Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jukio

Leki na podtrzymanie ciąży...

Polecane posty

Gość jukio

Mam pytanie - Będąc w pierwszej ciaży od 6-7 miesiąca brałam leki na potrzymanie, urodziłam w terminie i wszystko ok. Ale teraz jestem drugi raz w ciąży i już teraz 6 tydzień lekarka kazała brać mi leki na podtzrymanie, bo mówiła że jeśli w pierwszej ciąży brałam to teraz też trzeba , czy tak powinno być ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno brałas od 6-7 tyg poprzednim razem a nie od miesiaca :).Ja tez brałam za pierwszym razem i teraz też brałam :). To napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te leki nie zaszkodzą (pewnie bierzesz Luteinę lub duphaston) - a moga pomóc, dlatego profilaktycznie zapisuje się je wszystkim, które miały wcześniej problemy w ciąży, bądź tym, które skarżą się na jakiekolwiek nadmierne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukio
ile kosztuje LUTEINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukio
napewno brałam od 6-7 miesiąc, nie tydzień, napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku ciąży brałam luteine, duphaston, kaprogest to było między 5 a 12tc później brałam Fenoterol, Isoptin i nospe i było to około 32 tc leki brałam z powodu skurczy macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenoterol+ Isoptin
Fenoterol+ Isoptin ja tez bralam, do konca ciazy, jak mi odstawilt nie wzielam wieczornej dawki o 18:00 cala noc sie meczylam a rano bylo juz po wszystkim. Te leki naprawde dzialaja cuda, strach pomysles jakbym tak pominela dawke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×