest daleko Ty je dobrze znasz Proszę, wstąp tam choć na chwilę I przywitaj wszystkich tam Bo to najwyższy czas Powiedz jak nam ciężko tutaj Że dzień tak tu krótko trwa A biedoty mamy tyle Aż czasami chce się wyć W tej malutkiej, naszej dziurze Jest naprawdę ciężko żyć Naprawdę ciężko żyć ref.: Czasem tylko bluesa słyszę I nadzieję wielką mam Że w dół rzeki sam popłynę I opowiem prawdę tam Jak tu w tej malutkiej dziurze Ciężko wszystkim nam Ciężko, ciężko nam Płyń w dół rzeki tej szerokiej Płyń, mój bluesie, płyń Może cię usłyszy ktoś Jakiś super, super gość I przypłynie w górę rzeki Aby rozweselić nas No bo to już najwyższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
Ty sama musisz wiedziec jak, do tego się dochodzi ale trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miewam doly ale dla mnie DZEM to najpiekniejsze wspomnienia,i DZIEKI BOGU ze moge je miec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
To wy palcie a ja jogurt sobie zapodam....z żywymi kulturami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie będę się starać, a co z tego wyjdzie to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo piszę do ciebie wiersz Może ostatni, na pewno pierwszy Jest głęboka, ciemna noc Siedzę w łóżku, a obok śpi ona I tak spokojnie oddycha Dobiega mnie jakaś muzyka Nie, to tylko w mej głowie szum Siedzę, tonę i tonę we łzach Bo jest mi smutno, bo jestem sam Dławi mnie strach Samotność to taka straszna trwoga Ogarnia mnie, przenika mnie Widzisz mamo, wyobraziłem sobie, że Że nie ma Boga, nie ma, nie Nie ma Boga, nie Spokojny jest tylko mój dom Gdzie Ty jesteś, a mnie tam nie ma Gdzie nie wrócę już, chyba nie Mamo, bardzo cię kocham, kocham cię Myślałem, że ty skrzywdziłaś mnie A to ja skrzywdziłem ciebie Szkoda, że tak późno pojąłem to Tak późno to, to zrozumiałem Zrozumiałem to I jest mi, kurwa, źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
Pamiętam pierwszy kawałek Dżemu jaki usłyszałam to było Złote jajo. Miałam wtedy jakieś 14 lat. Słuchałam go na okrągło. Potem odkryłam resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmiJAka
>Agrat A ja cos o tym wiem - tylko dół mi pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszego kawalka nie pamietam zbyt bo wlasnie to byl moment kiedy blizsze bylo mi dno niz muzyka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam Do Kołyski...i pomyślałam, że szkoda, że nie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×