Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Jaki jest najlepszy proszek do prania dla dzieci?

Polecane posty

A używacie jakiegoś płynu do płukania? Wiem, że jest lowela i jest też Lenor sensitive. Ja lubię, jak ubrania ładnie pachną, no i płyn do płukania trochę też zmiękcza ubranka, ale nie wiem, czy przy noworodku można stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
do poł roku prałam w Jelp i Lovelli. Teraz w zwykłym Vizirze. Córka nie jest alergiczką, nie uczula jej. Te dla niemowląt nie dpierały plam a nie zawsze miałam czas by przebierać małą i zamaczać ubranko. Dodatkowo lubie dodac do płukania trochę płynu Lenor Summer :) Ciuszki są mięciutkie i ślicznie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Dla noworodka moze byc jakis płyn Sensitiv ale płyny do płukania dosyc często uczulają więc musisz zaobserwować czy maluch nie dostanie wysypki. Jeśli nic się nie będzie działo ze skórą to możesz troszkę dodawać do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płynu do płukania loveli nie polecam. Za dużej różnicy pomiędzy stosowaniem proszku lovela z płynem a samego proszku nie było. Ja też chyba spróbuję w lenorze sensitive i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judzia_l
Drogie Mamy! Zauważyłam, że rozmawiacie nt. środków do prania dla Maluszków oraz wiele z Was korzysta min.: środki Lovela. Nasz Ekspert chiałby zabrać kilka słów na ten temat : "Skóra niemowląt i małych dzieci jest szczególnie wrażliwa, dlatego do prania dziecięcych ubranek należy używać produktów specjalnie do tego przeznaczonych. Skład produktów Lovela został przygotowany w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie skóry dziecka, dlatego zaleca się je stosować od pierwszego dnia życia noworodka. W przeciwieństwie do proszków dla dorosłych nie zawierają substancji szkodliwych tj., rozjaśniacze skóry, barwniki, enzymy, zawierające mniejszą kompozycję zapachową, co powoduje podrażnia skóry i zniszczenie tkanin. Nie tylko proszki, ale dotyczy to się każdego produktu marki Lovela, tj. mleczko do prania oraz płyn do płukania. Lovela to hipoalergiczne środki do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych, także dla dzieci z alergiami oraz dla osób dorosłych cierpiących na astmę i schorzenia skórne". Położna Anna Kalinowska lekarz pediatra. __________________ Porady i próbki do pobrania. http://lovela.pl/o-programie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto tez kupowac na zapas, ja zawsze raz na pół roku robiłam większe zapasy, dzięki temu wysyłka była darmowa i sporo oszczędzałam w porównaniu z cenami w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy jelen
jelp jest gówniany tak jak wszystkie inne proszki w przypadku niemowląt płatki mydlane sprawdzają się zawsze i wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Miszcz!
ja przez piersze 3 miesiace stosowalam mleczko do prania i plyn do plukania z lovelli,nie uczulalo ale tez nie dopieralo dobrze ubranek zawsze zostawaly plamy a po kupkach to juz wogole...nawet jak namoczylam to nie schodzily. A teraz uzywam bryzy i plynu cocolino i tez jest wszystko w pozadku.ubranka sa ladnie doprane,biale nie szarzeja jak to po tamtym plynie i ladnie pachna a po taj lovelli to tak smierdza ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum2
Ja zawsze wybieram firmowe proszki i płyny do prania i płukania ubranek dziecięcych - tanie podróbki są niebezpieczne. Uczuliły kiedyś moją córcię - jak skończyła roczek, postanowiłam zmienić proszek do prania na tańszy (wydawało mi się, że roczniak nie ma już tak wrażliwej skóry). To był błąd. Mała dostała uczulenia na całym ciele. Pół roku trwało zanim czerwone plamki na jej ciele całkowicie zniknęły :( W mojej miejscowości nie ma zbyt wielu sklepów z oryginalną chemią gospodarczą i kosmetykami. Często kupuję więc np. tu: http://www.superkoszyk.pl/ Mają duży wybór środków dla maluszków - wręcz cały dział dziecięcy: http://www.superkoszyk.pl/pol_m_dla-dziecka-876.html A tu proszki: http://www.superkoszyk.pl/search.php?filter_promotion=&filter_node=1333018497&filter_availability= Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po roku bryza,E,bonux,i inne,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli proszek do prania do polecam Sa8 z amway, wydaje się że niestety nie jest tani ale ma się pewność ze jest ekologiczny i przyjazny dla dzieciątka oraz jest skoncentrowany wiec starcza na dłużej od tańszych zamienników. dostepny na uniway cba pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej małej od początku ubranka piorę w proszku Lovela i nie narzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerf
Widzę, że często w propozycjach pojawia się ten płyn do prania. Jest proekologiczny i to jest jego największą zaletą. Trzeba uświadomić społeczeństwo, że dopóki nie przestaniemy kupować chemii będziemy ciągle na coś uczuleni. Polecam Good Wash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii płatków mydlanych. Nie używam. Może i nie uczulają, ale nie ma opcji, aby poprać w nim ubranka zabrudzone obiadkami. Nie ma takiej możliwości. Ja używam Jelpa albo proszek Belina. Jest to proszek ekologiczny, pozbawiony fosforanów i chemii. Nie uczula i przyznam, że radzi sobie z plamami, choć w składzie nie zawiera wybielacza. Przyznam, ze nie widziałam go w sklepie. Kupiłam go w sklepie e-chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele ich jest, w sumie wszystko zależy od ubranek. Każdy proszek jest inny i pasuje do innych ubrań. Moim zdaniem najszerszy wybór masz na http://babymama.pl/ - możesz zerknąć, polecam. Teraz jest tam rabat, także zaoszczędzisz na spróbowanie ;) Wystarczy, że wpiszesz: "dlamamy" w koszyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Kosa
Najlepszy ? To pojęcie względne, ja wiele proszków przetestowałam i jakoś żaden mi nie zaimponował, ciągle szukam tego jedynego. Teraz chcę kupić https://sklep.jelp.pl/pl/c/Klasyczne-proszki-do-prania/63 teraz używać będę 2w1 kolor i biel, wcześniej kupowałam osobno wszystko ale to chyba głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×