Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatkawariatka

a ile wydajecie na jedzenie??

Polecane posty

Gość agatkawariatka

miesiecznie?? I jakiego typu?? Czy z kupujecie rzeczy tansze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaakkkkkkk
ja kupuje zazwyczaj z przeceny wtedy towar jest o połowe tańszy ale ma jeszcze długi termin przydatności do spożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda__
Chyba tak z 500- 600 zl. Gotowac nie umiem, fast fodow nie lubie. Wiec roznie to bywa, jak zaszaleje w restauracji to moze byc wiecej i wtedy jest problem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
4osobowa rodzina , wydaję jakieś 400 tygodniowo. Ale to razem z chemią i innymi pierdołami typu zeszyt klej czy np mop do podłogi. Może to i dużo ale nie oszczędzamy na jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
ito koniec?? Jestem ciekawa a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkawariatka
nas bedzie 2 czy 400 zł na miesiac wsyarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na studiach w innym mieście max 300zł na miesiąc. ale zazwyczaj ok 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
o rany! trochę mało, ale może jakoś skromnie wystarczy:( Nie kupowałam nigdy dla 2 osób a dzieci mają swoje potrzeby więc może 2 dorosłe osoby? Nie wiem ale mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na życie
Kuraiko ....ale tu chodzi o 2 osoby, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 na miesiąc...
... chyba żartujesz! To 200 zł na osobę. Musiałybyście pić tylko wodę z kranu i jeść zupki chińskie z Biedronki: 1 zupka z Biedronki = 0,69 zł. Ma ona 222 kcal. Dziennie potrzebujesz 2000 kcal, a więc 9 zupek. To daje 6,21 zł. Przez 31 dni wydasz 192,51 zł. Każda zupka ma 300 ml, dostarczysz więc organizmowi 2,7 litra wody dziennie. Wystarczy, lekarze zalecają picie od 2 do 3 litrów dziennie. Zupki te zawierają białko, tłuszcz i węglowodany. Nie umrzecie. Ale ile można tak żyć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 zł na osobę
to 6 zł dziennie, czyli chleb za 2,30, mleko za 2,5 i 2,2 na extrasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaa
Możzna żyć taniej i zdrowiej. Zamiast pożerać świńską kiełbasę, można zrobić kurczaka w curry, fasolkę po bretońsku, leczo(pod warunkiem, że przygotowało się jesienią podstawę w słoikach. Można samemu zakwasić mleko i zrobić pyszne racuchy z jabłkami. Można też upiec babę suwalska z ziemniaków, zrobićc ruskie pierogi, z mięsem też. uGOTOWAĆ NA UDKU ZUPĘ JARZYNOWA, NA KIEŁBASIE-GROCHOWA, NA ŻEBERKACH-KAPUŚNIAK----JAKO DANIA JEDNOGARNKOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaję sobie
400 - 500 na miesiąc z chemią :) dla siebie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaję sobie
nie patrzę co wrzucam do koszka, po prostu idę do sklepu i kupuję, jedyne co mam zawsze na "liście" to przyprawy, bo u mnie to podstawa gotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaję sobie
żenujące są wpisy nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
na miesiac trzy osoby 1700 Ale Ja szaleje zawsze winko do obiadu musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdfghvnv
no wlasnie ile wydajecie na zarcie/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie liczę ile
bo mnie to zaczęło przerażać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
My mieszkamy we dwojke. Na jedzenie i chemie przeznaczamy 1200 miesiecznie. Wystarcza spokojnie. czesto zostaje okolo 100-200 zlotych. Wiec tak naprawde na jedzenie to na samo jedzenie okolo 800 zlotych miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 zł dziennie trzeba mieć ...
... żeby jeść porządne rzeczy. Ale przeżyć da się - jak już tu zauważono - za 200 zł miesięcznie, na zupkach chińskich. W końcu po to je opracowano, żeby były tanie i szybkie w przyrządzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opłaty, papierosy męza, prasa, wypady innych członków rodziny do sklepu itp. ile razem wszystkiego z opłatami, i ogólnie wsio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutitol
to zależy ile chcesz wydac-- można przeznaczyc 1500 a można życ za 600 ale mysle , że na 2 osoby 800 bedzie ok ja przeznaczam na 4 osoby 1200 zł jedzenie plus 300 zł chemia -- musi wystarczyc , bo inaczej to nic nie odłoże gdybym pozwoliła sobie na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaty czyli : czynsz, rtv, kablówka, internet, prąd , gaz, telefony , woda(wiadomo opółata zmienna tez -raz sie dopłaca, raz ujmuje ), i inne opłaty....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutitol
średnio licze 30 zł dziennie z czego 15 zł to obiad ( wiadomo ze jednego dnia obiad kosztuje 10 a drugiego 30 ) ale to taka srednia , a zakupy robie raz w tygodniu za około 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutitol
inne opłaty to około 500 zł miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×