Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość red buterrfly

How Clean Is Your House

Polecane posty

Gość red buterrfly

Kto oglada ten program??? One tam uzywają jeskiegś środka o nazwie "bielinka"... Ktoś wie gdzie to można dostac? Od dłauższego czasu miałam zepsuty baczek w kibelku i ciągle sączyła się woda cienką struzką. I w miejscu tej strużki zrobił się żółty zaciek, którego nie mogę niczym wyszorować. Wyglada obleśnie. Próbowałam wszytkiego i nie chce zejść. W odcinku o 3 sublokatorach wcisnęło mnie ze zdziwniea w fotel bo oni mieli STRASZNY kibel jak z menelowni... a ta "bielinka" zrobiła z tego nowiutki sedesik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem kiedyś była w sprzedaży Bielinka, ale czy jest teraz ? słowo daję, że nie wiem , natomiast są inne środki np: SANSED WC - żel, lub ACE, ale jest z chlorem - spróbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielinka była kiedyś w sprzedaży, ale ona nie usuwała chyba tego kamienia i zacieków, tylko po prostu wybielała. Przynajmniej z tego powodu u mnie w rodzinnym domu się tego nie używało. Mama i babcia uważały, że sedes ma być biały, bo czysty, a nie tylko wybielony :D A ja dziś używam zupełnie innych środków i nie dopuszczam do powstania kamienia i zacieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wyczyszczenia kazdej ubikacji polecam domestos, taki w ciemnej butelce z jasnozieloną nakrętką, zawierający kwas solny! jest rewelacyjny! przy jego użyciu doprowadziłam potwornie zapuszczony wucet w domku letniskowym do takiego stanu, że ze spokojem mogły korzystać moje dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielinka
to najprawdopodobniej roztwór chloru. Czyli nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia_mała
Bielinka była np do prania. W programie może mają na myśli cokolwiek wybielającego i odkamieniającego. Na polskim rynku jest sporo takich środków ale wg mojego doświadczenia - a mam bardzo twardą wodę i kamień uparcie próbuje się osadzać - nic nie czyści tak skutecznie jak... dobry proszek do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia_mała
(w pierwszym zdaniu piszę o polskiej Bielicne np do prania firan (nie dokończyłam uwagi...))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek62007
jak usunąć grzyb ze ściany? to pilne,bardzo proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziub76
bielinka to chlor taki sam jak ace. Domestosu nie polecam choć tak go reklamują, że kazdy by się nabrał, a lubią go tylko ci co nie znają nic innego. Do Twojego zacieku polecam WC SANSED i ... szczoteczkę do zębów!Poza tym w sklepach są specjalne tabletki, które wrzucasz do muszli na noc i już. Bardzo dobry jest DUCK, bo gęsty i tak nie pachnie chlorem. Pamiętaj nie trzyj druciakiem bo będzie jeszcze gorzej. Przebarwi się. Ja oglądam i go uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagiel
Mam małe pytanko, nie o tej ''Bielince" , ale niedawno oglądałam program w którym one czyściły dom w którym było pełno psów...Ja osobiście mam dwa psy kota i papugę, i nie mogę znieść tego zapachu, wietrzyłam, wietrzyłam i nic nie daje. A one zrobiły jakiś płyn był tam proszek do pieczenia woda, ale ja prosiłabym o dokładniejszy skład....PROSZĘ pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że jest taki płyn neutralizujący zwierzęce zapachy, do kupienia na Karusku np., ale na pewno też ocet z wodą dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lattina co to znaczy że
twój aniołek odszedł?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie na miejscu
lattina pisze że w 7 tygodniu ciąży /tc/ więc wiadomo co to znaczy lattino szczerze współczuję i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam przesadzacie
7 tydzień i juz umieszczacie w stopkach o tragedii?Tragedią jest strata już żyjącego dziecka a nie płodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari
How clean is your house ? FAjny Peogram można siewiele nauczyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slwia
hejm, w ktorys odcinku bylo o tym jak wrzucily zapalona od kuchenki krate i te paskudne zapalenie zlazlo, cos tam wrzucily, amoniak czy cos? mozecoie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×