Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zla siostrzyczka

siostra powiedzala mi ze jest zmeczona po porodzie i wolalaby zebym przyszla jak

Polecane posty

Gość monikaaaaa66666666666666666666
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozka- zazdroszcze i to bardzo.Tez mialam rodzic z siostra (znaczy Ona miala rodzic a ja mialam trzyac za reke) - ale mi sie zaszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :D Z tą Matką Polką to poczekaj, aż przeholujesz Dzidziaka przez wszystkie progi Nilu do przedszkola, potem do zerówki i dożyjesz do okresu nastolatkowego :D :D Z siedmiotygodniowym brzuszkiem to każdej się wydaje, że jej Atlantyk sięga do pół łydki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie, wczoraj zaczęliśmy 9ty tydzień!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten suwak jest kopnięty, w stopce, powinno być 8 tyg i 1 dzieńZmienię go bo hańbę przynosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka, i co, nawet aparatu nie możesz odebrać?! :O :O :O Porąbane to wszystko. Ciekawe, że tyle gadania o dzieciach, trosce o ich zdrowie itd, a jak co do czego to "nie nasz pacjent, niech sobie nowy aparat sam z drutu ukręci" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś zrozumieć siostre i uszanować jej decyzje.Takie boczenie się prwoadzi do złych relacji Twoich z siostrą. Sama jestem po cc i wiesz mi miałam dość gości którzy chcieli zobaczyć moje dziecko.To nie jest o takie tam wyciagnięcie dziecka z brzucha lecz poważny zabieg chirurgiczny.Boli ciebie rana jak diabli,do tego dziecko daje popalić -więc człowiek jest i zmęczony i obolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miala o co
Bo odwiedziny w szpitalu, to nie jest dobry pomysł. Mnie nawet wizyta rodziców i teściów nie ucieszyła. W szpitalu wszystko inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla siostrzyczka to ja pytam- bo nie mam dzieci jeszcze- czym ona sie zmeczyla jak tylko wyjeli jej dziecko z brzucha?? Przewaznie nie uzywam takich sformulowan ale czy ty calkiem normalna jestes????Rodzilam naturalnie za pare miesiecy czeka mnie kolejny porod i chyba pocielabym sie gdybym miala miec cc!!!troche wiecej tolerancji i empatii i poczytaj co dziewczyny pisza o cc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl dziewczyno
to "wyjęcie dziecka z brzucha" to operacja! daj sobie rozciąć brzuch, a potem zaraz oczekuj na gości :O nie zapomnij jeszcze,że przy tobie płacze głodne i posikane dziecko :O o rany, dziewczyno, ile ty masz lat?? alez ciebie egoistka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×